جو بایدن فوق العاده PAC می گوید دموکراتیک اولیه اساسا ‘بیش’

نرم افزار-جو بایدن فوق العاده PAC اعلام دموکراتیک اولیه اساسا ‘بیش’ پس از دیدار مقدماتی. در یک یادداشت به هواداران منتشر شده در چهارشنبه متحد این کشور اعلام کرد که تا به حال امن بزرگ کمک های مالی و تعهدات پس از معاون سابق رئیس جمهور برنده کارولینای جنوبی آغاز شده و racking تا برنده در انتخابات مقدماتی حزب در سراسر کشور است.

“شب گذشته نتایج یک چیز روشن است: عملکرد اولیه مرحله از این انتخابات است” این یادداشت گفت. “با شب گذشته برنده و کشورهای مانند فلوریدا و ایلینوی و اوهایو که رای خواهد داد در 17 مارس جو بایدن نماینده رهبری بیش از برنی ساندرز خواهد بود مساوی و حتی بالاتر از هیلاری کلینتون در همان مرحله از انتخابات است.” این گروه گفت: این افزایش نزدیک به 10 میلیون دلار در 10 روز گذشته و تا به حال سه بار که بسیار متعهد است. آن گفت: آن را به کار برای اطمینان حاصل شود که بایدن تعلق اکثریت همه متعهد نمایندگان به تصویب کنوانسیون.

برنی ساندرز با نام تجاری دموکراتیک سوسیالیسم است صدمه زدن به او را در میان فلوریدا Latinos که به نفع جو بایدن در مارس 17 اولیه توسط دو رقم در نظرسنجی اخیر. اما حتی اگر ساندرز شد به نفع نامزدی او ممکن است از دست دادن این رای دهندگان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به Telemundo بررسی انجام شده توسط میسون-دیکسون.

در این نظرسنجی 48 درصد از لاتینی ها در فلوریدا حمایت بایدن در حالی که تنها 37 درصد پشتیبانی ساندرز در اصلی. در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-ساندرز مسابقه 45 درصد گفت: آنها را برای رای دادن به تهمت و 44 درصد گفت: آنها را به عقب Sanders. مقایسه در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن مسابقه 58 درصد گفتند که پشت بایدن و 38 درصد گفتند که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز انجام داده است به خوبی در میان رای دهندگان لاتین در کشورهای دیگر اما فلوریدا مهاجران که فرار نیکاراگوئه ونزوئلا و کوبا تمایل به مشاهده سوسیالیسم منفی با توجه به دموکراتیک تحلیلگران وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>