جان Lindley انتخاب رئیس جمهور از بین المللی سینماگران صنفی

“میدان رویاها” فیلمبردار جان Lindley انتخاب شده است در جدید ملی رئیس جمهور از بین المللی سینماگران صنفی یک ماه پس از لوئیس Rothenberg استعفا از پست.

اخبار یکشنبه اعلام کرد پس از یک جلسه آنلاین ملی هیئت اجرایی. او را خدمت می کنند برای باقی مانده مدت دو سال و دو ماه از Rothenberg کند. Rothenberg که انتخاب شد بیش از وقت استیون پوستر ماه مه گذشته در سمت چپ پست تا حدودی به دلیل امتناع خود را به تغییر خود اقامت قانونی از نیوجرسی به لس آنجلس به عنوان مورد نیاز توسط قوانین محلی.

Lindley دوم ملی معاون رئیس جمهور از انجمن صنفی و خدمت ملی هیئت اجرایی برای 13 سال است. خود را از ویژگی های فیلم فیلمبرداری اعتبارات شامل “Pleasantville” “you’ve Got Mail” و “کفش ورزشی” در حالی که اخیر خود اعتبار شامل “قلعه سنگ” “باور نکردنی” “طلاق” و “بارش برف.”

Lindley گفت: “من مفتخرم که به عنوان منتخب ملی هیئت اجرایی برای خدمت به اعضای محلی 600 عنوان ملی رئیس جمهور در این زمان به چالش کشیدن از تغییر در صنعت و کشور ما است. من هم ممنون به Dejan Georgevich به صورت پله به عنوان موقت ملی رئیس جمهور و تعهد و مهارت ملی, مدیر اجرایی, Rebecca راین و کل کارکنان. ما رهبری تیم را در حال حاضر ادامه کار مهمی از اعضای ما و اتحاد ما.”

بیرد Steptoe Sr. انتخاب شد دوم ملی معاون رئیس جمهور برای پر کردن Lindley حافظه. خود شامل اعتبار “کنگو” “محافظ” و “اتفاق می افتد.”

این ICG بود در اصل برنامه ریزی برای برگزاری یک جلسه در شخص در لس آنجلس, اما پس از آن تصمیم گرفتند برای یک جلسه آنلاین با توجه به نگرانی های ایمنی ایجاد شده توسط شیوع COVID-19 ویروس. 93 نشسته اعضای هیئت مدیره و تناوب وارد شده به زوم برای شرکت در تکمیل نامزدی و رای دادن روند. TrueBallot اداره آنلاین انتخابات.

این ICG رهبران گفت: اعضا در روز شنبه که وجود خواهد داشت هیچ هزینه ای برای coronavirus تست برای شرکت کنندگان در این تصویر متحرک بهداشت و درمان صنعت طرح است. این ICG عمل به عنوان محلی 600 اتحاد بین المللی تئاتر مرحله کارکنان. این بزرگترین IATSE محلی در هالیوود و نشان دهنده زیر خط خدمه دوربین همراه با مبلغینی.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>