‘John Lewis: خوب مشکل تیم میزبان رویدادهای خاص به افتخار رای گیری قانون حقوق سالگرد (منحصر به فرد)

به افتخار 55 سالگرد تصویب قانون حق رای, Magnolia Pictures, شرکت کننده و رنگ مزرعه رسانه برگزار خواهد شد یک سری از حوادث زندگی می کنند به نقطه عطف و فیلم مستند “جان لوییس: خوب مشکل است.”

تولید کنندگان را برای اولین بار رهبری یک صدای جیر جیر زنده رویداد از این فیلم در 8 p. m. و در روز چهارشنبه که به دنبال توییت زنده از رهبران حقوق مدنی, فضا, نمایندگان منتخب فیلم سازان و بیشتر. تجزیه و تحلیل آنها افتخار خواهد کرد لوئیس زندگی و زندگی حرفه ای. اریکا الکساندر مستند تولید را بیش از دبیر هیلاری کلینتون در حساب توییتر.

در اوت. 6 الکساندر حرکت خواهد کرد به وزیر کلینتون Instagram حساب با استفاده از این پلت فرم را تابع زنده به چت با استیسی آبرامز, Ayanna Pressley, Rev. ویلیام باربر اکران سحر پورتر, Rep. Sheila Jackson Lee, Aunjanue Ellis, Ledisi خوزه آنتونیو وارگاس و الکساندر “زندگی تک” بازیگران و اعضای آن شامل Queen Latifah.

همچنین در اوت. 6 خوب مشکل کمپین میزبان یک درایو در نمایش این فیلم در آتلانتا ، نمایندگان از رای دهندگان ماده CivivGA و ViteRiders کمک خواهد کرد که شرکت کنندگان به دست آوردن حق رای و منابع است.

“جان لوییس: خوب مشکل” به کارگردانی پورتر (“به دام افتاده” “گیدئون ارتش”) می گوید داستان از فعال مدنی و دموکراتیک نماینده از گرجستان, John Lewis, که لابی برای قوانین مربوط به حقوق مدنی, رای گیری, حقوق کنترل اسلحه بهداشت و درمان اصلاحات و مهاجرت. “جان لوییس: خوب مشکل” امکانات حال و روز مصاحبه با فعال, کنگره همکاران و دیگران تعمق به خود دوران کودکی خود را در خانواده و ملاقات با دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1957.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>