برای سه سال گذشته “How I Met Your Mother” ستاره جاش ردنر شده است درگیر در جریان حقوقی دشمنی با خود را درب بعدی همسایگان بیش از یک عرشه اختلاف است. تپه های هالیوود نبرد قانونی نسبتا دنیوی در نهایت تشدید شامل محدود کردن دستورات و کثیف اتهامات نیمه برهنه ردنر وحشت همسایگان و پیمانکاران است. در تنها-در-L. A. پیچ و تاب و تلویزیون واقعیت شخصیت Audrina Patridge — مالک سابق از خانه درب بعدی — شهادت در برابر ردنر در ماه گذشته.

هر چند این موضوع باقی می ماند گره خورده است تا در دادگاه ردنر در حال حاضر گرفته شده, شخصی, گام برای حل اختلاف است. سال گذشته او بی سر و صدا پرداخت می شود نزدیک به 3 میلیون دلار برای بزرگتر و قطعا بیشتر مالکیت خصوصی در لس فلیز. این نوع حرکت که بارنی استینسون ممکن است تماس بگیرید “افسانه ای است.”

واقع شده در خصوص تالارهای-نگردند محله جیب ردنر جدید 1920 اسپانیایی-سبک صفحه اصلی دارای یک کمی اندکی از تاریخچه هالیوود. در اواسط aughts آن را به طور خلاصه متعلق به “صبح” مدیر Mimi Leder و “پیشتازان فضا” بازیگر گری Werntz. زن و شوهر متاهل به فروش می رسد این ملک به “از دست رفته” بازیگر Kiele Sanchez و سپس شوهر, فیلمنامه, Zach Kiele و اموال پس از تصویب به غیر مشهور زن قبل از ردنر امن و عمل است.

دیواره و دردار برای حفظ حریم خصوصی تاک-پوشش ویلا ویژگی های یک جلو در حياط لهجه با gurgling چشمه ترد شن نخود و گرمسیری کشت. در داخل خانه وجود دارد چشمگیر دو ارتفاع entryway با یک دست-stenciled طاقدار سقف و راه پله آراسته با رنگارنگ, قدیمی, کاشی. در سراسر خانه اصلی معماری جزئیات فراوان — درگاه قوسی اصلی tilework و پنجره های شیشه ای رنگی.

محبوب ترین ها در انواع

یک گام به پایین اتاق نشیمن را ارائه می دهد یک تحمیل سنگ شومینه و آلاچیق قفسه کتاب; مجاور اتاق ناهار خوری رسمی باز می شود به طور مستقیم به یک حیاط مرکزی است که enviably خصوصی و حاوی مقدار زیادی از فضا برای خارج از منزل ناهار خوری و یا lounging. طبقه بالا کارشناسی ارشد مجموعه طبقه چوب جنگلی تحت پوشش بالکن و آبگرم-حمام سبک ساخته شده با در خیساندن وان حمام بخار و قطعا ’80s-رنو نگاه کنید.

تا حدودی دور آشپزخانه نیز به وضوح تحت بازسازی در طول سال و در حال حاضر ویژگی های سنگ خاکستری کانتر متوسط درجه فولاد ضد زنگ لوازم جیب چراغ و backsplash از کم رنگ خاکستری-سبز کاشی. و در حالی که سه ماهه هکتار ملک هیچ, استخر, آن را می سازد تا برای آن با محوطه سازی “پنهان جواد عقب نشینی” در حیاط خلوت تراس و تپه و در هر لیست و از طریق treetops بازدید از رصدخانه گریفیث.

احتمالا ردنر به زودی انتخاب کردن برای فروش بیشتر از متوسط هالیوود هیلز “استارت” در خانه خیلی به لذت از همسایگان خود هیچ شکی نیست — اما از این انتشارات ملک در حال حاضر در بازار است.

پاتریشیا روبن از Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول برگزار می شود مثال; Vahe, اردن, نخست املاک ملک repped ردنر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im