جان سباستین به نظر می رسد به عنوان Lovin’ قاشق مربا خوری نیمه اصلاحات: ‘ما نیست Matinee بت’

آیا اشتباه است که به استناد جان سباستین, انفرادی, لحن — “خوش آمدید” — به خوش آمدید Lovin’ قاشق مربا خوری آخر این هفته در لس آنجلس نشان می دهد برای اولین بار در دهه? آن است که اشتباه در سباستین را در ذهن خود به آن فکر می کنم به عنوان یک تجدید دیدار با یکی از اعضای کلیدی طولانی پس از متوفی و یک چرخش از 40 دیگر خوانندگان و نوازندگان بر روی صحنه در شنبه شب قاشق مربا خوری ادای احترام نشان می دهد در الکس تئاتر در گلندیل. اما از آن است که تاریخی به عنوان تنها بار سوم Sebastian بازی های برگزار شده است با باقی مانده اعضای اصلی پس از او در سمت چپ این گروه در پایان سال 1967 و به مناسبت از آنها القاء به Rock and Roll Hall of Fame 20 سال پیش.

شما فکر می کنم که عدم reunions در طول سال ممکن است این معنی است که سباستین نوع ضد nostalgist که تا به حال کشیده می شود در بی میلی. اما او بارها و بارها مدعی خود را “خوشحال” در مورد ادای احترام تصدیق کرد که به عنوان جا به عنوان آهنگ های مانند “آیا شما در سحر و جادو باور” را می توان در oldies radio (و در همگامی صدور مجوز) این گروه هرگز واقعا احترام به آن علت بود. که تا حدی به یک blaze of glory که تا به حال قاشق مربا خوری تنها انتشار چهار آلبوم با سباستین در جلو در مدت سه سال (1965-67). که بر خلاف بسیار کوتاه اجرای بوفالو اسپرینگفیلد که گیرنده به طور مشابه استادانه درست شده ادای احترام به دو سال پیش از همان میزبان سازمان عسل وحشی برای همان موسسه خیریه اوتیسم فکر می کنم تانک. ریچی Furay زمان حال از زندگی خود را هنگامی که او بیرون آمد و سپس به ظاهر مهمان در اسپرینگفیلد ادای احترام و سباستین است بی با هیجان به شنیدن همان اسراف تفریح از فروشگاه و همچنین نشستن بر روی آنها را کمی.

تنوع در تماس با سباستین قبل از او در هواپیما به بیرون آمدن برای روز شنبه Alex نشان می دهد (که به فروش می رسد). در میان موضوعات: چگونه شاد از آن ساخته شده او را بعدها در زندگی به شنیدن در مورد قاشق مربا خوری نفوذ در بیتلز و اریک کلاپتون در سال گذشته Woodstock 50 افتضاح و به همین دلیل ما هرگز دیدن یک Lovin’ قاشق مربا خوری مراسم تور.

انواع: چگونه شما احساس درباره ادای احترام می افتد در L. A. این آخر هفته ؟

سباستین: شما می دانید قاشق مربا خوری هستند این گروه که نمی توانید این نوع از به رسمیت شناختن. لذت ما را در این لحظه. مبادا ما حقیقت را اظهار نکردن آن ما خوشحال هستند. من تا به حال موقعیت های که در آن مردم را بازی چهار یا پنج تا از بزرگترین بازدید و ما را دوست دارم. اما این بسیار مفصل و آنها در حال رفتن به اعماق فروشگاه.

چقدر عمیق است ؟ به طور معمول زمانی که عسل وحشی می کند این نشان می دهد اعضای اصلی که می آیند و شرکت شوکه هستند که آهنگ در حال پخش است که احتمالا هیچ کس در روی زمین به صورت زنده برگزار شده در 30 40 یا 50 سال است.

شما آن را کردم. چگونه یک لیست از شما می خواهم? این یک 30-لیست آهنگ — اجازه دهید من فقط آن را امتحان کنید بر شما. درسته ؟ “Fishin’ بلوز است.” “گرم عزیزم.” “شما عزیزم.” “خوش آمدید.” “Butchie لحن.” “کوزه گروه موسیقی است.” “Lovin’ You.” “آیا تا به حال به را تشکیل می دهند ذهن خود را؟” “تابستان در شهر”. “اندازه گیری کامل.” “نارگیل گراو.” “پول.” “چگونه شما شده My Darling کودکان است.” “نسل جوان است.” “نمی خواهم به آن را انجام دهد. “دختر جوان.” “طرف دیگر از این زندگی است.” “جغد شب بلوز است.” “داستان ما می تواند بگوید.” “4،” “بلوز در بطری.” “او است که هنوز هم یک راز است.” “شش ساعت است.” “تنهایی.” “Darling Be Home Soon.” “افکار پوچ. “باران بر روی سقف.” “نشویل گربه است.” “هرگز قصد بازگشت.” “عزیزم’ همراه است.” “You’re a Big Boy Now.” “صدای انفجار!” “او وجود دارد.” “این زمان در حال حاضر.” “شما نمی باید خیلی خوب است.” “آیا شما باور دارید در سحر و جادو است.” [می خندد.] همه ما gobsmacked به عنوان آنها می گویند در سراسر تالاب.

آن را برای یک علت خوب است که بخشی از آنچه که کمک می کند تا شما در خارج وجود دارد تا در نهایت بازی با بچه ها دوباره ؟

اوه کاملا. و این واقعیت است که آن را برای سرگرم کننده است ، آن را مانند, “اوه, بیایید با هم و بزرگ, پول, بسته بندی, reunion.” این یک وضعیت فوق العاده و این مورد بسیار معمولی است. و همانطور که گفتم در وب سایت من: من تا به حال یک بچه با من تماس گرفت و گفت “من زندگی می کنند در وایومینگ. من در یک قطار به طوری که من می تواند در گلندیل برای دیدن این مراسم از Lovin’ قاشق مربا خوری.” و به من گفت: “شما می دانید شما باید آرام کردن در مورد این.” زیرا هر گونه مراسم از Lovin’ قاشق مربا خوری بدون زالمان Yanovsky (که فوت در سال 2002) است که بیشتر از هم. آن را گاه به گاه. و من هم به او توضیح داد که این 40 نوازندگان استودیو که در حال رفتن به بازی این مواد است. و شما می دانید استیون (بون) و من قطعا باید کمی دست انداز در اینجا وجود دارد و چیزی را انجام دهد. و من می دانم که جو (باتلر) مرد او آواز می خواند همه از این آهنگ در کلید اصلی که من شده اند قادر به انجام کار برای 30 سال است. بنابراین آن را بزرگ. اما آن را نمی, “اوه, خوب, دلیل هفته آینده ما قصد داریم واقعا رفتن” و یا هر چیزی.

شما در حال شرکت در این نمایش بسیار بسیار ؟ آیا autoharp بود وجود دارد ؟

این یک نیکو مقدار. زمانی که autoharps آمده در اطراف من بازی ’em. زمانی که harmonicas آمده در اطراف من بازی ’em. و آن نوع ساده بنیاد fingerpicking چیزهای که من استفاده می شود به انجام زیر زال Yanovsky که زمانی که من کار من با من Les Paul. وجود دارد قطعا مسائل را انجام دهد. آن را نمی خواهد بود, “او می آید تا برای دو tunes – در حال حاضر دریافت بری اینجا.” … پس نه رفتن به دست autoharp. من حتی قبل از تنظیم اونا به طوری که آنها تنها نیاز به حدود یک ساعت ارزش (re-تنظیم). [می خندد.] آنها دشمنان من در این عجیب و غریب, آب و هوا شده اند و پس از ’64. آنها در حال به چالش کشیدن.

من فقط بازی اول Lovin’ قاشق مربا خوری آلبوم برای کسی و زمانی که لیست آهنگ رفت و درست از “Fishin’ بلوز” به “آیا تا به حال به را تشکیل می دهند ذهن خود را؟,” آنها از من پرسید اگر آن را هنوز هم همان گروه است.

این چیزی است که ما می خواستیم! بیش از هر چیزیاین چیزی است که ما می خواستیم. ما می خواستیم به یک گروه است که شما نمی تواند بگوید پیگیری تک بود پیگیری تک. از آنجا که از دوره بازگشت زمانی که ما تیراندازی در, نمودار, وقتی کسی می توانست یک ضربه اگر آن را “قلدر ژاکت پشمی” این زمان آن را برای رفتن به “Maddy Hatty” بعد از زمان آنها در حال رفتن به مطمئن شوید که آن را همان لحن. من نمی دانم چرا ما آن را در سر ما که این می تواند چیزی است که ما متفاوت بود ، اما من واقعا خوشحالم که شنیدن این که این همه سال بعد مردم هنوز هم واکنش نشان می دهند مانند “چه شد این گروه قبل از این؟”

شما به کوزه-گروه موسیقی و بلوز بلکه کشور را با آهنگ “نشویل گربه است.” گاهی اوقات مردم می خواهند به گرم پارسونز تمام اعتبار کشور در rock ‘n’ roll در ’60s اما Lovin’ قاشق مربا خوری تا به حال لحظات خود را بیش از حد. وجود دارد یک نمایشگاه در مورد اواخر 60s موج از کشور-سنگ متقاطع در موسیقی کشور در تالار مشاهیر و موزه چند سال پیش و آنها آن را به نام “نشویل گربه” — که حتی اگر شما نمی سرچشمه اصطلاح آنها با اقتباس از آهنگ های خود را.

خوب در واقع وجود دارد یک قطعه از فیلم است که نقش در این نمایشگاه که شما در حال صحبت کردن در مورد که در آن سه نفر از کسانی که جدی بازیکنان تمام گفت: بله این آهنگ برای اولین بار آمد. … کسی از 16 مجله هنگامی که خواسته Zally آنچه قاشق مربا خوری مانند صدا. و او گفت: “ما در حال تلاش برای ایجاد این صدا شبیه Elmore James و Buckaroos.” [می خندد.] من فقط دوست داشتم که. من گفتم: “من می خواهم به شنیدن این که!”

از نظر نفوذ خود را در زمان خود معاصران Paul McCartney اذعان کرده است که او در نظر گرفته “روز خوب آفتابی” مرتب کردن بر اساس یک Lovin’ قاشق مربا خوری گرین بینز.

که خیلی شیرین است. من هنوز هم می خواهید به او یک ایتالیایی خرج کردن بر روی گونه. که آنقدر بزرگ بود به خصوص به آن می گویند سال بعد. شده است وجود دارد یک زن و شوهر از افرادی که فقط آمد تا با جملاتی که من گفتم: “خدا من آرزو می کنم من می تواند شنیده می شود که در آن.” یکی از آنها بود که اریک کلاپتون که گفت در مورد من فراموش کرده ام که لحن “اوه کاملا پاره از ‘تابستان در این شهرستان است.'” [Clapton نوشت: در خاطرات خود که “قصه های شجاع Ulyesses” الهام گرفته شده بود قاشق آهنگ.] آه و دیو دیویس (از تاب برداشتن) بود و در واقع نقل عنوان کرد و گفت: “خب در واقع, شما می دانید, انگلیسی باندهای شد بیشتر علاقه مند به قاشق مربا خوری از بیتلز.” آن را مانند ما می توانیم نقل قول شما در آن است ؟

دیویس گفت: “Lovin’ قاشق مربا خوری یکی از underrated آمریکا گروههای موسیقی است.” در حال حاضر هر کس می داند نام این گروه و احتمالا می توانید لیست چندین بازدید. اما وجود دارد یک حس است که در آن شما احساس می کنید مانند شما هنوز دستکمگرفتهشده یا نمی توانید خود را با توجه, حتی اگر همه حتی در حال حاضر نوعی از حس ؟ ؟ ؟

خوب. آن را بسیار ساده بود: ما در تلاش بودند چیزی که کمی بلند پروازانه تر از یک عطر و طعم از موسیقی پاپ.

اما, شما می دانید, من نفرت را به شما شامل بدترین بخشی از Lovin’ قاشق مربا خوری که همه جهش حق بود که این مجسمه که اتفاق افتاده است. اما من باید به آن اشاره کرد چرا که آمریکا به خبرنگاران عصر (آن را منفجر کردند) در این نوع از پیش gonzo دوران که همه واقعا علاقه مند در بخشی از این counterculture. و هنگامی که برخی از بچه ها می افتید و آن را به نظر می رسد مانند آنها تبدیل شده فروشنده در: “اوه پسر. در حال حاضر ما می توانید با نوشتن تمام کسانی که مقالات” که احتمالا شما تبدیل شده است گفت: “تلوزیون نمی f— Lovin’ قاشق مربا خوری.” [این گزارش در سال 1967 که تبلیغات صورت گرفته در لس آنجلس مطبوعات آزاد “ترغیب مردم به خرید قاشق مربا خوری سوابق و نه به حضور در کنسرت های خود را و به دختران به توپ آنها.”] خوب, آنها نیست, f—ing ما قبل از! پس چرا آنها این کار را در حال حاضر ؟ [می خندد.] شما می دانید, ما, نیست, matinee بت روشن بود!

به طوری که واقعا خیلی اشتباه چون زمانی که شما پیوستن به یک گروه آن سوگند خون. و شما آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن گروه رفتن. و هنگامی که پلیس کاملا غیر قانونی… در دوران مدرن مورد خواهد بود پرتاب کردن به طور کامل. آنها تا به حال یک جیغ زن تماس بگیرید. آنها در حال رانندگی در اطراف آنها دیدن دو longhaired بچه ها در یک ماشین اجاره. آنها آنها را متوقف و آنها فقط خرید یک اونس از گلدان. همه چیز رشد خارج از آن — هر اونس گلدان که شما می توانید در حال حاضر خرید در اطراف گوشه در کالیفرنیا است. اما هیچ یک از خبرنگاران تا به حال به بررسی آن می گویند “اوه راست به طوری که Lovin’ قاشق مربا خوری نمی توانست poof. Zally نمی خواهد که تا به حال برای رفتن به کانادا. استفان نمی خواهد که به نوعی از مجازات است که او را به زندگی کردن. و قاشق را نمی شود از بین رفته اند.” من غمگین هستم که من هرگز درگیر در این انتخاب است. من در مورد همه این ها در لس آنجلس هنگامی که این اتفاق افتاد در سان فرانسیسکو و آنها در حال حاضر خود را بازیگران مرد و گفت: “خوب ما به انجام آنچه باید انجام شود برای رفتن به زندان است.” … هیچ یک از است که تا کنون ذکر شده است. همه این خبرنگاران بودند خیلی خوشحالم که: “اوه ما واقعا می تواند توضیح دهد که چه بچه های باحال ما trashing Lovin’ قاشق مربا خوری.” به طوری که در واقع قدرت که می شود در سنگ نورد در Rock and Roll Hall of Fame…

شما نمی احساس احترام زمانی که شما القاء به سالن از شهرت ؟

شما باید را دیده اند که چه کوتاهی از Lovin’ قاشق مربا خوری داده شد. دریافت تا آنجا, آواز خواندن یک آهنگ. “اوه ما باس درام پدال نبود متصل می شود. می تواند ما دوباره آن را انجام دهد?” “نه ، ما رفع آن را در مخلوط است.” منظورم وجود دارد چیزهای که واقعا کمک به تقویت ابهام Lovin’ قاشق مربا خوری. هنگامی که یک مرد باس درام پدال مگس و او تلاش او قیافه با اشاره به آن می گویند “بیا به من کمک کن.” هیچ کس نمی آمد.

شده اند وجود دارد چند نمونه از شما بچه ها در حال بازی با هم و بود که آخرین بار در القای 20 سال پیش. تنها زمان دیگر بود (به فیلم cameo در سال 1980 Paul Simon فیلم) “یک ترفند تسویه حساب” بود که به نوعی یک دلیل عجیب و غریب به پشت هم.

من می دانم. و راه ما خیلی خوب است که در پایان آن ما گفت: “اوه ما باید (دریافت) این (نوار) و ببینید که اگر ما می توانید یک آلبوم زنده و یا چیزی.” در پایان, آن, آنها گفت, “اوه, خوب, در واقع, ما در حال صرفه جویی در نوار در حال حاضر به دلیل ما برخی از پروژه های دیگر ما رو به انجام بعد.” و به طوری که آنها تا به حال حتی ثبت آن است. آره قاشق مربا خوری می شود با هم, 15, 20 سال بعد و… [می خندد.] در حال حاضر این جوک ها و از برخی جهات خوب است. آن را نگه می دارد من فروتن. آن را مانند رفتن به سفر Woodstock و گفت: “اوه نگاه آنها رو پلاک برای همه ما!” من نگاه و آنها به اشتباه نام من. … بروید و آن را ببینید. “جان SAbastian.”

وجود دارد باید درخواست آمده است که در هر سال برای شما بچه ها به بازی با هم. اگر شما می خواستم به شما می تواند در بسته تور و یا کارهای سالن به عنوان سرمقاله روزنامه احتمالا. بنابراین چه چیزی شما را نگه می دارد از پذیرش آن ارائه می دهد ؟

خوب. وجود دارد دو چیز در درجه اول. جو تا به حال به برخی از عمل جراحی برگشت. او را میخوام برخی از مفصل زانو و زانو است که بازدید باس و درام. بنابراین او می تواند بازی نمی کیت. او فقط نمی تواند. و Lovin’ قاشق مربا خوری هر چه تناسخ آن است که آن را از نوع معمولی سه تنها 30-علامت + و بچه های قدیمی. و این چیزی است که شما می توانید هنگامی که شما درخواست برای Lovin’ قاشق مربا خوری امروزه.

اما در واقع هسته اصلی آن است که: هیچ زال. منظورم زال بود تمام عطر و طعم. به عنوان قدیمی ما صاحبان باشگاه گفت: “جان تو به دنبال توقف در پای خود را. شما باید نگاه کردن.” در ضمن Yanovsky را در حال اجرا بیش از همه از این مرحله عبور چشمان او چسبیده و زبان خود را. حتی Clapton آن را گفت. او می رود “او نقش به عنوان خوب به عنوان من و او چسبیده زبان خود را ساخت چهره!” وجود دارد یک لحظه شیرین در واقع در پایان Rock and Roll Hall of Fame القایی که در آن همه ما بازی “چه شیرین است آن را به شما را دوست داشت.” و من شکستن در سازدهنی و زال رو شکستن گیتار و Clapton است وجود دارد بنابراین ما فرض می کنیم او را به بازی می رویم. بنابراین لحن شروع می شود و من از بازی یک آیه و Zally نقش یک آیه و دوربین می رود به Clapton. و Clapton هر دو دست کاهش یافته و در طرف او. آنچه که او در نشان دادن مخاطبان خود بود “این Yanovsky که را بازی می کند.” من آن را دوست داشتم. و من فقط گفتم که یکی سرد ،

هر طولانی افکار در مورد چگونگی Woodstock 50 رفت یا نمی, در سال گذشته ؟ [Sebastian بازی های برگزار شده در اصل جمع آوری در سال 1969 به عنوان یک هنرمند انفرادی و رزرو شده بود به بازی 50th anniversary جشنواره است.]

من خیلی خوشحالم که که بیش از! [می خندد.] این ایجاد این هیجان مصنوعی که من متاسفانه گیرنده. همه این روزنامه نگاران خارجی مضطرب بودند به بحث در مورد جشنواره وودستاک و در ضمن من به تماشای آن متلاشی رفتن “این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.” بنابراین آن را بسیار سخت به انجام تبلیغات برای! اما این در تابستان گذشته بسیار مشغول تابستان برای من. ما تا به حال خوب 40, 50 خرما. شما ممکن است یا ممکن است نمی دانم اما من در زندگی این است که یک گیتار. من بروید و من بازی این همه آهنگ و تنها دلیل آنها صدای نیمه مناسب و معقول است که من در اصل سوابق و می دانم که این بخش است.

شما هنوز هم باید باند کوزه یا blues band چیزهایی است که شما در این سمت ،

من این فرصت فوق العاده برای بازی گاهی اوقات با جیمی Vivino و جیمز Wormworth و مایک مریت — اصل کانن (اوبراین) band — و ما هنوز هم با هم در Levon هلمز’ (خانه سابق در وودستکک که سباستین هنوز هم زندگی می کند) گاهی اوقات. و من هم یک کمی با جانی نیکلاس که یک نوع فوق العاده از باتلاقی بلوز ، او با سیندی Cashdollar و من و ما در حال رفتن به انجام برخی از نشان می دهد در این تابستان. که یک نوع از آزادی از کار من شبیه به “اینجا بازی حداقل 20 Lovin’ قاشق مربا خوری tunes.”

شما ساخته شده است آلبوم با دیوید Grisman و تشکیل جدید کوزه گروهها و انجام بسیاری از rootsy چیزهایی که مسیر حرفه ای کسی است که معدن نوستالژی و یا تلاش برای ایجاد بزرگترین باک امکان پذیر است. وجود دارد یک صداقت به چگونه شما به دنبال موسیقی است که داده شده برای هر کس از شما دوره و وضعیت.

[می خندد.] من می خواهم که قادر به انجام برخی از این عمدا. اما منظورم این است که حتی کوزه باند مسائل در آن اتفاق افتاده است به دلیل آن اتفاق افتاده است. من می خواهم کار با جیمی و جیمز و پس از آن همراه می آید Yank Rachell (سالمند bluesman که در سال 1997). من پیدا کردن یکی دیگر از گیتاریست او زنده است که فرستاده آمریکا در حال چرخش است. ما برداشت فریتز ریچموند که یک باند کوزه برای پنج شش سال. اما این شرایط. آن را “در حال حاضر من قصد دارم به این بسیار سرد حرکت می کند.” جیمی غمگین “من هرگز شنیده سباستین خیلی هیجان زده به عنوان زمانی که او به نام به من بگو:” حدس بزن چه کسی زنده است؟'” این تکان شدید و سخت Rachell. فقط قادر به رفتن به ایندیاناپولیس و یک رکورد با او و بازگشت به Brownsville, تنسی — اوه ما تا به حال سرگرم کننده با آن مرد است.

شما پوشش بلوز آهنگ راست در شروع Lovin’ قاشق مربا خوری بنابراین شما تا به حال برخی از حس موسیقی است که طول می کشد سنین. اما شما همچنین نوشتن آهنگ ها مانند “دختران جوان” و یا “آیا تا به حال به را تشکیل می دهند ذهن خود را” در مورد نوع عاشقانه مسائل که بسیار عجیب و غریب به جوانی است که شما احتمالا نمی تصور کنید که آواز خواندن در پنج سال اجازه دهید به تنهایی 2020s.

من را یک شوخی به خاطر من “دختران جوان” گاهی اوقات در مجموعه من و آنها clap; آنها واقعا لذت بردن از لحن. و پس از کف زدن می میرد پایین من بگو “و شما می دانید که چگونه می تواند من تا کنون شناخته شده همه کسانی که سال پیش است که من می خواهم بازی که لحن طولانی به اندازه کافی برای آن می شود وحشت زده است.”

اما در حال حاضر عبارت “دختران جوان” را پوشش می دهد بسیار گسترده جمعیتی برای شما.

آنها همه جوانتر آره! [می خندد.]

رفتن به آخر این هفته نشان می دهد… با توجه به تمام درخواست های است که شما باید برای Lovin’ قاشق مربا خوری-مسائل مربوط به با بچه های دیگر, آیا شما هر گونه تردید در مورد آن ؟

شما می دانید, من اولیه شک و تردید. و سپس در نهایت من پر کردم ، من نمی دانم که آنها در صحبت کردن در مورد یک اوتیسم بهره مند شوند و همه این چیزهایی است که همه چیز واقعا صالح. آنها مطلع به من گفت: “ما در حال انجام این کار است. ما دوست دارم به شما. و شما حتی می توانید فقط بازی ‘جغد شب بلوز و یا چیزی برای ما و ما خواهد بود خوشحال است.” و من گفتم: “من خواهد آمد. من بازی خواهد کرد ‘جغد شب بلوز است.’ و شما می دانید من می دانم که بسیاری از این (دیگر) قطعات.” مرد خندید و گفت: “چگونه در مورد autoharp?” و من گفتم: “من می توانید انجام دهید.”

و سپس این چیزی که آمد از بازی با (افسانه ای پشتیبان گیری خواننده) کلودیا Linnear که من شناخته ام از سال 1970 و من “من را بکشند به بازی با این زن.” و بنابراین ما در حال کار بر روی “جدید کودک” که در اصل یک Ronettes لحن. من در واقع آنها را تشویق به رفتن بیشتر به سمت Phil Spector از Lovin’ قاشق مربا خوری زیرا آنها رو 40 نفر. آن را تلف نکنید!

من در حال حاضر آغاز شده شنود الیوت ایستون (از اتومبیل های دیگر مهمان در ادای احترام) رفتن “مرد من می دانم شما مثل این جالب جدید موج-o نوع یک گروه و همه چیز, اما من می دانم که شما با یک انگشت-picker چرا که من دیده ام شما در Matty Umanov گیتار فروشگاه (در نیویورک در حال حاضر بسته شده است) بنابراین من شماره شما.” او به من فرصت بازی کمی از آن نوع دو-fingerpicking, من-و-Yanovsky نوع از همه چیز. شما می دانید که یکی دیگر از چیزی است که منحصر به فرد در مورد این گروه: ما هر دو با بازی ضربت میدارد. در حال حاضر ما با استفاده از تخت میدارد به (بازی) که autoharp و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر اما در اصل یکی از بزرگترین تفاوت دو انگشت-وانت چرا که ما هر دو را عامیانه accompanists. و بود که بخشی از رویای ما.

برای تمرینات من قصد دارم به سعی کنید فقط نشستن در اطراف برای هر دقیقه حتی زمانی که آن را مورد نیاز نمی باشد. بدیهی است از آنجا که این چیزی است که افسردگی در دامان من هر روز. آن را لذت بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>