جو بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه با 50 درصد آرا; ساندرز دور 2nd

سابق جو بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه به یک افزایش بزرگ برای انتخابات ریاست جمهوری است.

بایدن 77 به ثمر رساند بیش از 50 درصد از کل آرا شمارش در مهم ایالت کارولینای جنوبی که در آن مقدماتی برای حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد در روز شنبه. سناتور برنی ساندرز 78 بود که در دور دوم با 17 درصد از آرا شمارش شد.

در طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال انتخاب مجدد قاطعانه برنده این توافق اولیه است.

اولین اصلی پیروزی در سال 2020 ریاست جمهوری به بایدن بسیار افزایش مورد نیاز خود را به کاخ سفید جاه طلبی. او تا به حال از دست رفته قبلی مقدماتی و قفقاز در آیووا و نیوهمشایر و نوادا. دو برنده شد توسط ساندرز و آیووا بود و یک کراوات بین ساندرز و پیت Buttigieg.

در حال حاضر همه چشم ها در روز “شنبه” و یا 3 مارس زمانی که انتخابات مقدماتی برگزار خواهد شد در به عنوان بسیاری از 15 متحده از جمله آلاباما, آرکانزاس, کالیفرنیا, کلرادو, مین, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت و ویرجینیا است.

نتایج حاصل از “شنبه” اختصاص خواهد 1,357 از 3,979 متعهد نمایندگان برای کنوانسیون ملی دموکرات ها در ویسکانسین بعد از این تابستان که انتخاب آن نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“ما آن را انجام داد! ما برنده South Carolina! ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای این باور نکردنی تیم. هفته گذشته به ما گفت: ما باز گشت آغاز شده در نوادا و شما و رای دهندگان کارولینای جنوبی ساخته شده و آن را اتفاق می افتد!” بایدن گفت: در یک ایمیل به حامیان او به زودی پس از پیروزی در کارولینای جنوبی مقدماتی.

ساندرز, اما هنوز هم به آینده در تعداد نمایندگان با 45 متعهد نمایندگان. بایدن با 29 شروع به پریدن کرد به نقطه دوم با پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی است. او است که به دنبال Buttigieg (26) سناتور الیزابت وارن (هشت) و امی Klobucher که هفت متعهد نمایندگان در زن سبک و جلف.

بایدن که در خدمت به عنوان 47 معاون رئیس جمهور ایالات متحده از سال 2009 تا سال 2017 و دلاور سناتور از 1973 تا سال 2009 در حال ساخت سومین شات در کاخ سفید است. قبلی آنهایی که در سال 1988 و 2008.

اظهار نظر در بایدن قبل از ازدواج در انتخابات پیروزی این فصل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این پایان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

“خواب آلود جو بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی دموکرات اولیه باید پایان مینی مایک بلومبرگ شوخی مبارزات انتخاباتی است. پس از بدترین بحث عملکرد در تاریخ بحث ریاست جمهوری مینی مایک در حال حاضر بایدن تقسیم کردن تعداد بسیار کمی از رای دهندگان در نظر گرفتن بسیاری از دور!” رئيس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر.

پس از پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی سابق ویرجینیا فرماندار sfmoma اعلام کرد که از حمایت بایدن برای رئیس جمهور.

“ما نمی توانیم چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفرت محور هرج و مرج و جو بایدن نامزد با شخصیت و تجربه و گسترده درخواست تجدید نظر او را شکست. بایدن یک دوست بوده ویرجینیا دموکرات و دوست من برای چندین دهه و من افتخار می کنم به تایید او برای رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:.

حزب جمهوری خواه گفت: کارولینای جنوبی نتایج تا به حال ساخته شده دموکراتیک مسابقه کمی کثیف.

“پس از بیش از سه دهه تلاش جو بایدن در نهایت برنده انتخابات ریاست جمهوری دولت اصلی اما این پیروزی برابر نیست شتاب” ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel گفت.

“امروز نتیجه همه اما تضمین می کند که این مراحل اولیه است و نه پایان دادن به هر زمان به زودی. رئیس جمهور را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هر کدام سوسیالیست دموکرات ها در نهایت معرفی این نوامبر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>