جوجو سیوا و جوجو مصاحبه با هر یک از دیگر در مورد قلدری زندگی در کانون توجه و گوگل خودتان

آن را یک مسابقه ساخته شده در اینترنت بهشت است. حدود شش سال پس از JoJo سیوا, 17, برای اولین بار شروع به سرهم بند با موسیقی بر روی کامپیوتر خود و اتفاق بر او پاپ سلف JoJo که در سن 13 سالگی تا به حال شماره 1 آمار با سال 2004 آهنگ “Leave (Get Out):” دو ملاقات IRL در انواع دفاتر — اجتماعی فاصله پروتکل در محل — به مصاحبه با هر یک از دیگر.

به آنها آموخته است که به زودی به مکالمه خود دو باید خیلی بیشتر مشترک فراتر از نام خود را — هر چند که به خودی خود غیر طبیعی است: JoJo سیوا را مخفف از Joelle Joanie و جوجو با نام کامل Joanna Noëlle Levesque. (نشانه “منطقه گرگ و میش” موسیقی است.)

در دستور کار محاکمات (به معنای واقعی کلمه در مورد سالمند جوجو در حال حاضر 29 بود که در گیر و ضبط برزخ برای یک دهه و در نهایت مجبور به دوباره رکورد خود فروشگاه به آن را در دسترس برای جریان) سختی و پیروزی از اینکه یک ستاره نوجوان که برای سیوا شامل رسانه های اجتماعی زیر نزدیک 25 میلیون, یک میلیارد دلار merch امپراتوری تورهای جهانی و بسیاری از کمان.

پایین را نگاه کنید برای برجسته از بحث و تماشای ویدئو بالا برای کل مصاحبه.

چه چیزی در یک نام

جوجو سیوا: من همیشه به حال طرح: زمانی که من جوان من قصد دارم برای رفتن به JoJo; زمانی که من هستم ميانسال من قصد دارم برای رفتن به Joelle; و پس از آن زمانی که من یک مادر بزرگ من قصد دارم برای رفتن به Joanie. در حال حاضر من مانند “خوب بچه شما گیر با جوجو.” که بد نام است. آن را با این نسخهها کار برای هر دوی ما!

اول آگاهی از دیگر جوجو

JS: من به یاد داشته باشید کسی توییتی چیزی شبیه “من بلیط برای یک JoJo, کنسرت, تنها برای پیدا کردن آن جوجو سیوا کنسرت. و ما باید برای رفتن وجود دارد برای رفتن به نه ساله, جیغ, دختران کوچک, اما هر آنچه که ما در حال رفتن به بسیاری از آن است.” شما دوست game, که صدای جیر جیر و این اولین بار بود ما تعامل.

جوجو Levesque: من فوق العاده آگاه باشند که مردم را نشان می دهد تا به کنسرت من با پوشیدن یک کمان و در بسیار وحشی, تعجب زمانی که آنها متوجه شدم که آنها به من و نه, رنگارنگ, شیرین جوجو سیوا. من خوب اما کمی وحشی است.

زمانی که گوگل “جوجو”

JS: من گوگل خودم تمام وقت.
JL: شما ؟
JS: اوه آره. من می خواهم به دانستن چه خبر است. من عاشق پیدا کردن که جوجو سیوا دوست پسر است; چرا جوجو سیوا رنگ مو خود را. من تمام مقالات.
JL: برای شما خوب است. شما باید واقعا قوی قادر به انجام این کار است.

عطف 18

JS: من شروع کردم وقتی که من نه در چشم های عمومی و بنابراین من در نهایت می تواند مانند “که نیمی از زندگی من است.”
JL: من می دانم که دقیقا منظور شما چیست. من به یاد داشته باشید زمانی که من رسیده که نقطه بیش از حد. اما شما در حال حاضر خود را انجام داده و 10000 ساعت قبل از سن 18 سالگی. که بسیار باور نکردنی است.
JS: این است که آنچه آنها می گویند که شما باید کار خود را عمر 10,000 ساعت ؟
JL: آنها می گویند که شما تبدیل به یک متخصص و یا یک استاد در هنر و صنعت خود را در 10 ، 000 ساعت.
JS: اوه آره من قطعا قرار داده است که در.

بچه

JL: آیا مادر شما یک پس زمینه در صنعت موسیقی? چگونه شما به آن را دریافت?
JS: هیچ. وقتی که من کوچک بود من می خواستم این خیلی بد است. من می خواستم به هر یک pop-star و یا یک جراح.
JL: من می خواستم به یک ستاره پاپ و یا یک دامپزشک.
JS: اما مردم می گویند “اوه بچه من است” یا “بچه من آن را می خواهد” و یا “من بچه می خواهد معروف شود.” اما آن را متفاوت بود. من واقعا انجام داد. هر کس که به ملاقات من آمده بود “شما فقط نیاز به راه رفتن او را به کانال دیزنی و فقط می خواهم نگاهی به این بچه.” و ما مثل “خوب به خوبی واضح است که چگونه کار می کند.
JL: مادر من موفق من برای اولین بار 12 سال از زندگی حرفه ای من از پنج تا 17 و خوب بود و پس از آن خوب نیست. او متنفر صنعت بسیار است. او فقط دیدم مردم در تلاش برای در آمده و امکان استفاده و تقسیم ما را از هم جدا کنید و در گوش او. او مانند یک روح خالص است که آن را نه حق برای او. اگر شما لازم نیست که پوست ضخیم برای مقابله با آن…
JS: آن را به ارزش آن است.

بخوان سن شما

JL: من اولین تک آنقدر رشد کرده است. من آواز خواندن در مورد چیزهایی که راه را مسن تر از آنچه که من باید آواز شده است بنابراین من به نوعی گرفتار به موضوع است. آیا شما تصور موسیقی خود را در حال تحول به شما کند ؟
JS: آره من انجام دهد. اما برای من دقیقا برعکس آن است. من نمی خواهم به خواندن در مورد چیزی که هنوز [اگر من] آماده نیست.
JL: که مرا خیلی خوشحال می کند. من هرگز به این معنا که شما در حال انجام چیزی است که شما نمی خواهید به انجام. من دوست دارم که شما در عجله برای رشد و یا به فرض آن بالغ مسئولیت و یا هر چیز دیگری. شما در حال حاضر مسئولیت خود را بر شما اما واقعا وجود دارد هیچ عجله. هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات می مثل “من دوست دارم که 17. آن را مورد علاقه من در سن و سال من شده است.”
JS: این تنها بهتر می شود.

ترس شما تا به حال به بیش از

JS: نوجوانان است. پس از من بالا بود مم در ماه اکتبر با مردم انتقاد من رویش و گفت: من غول کودک نو پا من به Knott ترسناک و مردم بودند که افتضاح است. همه این نوجوانان بودند مانند “جوجو سیوا, F– شما! رفتن به خانه.” تمام شب طولانی مردم فریاد شد, همه چیز در من. بنابراین من فقط فکر نوجوانان را دوست ندارم من. و من یکی! ولی من هر teenage دوستان من در حال حاضر.

… و آواز زندگی می کنند. من همیشه فکر می کردم من بد خواننده ساخته شده است که در “نقاب خواننده” همیشه راحت است. رفتن به تور تمرینات پس از نشان دادن, من, مانند, “این یک ایده خوب برای من بخوان زندگی می کنند؟” آن را قرار داده و من حق را به که اما خوشبختانه من از آن بسیار سریع است.

گریه نشانه

JS: من مثل “من می توانید انجام دهید که. من 10 دقیقه.” من رفتم و به تماشای یک صحنه از “grey’s Anatomy” — Derek مرگ “چگونه به صرفه جویی در زندگی” برویم! و تو آمد گریه. مدیر و سرپرست و کادر مربی تمام شد در آینده به من به من این آغوش. چه بود آن را مانند کار با رابین ویلیامز در فیلم “RV?”
JL: برای دیدن راهی که او انجام شده خود را در مجموعه کاری که با من بماند برای بقیه زندگی من است. زیرا او اولین کسی باشید که برای دریافت وجود دارد گذشته را ترک کنند. او همیشه ایده های. او در حال حاضر, و او می دانست که همه نام. او مراقبت. این خوب بود که من رو به دیدن یک افسانه بود که به عنوان مخالف به یک سردستهزنان خواننده اپرا.

Coronavirus

JS: در آغاز من بود آن را به مدت دو هفته. این یک دو هفته استراحت. من قصد دارم به لرز. من قصد دارم به آن لذت ببرید. من قصد دارم به کار کردن. من قصد دارم به رفتن به شنا کردن و من قصد دارم به بازی بازی. آن را برای رفتن به سرگرم کننده است.” پس از آن هر چند من مانند “خوب. ما در حال رفتن به اینجا یک دقیقه. من برای شروع به کشف کردن که من نمی توانم اجازه دهید من حرفه ای می میرند فقط به انجام هیچ چیز نیست.” و بنابراین در واقع من به پایان رسید تا ساخت یک مرحله در حیاط خلوت من. ما فیلم اجرای برنامه در هر هفته و باور نکردنی است. من واقعا خلاق است. هر کس به انجام یک عملکرد از روی نیمکت و یا انجام آن را از آشپزخانه خود را. من گفتم: “مادر من نمی تواند انجام دهد. اگر من قصد دارم به انجام من می خواهم به انجام است.”

JL: تور من عقب رانده شد به تابستان سال آینده است. و آن را فقط جالب است چرا که من در حال حاضر در نقد کسانی که چک در ذهن من می دانید ؟ من نمی باید تعظیم کسب و کار مانند شما انجام دهد. تور بسیار بسیار مهم است. اما این به من این فرصت را به دنبال من دیگر احساسات خلاق. من آنقدر پرشور در مورد گیاهی پخت و پز و پخت. … من دوست دارم چیزهایی که درگیر حواس من. بنابراین چه که بوی پارچه برای تلفن های موبایل هر یک از آن.

زندگی در سال 2030

JS: من تصمیم گرفتم که وقتی بزرگتر شدم من می خواهم برای باز کردن یک رقص آژانس و ایجاد یک صفحه برای رقصندگان.
JL: در 10 سال. من همچنین می خواهم بخشی از هنرمندان جوان مشاغل. من می خواهم برای ساخت این برچسب که من شبدر موسیقی با همکاری Warner سوابق ثبت نام در اعمال کمک به توسعه آنها همچنان به ساخت حرفه ای و گسترش دهد. و من هنوز هم می خواهم به در جاده ها تور به عنوان به خوبی. من آن را دوست دارم.

سازمان دیده بان کامل قدرت جوان هالیوود ویژه زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>