جان Pardi گسترش چاپ و نشر مقابله با Sony/ATV نشویل

کشور ستاره ترانه سرا و تهیه کننده جان Pardi توسعه یافته خود را در سراسر جهان در مقابله با Sony/ATV Music Publishing نشویل.

اخیرا شنیده ام در کنار Thomas Rhett به کشور ضربه “آبجو نمی تواند ثابت” Pardi آخرین آلبوم “غم دارو” فروخته است بیش از 1 میلیون واحد و 10 میلیون دیجیتال مجرد است و همچنین نامزد دریافت جایزه ACM آلبوم سال جایزه. او را دیده جانشینی آهنگ از جمله “خاک من, چکمه,” “, سر, بیش, چکمه,” “She ain’t در آن” “غم در کف رقص” و “اندوه دارو است.”

گفت: Sony/ATV نشویل مدیر عامل شرکت زنگ زده گاستون در اعلام پسوند: “جان Pardi است honky-ٹونک نابغه موسیقی خود را پویا و قطاری از هر جنبه ای از زندگی و عشق, به همین دلیل است که آهنگ های خود را باقی خواهد ماند بی انتها است. به نمایندگی از همه ما در اینجا در Sony/ATV ما سپاسگزار برای ادامه کار با جان و ساخت کشور تاریخچه موسیقی با هم.”

معاون رئیس جمهور از خلاق تام Luteran توصیف Pardi به عنوان “اسب شاخدار نهایی به عنوان یک هنرمند — به طور مداوم شکستن زمین جدید را با موسیقی خود را و نوع تعریف صدا.”

“Sony/ATV شده است باور نکردنی برای کار با و به اعتقاد من از همان آغاز گفت Pardi. “همه ما در یک منحصر به فرد و خلاقانه است که ما به برخی از مکان های باور نکردنی و من هیجان زده به نگه داشتن آن رفتن.”

به عنوان بزرگترین موسیقی ناشر Sony/ATV است که خانه را به بیش از سه میلیون کپی رایت از جمله بازدید توسط Frank Sinatra, بیتلز, Ed Sheeran, بیانسه, ریحانا, خالد, Carole King و Sia. Sony/ATV نیز ASCAP را 2019 ناشر سال برای پاپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>