جو بایدن برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه

جو بایدن برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی, مارک معاون سابق رئیس جمهور را به حالت اولیه با وجود دو پیروزی قبلی اجرا می شود برای کاخ سفید است.

سی ان ان گزارش داد که بایدن فرمان یک پیروزی آسان با حدود 49 درصد آرا. زمان دموکراتیک سناتور برنی ساندرز (I-Vt) آمد در دور دوم با حدود 19 درصد از آرا. تام Steyer کالیفرنیا تاجر است که صرف میلیون ها پول خود را در آگهی های تلویزیونی سوم قرار گرفت. او انتظار می رود به رها کردن مسابقه به زودی سی ان ان گزارش شده است.

بایدن بود مورد علاقه برای رفتن به نخل باد بزنی دولت در مسابقه او زندگی می کردند تا به شهرت او به عنوان یک چهره محترمی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان. معاون سابق رئیس جمهور باراک اوباما تحت فشار برای ارائه یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی به kickstart خود را ضعیف کمپین تلاش است.

بایدن در سخنرانی خود به هواداران پس از مصرف یک فرمانده سرب بیش از 50 درصد با توجه به سی ان ان خواستار رای دهندگان کارولینای جنوبی “قلب حزب دموکرات است.”

“شما به من به ارمغان آورد,” بایدن گفت: از یک مبارزه انتخاباتی در کلمبیا S. C. “ما فقط برنده شد و ما برنده بزرگ به خاطر شما.”

بایدن خواست بینندگان را به بازدید از وب سایت خود را و قول داد به مبارزه سخت برای قرار دادن دموکرات ها در دریچه گاز کامل قدرت در واشنگتن “من معتقدم که ما می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ نانسی پلوسی (به مجلس) و بازگشت این کشور ایالات متحده آمریکا.”

تحلیلگران سیاسی اشاره کرد که بایدن صرف به مراتب کمتر در دولت در تبلیغات تلویزیون از Steyer که تخمین زده شده است پوسته 23 میلیون دلار در تلویزیون دیجیتال و تبلیغات در کارولینای جنوبی به تنهایی.

بایدن banked در دیرینه محبوبیت در دولت است. او همچنین به دست آورده ارزشمند حمایت از دولت محترم و خدمت در کنگره ایالات متحده جیمز Clyburn.

ساندرز امیدوار بودم به خوردن به بایدن را شالوده پشتیبانی با ارائه محترم در یک وضعیت که در آن سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند که اکثریت دموکرات رای دهندگان. ساندرز تا به حال حرکت پس از پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب در نیوهمپشایر و نوادا در اوایل این ماه. این سناتور مستقل از ایالت ورمونت امیدوار بود به آرام شک و تردید در مورد درخواست تجدید نظر خود را به رای دهندگان و قدیمی مدرسه اصلی دموکرات ها. کارولینای جنوبی تا به حال 54 نمایندگان در خطر است, بیشترین تعداد از چهار ایالت را برگزار دموکراتیک مسابقات به تاریخ.

در همان زمان ساندرز کمپین قرار داده است بسیاری از تمرکز خود را در مسابقات به در مارس 3 سه شنبه مقدماتی. ساندرز صرف شنبه شب مبارزه در Virginia Beach, Va., که یکی از 14 نماینده غنی متحده رای گیری هفته آینده یک لیست که شامل ساندرز’ صفحه اصلی دولت است.

ساندرز خطاب خود کارولینای جنوبی در یک آدرس از تجمع در ساحل ویرجینیا. “ما مصمم هستیم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود یک مدت رئیس جمهور” ساندرز گفت. او reeled کردن فهرست خود را از برنده به تاریخ و افزود: “شما نمی توانید همه اونا برنده.”

سه شنبه نیز بسیار مهم است به اقبال یکی دیگر از تازه بدوران رسیده نامزد در مسابقه سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. بلومبرگ است بنا بخت و اقبال خود در بزرگ نشان دادن در یک آرایه سه شنبه متحده نشان می دهد که او را electable به عنوان یک دموکرات و خوش طعم تر جایگزین برای میانه-of-the-road دموکرات از ساندرز که سوار تهاجمی تر لیبرال اقتصادی در دستور کار است.

الیزابت وارن (D-جرم.) همچنین نیاز به احترام بازگشت در کارولینای جنوبی برای نشان دادن طیف وسیعی از پوپولیستی اقتصادی پلت فرم. اما پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, Ind., وارن و بهداشت ، ctq (D-Minn.) در آمد با کمتر از 10 درصد آرا اضافه کردن به تماس برای سه نفر به پایان مبارزات انتخاباتی خود را برای کمک به تمرکز به نژاد و اجازه می دهد تا به تحکیم منابع پشت presumptive نامزد به صورت خاموش در ماه نوامبر در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>