جان Prine تا به حال یک شب قبل از بازی میامی تاریخی Gusman تئاتر است. بعد از شام او می خواست به انجام کاری و فکری یک فیلم ممکن است خوب باشد. من به او گفتم که وجود دارد یک مادر ‘n’ pop filmhouse به نام گشت و گذار فقط راه را نشان Rodney Dangerfield “بازگشت به مدرسه.” پس فقط شروع به طور جدی دوستیابی دن انیشتین, شرکت, مدیر, من می خواستم او را برای یک شب. Apart, ایلینوی, از, بخش, شفا دهنده فکر می کردم او می تواند با استفاده از یک خنده. پس چرا که نه ؟

ایستاده در لابی با پاپ کورن در حال انتظار برای به دست آوردن یک مرد راه می رفت تا به وضوح gobsmacked. “جان Prine?”

“آره” او دست هایش را در حال حاضر با داشتن سرگرم کننده است.

“خدای من, من میخوام ببینم شما فردا شب.”

“و شما از دیدن من در حال حاضر” او volleyed به وضوح میبینیم.

“اوه خدای من چه کار می کنید؟”

“دیدن فیلم درست مثل شما.”

درست مثل شما. فقط. مانند. شما. اگر وجود داشت همیشه یک حقیقت است که بزرگتر از مهربانی که حاوی نوشتن خود را روشن چشم و اجتماعی خیانت و توانایی برای پیدا کردن استعاره و لحظات هیچ کس دیگری می بیند, برای اولین بار از “بازی جدید باب Dylans” واقعا که درست مثل ما.

سابق پستچی که خواب آهنگ خیال بافی در امتداد مسیر خود را شنود گذاشته به وضعیت انسان با ترحم اغلب نمک ترشی با حسرت. در 11 زمانی که من بیش از حد جوان به درک زناشویی ملالت Bonnie Raitt را “فرشته از مونتگمری” بلد سراسر کف صورتی من, اتاق خواب. من قرار بود به خواب رفته بود کلیولند WMMS در پایین و این سوال “چگونه جهنم می توانم فرد به کار در صبح / به خانه می آیند در شب اند و می گویند؟,” سوخته یک سوراخ در من.

تنها یک کودک در یک خانواده که سخاوتمندانه تلقی می شود “high impact” من به طور ناگهانی می دانستند وحشیانه حقیقت: کشتی فضایی من کاهش یافته بود و نه آینده را برای من. من به تنهایی با این افراد — اما من هم به تنهایی نیست. چون این آهنگ وجود داشت من تا به حال به راحتی از دانستن “به این باور در این زندگی سخت است راه رفتن” و به درخواست “فقط به من یک چیزی که من می تواند نگه دارید به…”

چگونه بسیاری از کتاب های مدرسه بودند زخم خورده با شعر از “فرشته”? من نمی توانم به شما بگویم. اما سال من فرستاده جان من کلاس هفتم کتاب به زبان فرانسه به عنوان هدیه کریسمس او به نام خنده گفت: “اگر من می دانستم که شما یک استاکر…”

او که به مردم: اره و سنگ اساسی چه آنتوان سنت-Exupery نوشت: “کمی حس” “می توان تنها با قلب.” ارزش صدایی و نه حتی نزدیک است. او یک پسر شیطان با خنده مانند شن که ماند تا در اواخر دودی سیگار و تا به حال بیش شمع میز بولینگ.

کتی کوک معروف کیتی کوریک از CMT اریب به من در یک بار شلیک و گفت: “شما می دانید, من فکر جان یک متصدی بار برای طولانی ترین زمان. من استفاده می شود به بیدار شدن برای رفتن به مدرسه و او خواب می شود بر روی نیمکت ما. و سپس یک روز زمانی که من در دبیرستان بود من راه می رفت به برج سوابق و وجود دارد همه جان سوابق در یک endcap. من تقریبا کاهش یافت و بیش از! در اینجا او این ستاره راک ترانه سرای آمریکایی و من نمی دانستم.”

پدرش راجر کوک — gnatty انگلیسی, ترانه سرا, که می رفت به نشویل نوشته شده و بازدید برای دان ویلیامز و کریستال گیل, نه به ذکر است “طولانی و سرد در یک لباس سیاه و سفید” و “من می خواهم برای آموزش جهان به آواز خواندن” — بخشی از Prine تمدید در حال اجرا در پس. آن را نیز شامل جیم رونی و “کابوی جک” کلمنت خورشید سوابق زاج سفید که نوشته بودم “Ballad of a Teenage ملکه” و “حدس می زنم همه چیز اتفاق می افتد که در راه است.” مدرسه خلاق, انواع همیشه به موسیقی و هر آنچه که مشکل آنها می تواند رسیدن به.

در میز شام در Stephen F. Austin Hotel در Austin شب قبل از دوم مزرعه کمک نوعی کوک تصمیم گرفت به همه نشان دهد که چگونه او می تواند با قرار دادن یک چوب پنبه شامپاین تا بینی خود را. تنها پس از آن او نمی تواند آن را استخراج میکند. هنگامی که زانو-سیلی متوقف Prine بازو را به محاصره خود دوستان کسی دیگری لنگر جان و سوم شخص برتر در سراسر جدول برای اهرم. آن را در زمان چند خوب می کشد اما در نهایت وجود دارد pop! هنگامی که آن مرد با موهای تیره در حال سقوط در سراسر چشمان او می دانست که او دوست خوب بود, این نام برای یک دور به نان تست یک داستان برای گفتن.

و که بود جان: برخی از سرگرم کننده و اگر شما کمی وری رفع آن و دریافت یک داستان برای گفتن.

بسیاری از مناظر به یاد داشته باشید … مثل یک آبی Velva بطری چسبیده از یک کابوی بوت کامل نقطه گذاری برای کار کردن جو به پایان رسید یک روز کامل کار کند. ایستاده یک و نیم پرواز در بالا من لبخند زد: او مانند یک ترکیب کامل از Charles Bronson, سام شپرد و استنلی کوالسکی.

جان Prine بود شاعر از مرد کارگر یک پسر که زحمت های ما خیانت ضعیف و آسیب پذیر است. خواننده و ترانه سرا که هسته ای-نمونه انسانی به عنوان یک پست-folkie صدای رفت و به صرف بعد از دهه و نیم های داستان به زودی-به-می شود-مرده جستوجوی ویتنام دامپزشک از “سام سنگ” به misfit عاشقان که هرگز اتصال در “دونالد و لیدیا” را فراموش کرده مردم از “سلام در آن وجود دارد”این نوجوان خودکشی با یک راز در “شش ساعت اخبار” و زن میانسال گذشت بیش در “قدیمی ترین نوزاد در جهان است.”

اگر شما نمی دانید آن مرد جویدن آدامس با تخت میانه حروف صدادار و عمیق مجموعه چشم شد اصلی “جدید باب دیلن” او می تواند هر کسی. اما در بسیاری جهات او در همه.

به عنوان جدید(ish) دختر جوان co-مدیر brusquely اخراج از پالم بیچ پست من احساس اشتباه متهم و مرگباری زخمی شدند. همیشه یک چوب بزرگ برای مرد دیگر جان — کوپید تحت فشار قرار دادند که ما هم از L. A. و غرب پالم بیچ — تصمیم سفر به اروپا بود و تنها چیزی که. جشنواره های محلی و تئاتر, قدیمی, Daimlers به مسافت ما به کمبریج پرواز از هیترو به بلژیک بالا چای شکسته رشته ها. یک گردباد سفر از طریق موزه هنر, حومه شهر, کلیساهای, Harrods.

جاده بود به من نیست. نوشته شده در بیوگرافی خود را برای آلبوم “آلمان بعد از ظهر” من می خواهم پیوست او ایرانگردی حزب از جمله برنده جایزه “امروز نمایش” تولید کننده مایک لئونارد در ولف ترپ برای فروخته شده نشان می دهد در یک شب گرم و مرطوب می تواند به معنای واقعی کلمه به زور گرفتن درجه ، من تماشا طرفداران مطبوعات به مرحله و yelped “آنها در حال رفتن به او صدمه دیده است” تنها به گفته مدیر تور Garry ماهی “به او صدمه دیده است? آنها عشق او. سازمان دیده بان.”

من تلقی tourworthy جز من نمی تواند متوقف گریه. و جان, یک دوست به همه زخمی روح تصمیم به سعی کنید به تشویق کردن من. ایستاده در چمدان ادعا در بلژیک به عنوان ماهی جمع آوری چرخ دنده و توشه جان آمد و پیشنهاد شکلات سپس گل و سپس یک مهماندار باربی. اشک و اشک و اشک بیشتر.

“Aw, هک, هالی” او در نهایت گفت: “اگر آنها به اندازه کافی احمق به شما در تنظیم و سپس شما کشیدن پایین که چی ؟ میخوای تواند یک معامله بزرگ موسیقی نویسنده و آنها میخوایم در غرب پالم بیچ.” که شکست من است. در اینجا بود که جان Prine مرد که پانچ یک سوراخ در دوران کودکی من و اجازه دهید به برخی از نور و هوا در انجام دوباره آن را.

جان بود که راهی برای دانستن آنچه شما نیاز دارید هنگامی که شما به آن نیاز دارید. بله او می خواهم ارسال آهنگ که skewered خود را علاقه مند به سیاستمداران (“کاروان از احمق ها” “برخی از انسان نیست انسان”), lambasted بازاریابی مبالغه و اختلاف زناشویی (“ترک Hollerin ” در من” “اسپانیایی Pipedream”), poked در jingoistic میهن پرستی و خالی بهبود (“پرچم خود را عکس برگردان نمی خواهد شما را به بهشت دیگر” “ابی عزیز”) و شیرجه زده شهرت زندگی-مکیدن واقعیت (“تصویر نشان می دهد”با فیلم های Tom Petty).

اما او نیز داد و ستد در یک عاشقانه ورید swathed در حساسیت به لمس. حسرت “طوفان ویندوز” و “یک گل سرخ” شد آه زا لحظات زمانی که او می خواهم آنها را بازی — یک paean به حال به دام افتاده در میانه زمستان که در آن زمان کاهش می یابد و شما از سمت چپ به افکار خود را در حالی که دیگر گهواره یک لحظه محض سعادت مانند little matchgirl با آن شعله نگه داشتن یک چشم انداز.

و در آنجا بود طنز. چند چیز به عنوان خنده دار به عنوان “اجازه دهید بحث در هاوایی” با herky-تشنجی کلمه بازی و اوج “آیا شما.. مثل یک… lei?! هی!” هی! مانند “غیر قانونی لبخند” آن را به جمعیت در Wilshire تئاتر کارنگی هال گرگ به دام های Ryman قرمز سنگ ها و در سراسر جهان به خالص singalong خلسه. بیش از به عنوان خوب به عنوان او کردم او شنود گذاشته به آن محل که در آن هر کس فقط می خواهد به نشستن در اطراف بزرگ اوله اردو و بی گناهی خود را به عقب.

در زمان هایی از این گناهی است که با ارزش تر از یاقوت. جان قابل درک است که یک او را درک قدرت تنسی موسسات خیریه مانند خار مزارع (که کمک می کند تا روسپی قطع و به مهارت های شغلی) اتاق در مسافرخانه و نشویل ماموریت برای کمک به مردمی که سقوط از طریق ترک.

اگر او تا به حال یک چیز برای مدت طولانی, سیاه, فریب-از Cadillacs, قدیمی, و یا در غیر این صورت او نیز می دانست که میت لوف روز در هر گوشت ‘n’ سه در نشویل. زمانی که او می خواهم از طریق درب آن را مانند یک خانواده ریونیون; نه تنها آنها می دانند که خود را به نام او می دانست که همه آنان است.

جورج Dassinger یک روزنامه نگار از دوستان من رو با جان Oh Boy برچسب برای “سالهای از دست رفته,” می گوید زندگی-درس داستان تلاش برای هشدار دادن جان در مورد شهر نیویورک panhandlers. Prine نگاه او در چشم و گفت:, “جورج, چه, یک دلار به ارزش امروز ؟ پنجاه سنت. به پسر یک باک.”

“آیا شما هنوز هم برای رفتن به کلیسا ؟” او از من پرسید تکیه کمی نزدیک تر پس از قتل ده ها هزار نفر از مردم در سان فرانسیسکو رایگان به سختی و به شدت بلوگرس جشنواره در پارک گلدن گیت. او می خواهم عقب نشینی به یک خانه کوچک-سبک چادر که به عنوان سرمقاله روزنامه را به اتاق پانسمان و او جدی بود.

“اوه خدا” من cringed. “او به من شهادت او. او زندگی می کردند در نشویل بیش از حد طولانی…” احضار تمام شجاعت من stammered “من کاتولیک هستم….”

“من می دانم” او یک لبخند در چهره اش.

من تعجب که در آن این بود که رفتن اما من هرگز گریختم یافت دایی که می خواهم عملا من مطرح شده. آه کشیدن من توضیح داد که “این یک چیز سخت به پیدا کردن یک خوب کلیسای کاتولیک در جنوب.”

“این چیزی است که من فکر می کردم” او ارائه شده به کمک. “خوب و فیونا Maura o’connell یافت می شود این محل به نام سنت پاتریک پایین در دوم. ساخته شده برای ایرلندی زمانی که آنها مهاجر غرب, این اولین کلیسای کاتولیک در نشویل – و من شرط می بندم شما می خواهم آن را دوست دارم.”

فقط زمانی که شما مطمئن شوید که شما می دانید جان Prine طول می کشد سخت چپ و برگ شما را لال. فیونا Whelan Prine خود ایرلندی عروس که می خواهم اجرا U2 را آسیاب بادی Studios در دوبلین بود شدید جامعه فعال, یک مادر دو و همیشه یک زن از ایمان است. کلیسای کوچک چوبی ، شاید برگزار شد 200 نفر حمل و نقل-بسته بندی شده. اما مانند یک دانه خردل باریک کلیسا بود در مورد باور و فضل خدا.

کلاسیک Prine حرکت می کند. می دانم آنچه شما نیاز دارید حتی زمانی که شما نمی. کار از محبت از قلب نیست هر چیزی برای به دست آوردن. و همیشه به یاد تو که مهم نیست چقدر کوچک یا نامرئی شما فکر میکردید او شما را دیدم.

البته او انجام داد. او همه چیز را دیدم. “وجود دارد یک سوراخ, پدر, بازو که در آن پول می رود…” از “سام سنگ.” “مردم فقط تنهایی…” در “سلام در آن وجود دارد.” و وجود دارد “Unwed پدران” که “نمی توان زحمت آنها را اجرا مانند آب از طریق یک جریان کوه.”

این خنده دار چگونه در حال حاضر جان Prine یک نماد آمریکایی است. پس از یک سری از معاملات با رشته او هموار DIY, indie در, برچسب های کسب و کار با آه پسر پس از بهترین دوست خود استیو گودمن تاسیس قرمز لباس خواب خود را به دلیل سرطان خون نگه داشته و عمده برچسب از ارائه آن مرد نوشت که “شهر نیواورلئان”, “برو, توله, رفتن” من “پیرمرد” و “شما هرگز حتی به نام من با نام من” یک معامله است.

جان احساس می کردم این برچسب ها در زمان تمام پول تمام قدرت. او نمیفهمد پول کمتر قدرت بیشتر به معنی بهتر نتیجه برای افرادی که عاشق موسیقی خود را. در ابتدا فروش بیشتر از طریق ایمیل سفارش خود را با همکاری مدیران دن انیشتین و آل Bunetta ساخته شده است برچسب; Prine مشغول به کار در جاده ها است.

این خیلی خوب کار می کرد. “آلمانی بعد از ظهر” را از دست افتتاحیه معاصر عامیانه جایزه گرمی برای “ادای احترام به استیو گودمن” همه ستاره بیعت کنسرت جمع آوری شیکاگو عامیانه صحنه و مردان پدید آمده است. در سال 1987 جایزه گرمی قبل از برنامه تلویزیونی, Prine شد شادترین بازنده شما همیشه می خواهم دیده می شود. اگر نبود جاوا او آن را بهترین دوست خود.

“من قرار داده و من دست بر روی سنگ و گفت: “من در یک شرکت ضبط’,” Prine اذیت کردن-جواب در مصاحبه دهه پیش وقتی که من پرسید که چگونه او آن را انجام داد. اما حقیقت این است که روح استقلال دوست داشتم ایده داشتن موسیقی خود را با داشتن کنترل از چگونه آن را ارائه به بازار عرضه شده به فروش می رسد. او تبدیل کردن میلیون ها دلار به عقب زمانی که مقدار زیادی از پول — برای حفاظت از چیزی که واقعا اهمیت: موسیقی خود را.

و او نگهداری می شود که برای بیش از 35 سال است. حتی امضا مردی که من او را برای اولین بار با ثبت معامله Kris Kristofferson, به عنوان به خوبی به عنوان تاد اسنایدر دن Reader Bis*واریز (با نشویل را Grimey و زیرزمین صاحب مایکل گرایمز) نویسنده تامی Womack و مدتی Coral Reefer خواهد Rambeaux فقط به خاطر او دوست داشت موسیقی خود را.

پس از اولین سرطان لب او ساخته شده به جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه “در وجود خودمان” مجموعه ای از کلاسیک کشور با سرخ کرده وبرشته Montgomery, کانی Smith, Patty عشق, Lucinda ویلیامز و Trisha Yearwood. چرا ؟ “از آنجا که من دوست دارم آواز, با دختران است.”
دوست دیرین Iris DeMent نه تنها dueted در جورج جونز/Tammy Wynette کلاسیک “ما نمی جت ست” او ارائه شده دختر چشم انداز در این آلبوم تنها, اصلی, به عنوان ترانه ای که او نوشته بود برای بیلی باب تورنتون “و آنها را.” یک دمی-ریشه های کلاسیک آن دارای DeMent را معوج سرزنش “من او را گرفتار یک بار او خرناس من جامه” و آن را اجباری دو نفره است.

آن را ژرف کسی که با عشق بسیار بسیار زندگی از بین رفته است. یک قلم برنده جایزه یک ترانه سرا تالار افتخارات مشمول یک عمر دستاورد گرمی برنده در بالا از 11 نامزد جایزه گرمی و دو برنده اول و ترانه سرا به عنوان خوانده شده در کتابخانه کنگره — این نکته از تمجید. اما اگر شما از او خواست آنچه در او شاد بود و در حال سقوط در عشق با یک دختر ایرلندی, داشتن یک خانواده و زندگی.

فیونا واقعی بود آبی یار که او را به خنده. او به من گفت که یک بار زمانی که آنها برای اولین بار شروع به قدمت “من نگاه از پنجره به بیرون و دیدم او را حلق آویز من پیراهن در خط و من فقط در عشق سقوط کرد.” عشق واقعی, عمیق, عشق واقعی, نوع, همه ما به دنبال.

جان گرفت و به خانواده اش در سراسر دریا با بزرگ اوله دل آب نبات. زمانی که سرطان آمد اولین بار او تا به حال سه, سیاه, سر پسران و ایرلندی خود عروس. بله او بهترین مردم در MD Anderson, اما او تا به حال یک سلاح مخفی برای رفتن با میل شدید به ترک خانواده خود را.

“من مادر در قانون خواهد بود پخت من این پای سیب” او شگفت زده. “و من می خواهم به رفتن را از طریق درمان, و من نمی توانستم صبر کنید تا به خانه. من می توانم بوی آنها را در ذهن من تمام راه را از تگزاس است.”

یک خانه پای سیب. سالانه treks به بهشت کنتاکی برای Everly جم نشان می دهد به جمع آوری پول برای Muhlenberg شهرستان است. یک روز خط به بالا از انواع هنرمندان با عنوان دان و فیل Everly آن مظهر شیرینی در جایی که پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کردند و Prine سفر به عنوان یک کودک با برادران خود. Memorialized در “بهشت” جایی که او در کنار پسر کوچک که می خواهم “شلیک با تپانچه اما خالی پاپ, بطری بود که همه ما را بکشند” با نوار-معدن نابسامانی های “آقای پی بادی قطار ذغال سنگ است که انجام می شود بريدن آن دور است.”
خانواده اهمیت. تحت اللفظی و توسعه یافته است.

این است که چرا زمانی که Bunetta درگذشت او در آن میانه ریشه و چه کار کلاس بچه ها از میانه انجام دهید: از آن ساخته شده یک کسب و کار خانواده به مراقبت از خود. او نصب جودی واندن به عنوان مدیر عملیات و همسرش فیونا به عنوان خود واقعی مدیر دو که به رسمیت شناخته شده Prine عشق واقعی معماران و طراحان و شروع به ساختمان پل به افزایش آیکون های جایگزین و در خدمت موسیقی است.

جیم James, Jason Isbell Kacey Musgraves Bon Iver جاستین Vernon Sturgill سیمپسون مارگو قیمت دن اورباخ آماندا Shires Brandy Clark and Brandi Carlile شد همه هیجان زده به صرف زمان با آن مرد که موسیقی تعریف شده چه ممکن بود و یک بار برای تعالی ازدواج به بشریت است. جان عاشق جوانی و انرژی خلاق. این بود دنیای جدید جدید, انداز زیادی از موسیقی است.

بسیار سرگرم کننده است که فیونا می دانستم که او تا به حال برای انجام کاری به او به عقب بر گردیم به کار بر روی آهنگ های جدید. او رزرو شده او را به یک هتل در مرکز شهر که به او بسته نوت بوک خود را و گفت: “نمی آیند تا به شما در نوشتن یک رکورد است.” آنچه پدید آمده بود heartbreakingly کامل “درخت از بخشش است.”

مردی که می خواهم کار با عارف ماردین سام فیلیپس جیم رونی, Howie اپستاین و کابوی جک همکاری با دیو کاب و درو بر دوستان خوب پت مک لافلین کیت Sykes, آشپز آورباخ و حتی فراموش شده Phil Spector قطعه برای مواد. شاد سست و هرزگرد و مزخرف در مکان آن ناب Prine.

“هنگامی که شما در جهنم به پرداخت آن را در دراز دور” او کلاغ در “تخم مرغ و دختر Nite, Lincoln, نبراسکا, 1967 (دیوانه استخوان)” بیش از یک barrelhouse neo-دیکسیلند جیغ وداد بازی کردن. با یک چشمک او به تساوی یک تصویر از ne’er-do-چاه های در انتظار دختران است. “خوب, شما احتمالا ایستاده ام’ وجود دارد / با خود را انزال-پشت Brylcreemed مو / خود Luckys و خود را پدر و دندانه های شانه…”

طرح حاضر یک نمونه اولیه قصد. فقط به عنوان ماهرانه او را دعوت به از دست ترس و شکسته با آرام غمگین “بیا به خانه می آیند در خانه / بدون شما لازم نیست که به تنهایی / فقط بیا صفحه اصلی” خودداری کنند در تابستان “پایان” آن فیلم در نهایت اختصاص داده شده به سابق نشویل شهردار مگان بری پسر Max که از مصرف بیش از حد تصادفی.

باب دیلن خواهد صلیب بسته دن تانا را به سلام و چت. بروس اسپرینگستین استفاده می Prine عبور از COVID-19 به عنوان یک راه برای تمرکز خشم و آگاهی خود را در SiriusXM radio نشان می دهد. رئیس جمهور ایرلند خواهد مسئله بین المللی اعلام شنیدن از Prine مرگ است.

اما به نظر من جان همیشه بود این مرد در راه راه لباس خواب مو, askew در lostest ساعت خاص یک شنبه مقدس. پرواز به ممفیس از L. A., من می خواهم به اجرا او را به تماشای اردک’ بعد از ظهر مارس در نوار Peabody هتل که در آن Prine گرفته بود بیش از عروس مجموعه برای یک روز طولانی از بازی کارت است. میله بسته شده بود دوستان من و من گرسنه بودند و من تا به حال یک ایده درخشان — چرا که اگر من می دانستم که جان این بار راه اندازی شد و در آنجا می شود ، به جای من کوبیدن بر درب roused او را از خواب بعد از سه روز جامد از پوکر است. خنده او نمی گویند یک کلمه عبور. اوurveyed من سه نر ریشه-سنگ اصحاب سرش را تکان داد رو به من کرد و گفت “عاقلانه را انتخاب کنید.”

این چیزی است که او می خواهم می خواهم همه ما را به انجام: در لحظه زندگی می کنند. قلب خود را دنبال کنید. نوع است. سخاوتمندانه. کمک به کسی ، را از خودتان. انتظار هیچ چیز نیست. و همیشه از آن لذت ببرید.

جالب است که “درخت بخشش” نام نوار است که در آخرین آلبوم بسته شدن آهنگ “وقتی که من رسیدن به بهشت است.” آهنگ آخر — هرگز در نظر گرفته شده بود نهایی song — ارائه می دهد یک mirthful را در زندگی پس از مرگ که در آن یکی می توانید بوسه یک دختر زیبا در یک tilt-a-حرکت کردن دود سیگار که نه مایل طول و یک ودکا و زنجبیل-ale. سرگرم کننده خالص, 180 عنوان جوشان در جهانی که او زندگی می کردند زندگی در این یکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de