John Legend به انجام یک “با هم در خانه’ Livestreamed کنسرت امروز

John Legend انجام خواهد شد livestreamed کنسرت انفرادی امروز به عنوان بخشی از “با هم در خانه” سری جدید آنلاین کنسرت های ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و شهروند جهانی. با هم این سازمان را راه اندازی یک کمپین به نام همبستگی پاسخ صندوق که با هدف بالا بردن $675 میلیون در طول ماه مارس نسبت به COVID-19 امداد.

این کنسرت خواهد هوا زندگی می کنند در افسانه را Instagram در 4 p. m. ET/1 p. m. PT.

خواننده گروه کلدپلی کریس مارتین لگد کردن سری دوشنبه انجام خود آهنگ “زرد” را به عنوان به خوبی به عنوان یک پوشش از دیوید بووی “زندگی در مریخ؟,” که متوقف کوتاه کر چون مارتین گفت که خیلی زود در روز به آمار توجه داشته باشید که بالا است.

“شاید 9/11 بود آخرین بار که احساس می کنیم همه با هم” مارتین گفت: از همه گیر که به یاد بسیاری از مردم از فضای پس از حملات تروریستی سال 2001.

در پایان, پخش, مارتین اعلام کرد که افسانه خواهد بود بعدی هنرمند به انجام “با هم در خانه است.”

“شما می توانید یک پیانو واقعی بازیکن که نمی کند نیاز به آتش بازی به بازی” او گفت:.

با توجه به اعلام “با هم در خانه” است که در تلاش برای متحد کردن بشریت در زمانی که بسیاری ممکن است احساس انزوا در خانه و الهام بخش مردم را به معنی اقدام برای کمک به جلوگیری از coronavirus. با این هنرمندان به رسانه های اجتماعی خود را به انجام آهنگ ها برای هر تنظیم به جریان زندگی می کنند و تعامل با طرفداران امید است برای کمک به سعی کنید برای کاهش استرس اجتماعی فاصله پس از coronavirus (COVID-19) مجبور است بسیاری به ماندن در خانه به عنوان وسیله ای برای ماندن سالم و عاری از ویروس است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>