Joe Diffie, ’90s در موسیقی کشور ستاره می میرد از Coronavirus در 61

Joe Diffie یک آیکون به بسیاری از کشور طرفداران خود را برای رشته ردیف 1 بازدید در 1990s درگذشت از عوارض مربوط به coronavirus سخنگوی نشان داد بعد از ظهر یکشنبه. او 61.

“برنده جایزه گرمی موسیقی کشور افسانه Joe Diffie گذشت, امروز, یکشنبه, مارس 29 از عوارض ناشی از کوروناویروس (COVID-19)” بیانیه خواندن به سادگی. “خانواده اش احترام حریم خصوصی خود را در این زمان.”

روز جمعه Diffie تبدیل شدن به اولین کشور ستاره برای رفتن با یک coronavirus تشخیص است. “من تحت مراقبت های پزشکی حرفه ای و در حال حاضر در حال دریافت درمان” بیانیه منسوب به او را بخوانید. “من و خانواده ام می خواهیم برای حفظ حریم خصوصی در این زمان. ما می خواهیم به یاد و همه طرفداران من به هوشیار و محتاط و مراقب باشید در طول این بیماری همه گیر.”

Diffie عضو Grand Ole Opry برای 25 سال است که نام خانواده را به هر کشور فن که از سن گوش دادن به این فرمت در 1990s. او تا به حال بیش از 20 بالا 10 کشور بازدید پنج که رفت به شماره 1 (“صفحه اصلی” “اگر شیطان رقصید (در جیب خالی” “سومین صخره از خورشید” “وانت” و “بزرگتر از بیتلز”). دو از 13 آلبوم رفت و پلاتین و دیگر دو گواهی طلا.

اگر چه Diffie تا به حال نه یک بالا 10 آمار از سال 2001 آن را اندازه گیری محبت طرفداران کشور باید برای او از ’90s که کشور سوپراستار Jason Aldean ثبت آنچه که اساسا به یک آهنگ ادای احترام به Diffie, “1994” که از او منتشر شده در سال 2012. Aldean آهنگ ها (که co-نوشته شده توسط یک نویسنده که رفت به یک فوق ستاره را در سمت راست خود Thomas Rhett) تماس از نام یک و نیم دوجین Diffie بازدید شامل خطوط مانند “1994, Joe Diffie میای “از رادیو من” و “هی جو بیا و به ما میآموزد که چگونه به Diffie” و دارای ویژگی های یک شعار به عنوان کر: “جو, جو, Joe Diffie.”

Diffie تا به حال گزارش شده است برنامه ریزی برای انتشار اولین آلبوم جدید در هفت سال “این کار رو کردم.”

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>