هالیوود روزنامه جویس سویا درگذشت یکشنبه شب در لس آنجلس, انواع تایید کرده است. سویا گذشت در خانه اش در غرب هالیوود جزئیات معلوم نیست و هیچ بازی ناپاک مشکوک است. او 47.

سویا بود که در خط مقدم بازاریابی رویداد, اتصال مارک ها و حوادث زندگی می کنند در مشارکت که تا به حال نشده است جعلی قبل از. با شروع از سوابق کلمات بیهوده و احمقانه در سپیده دم از بریتنی اسپیرز و *NSYNC, Sevilla تاسیس خودش در شهر نیویورک به عنوان یک مبتکر اولیه در سرگرمی قلمرو. او سپس در ادامه به صرف یک دهه به عنوان رئیس ایالات متحده روابط عمومی در Entertainment Fusion Group که در آن او با SBE, مهمان نوازی, TAO گروه هتل MGM در لاس وگاس قبل از راه اندازی خود شرکت است. در ژانویه 2018 سویا تاسیس سویا ارتباطات استراتژیک, سرگرمی, بازاریابی و تبلیغات سازمان است. او اولین مشتریان بودند Sayers باشگاه 1iota تولیدات و Beem شبکه. سویا یک trendsetter در اتصال با مارک های زنده رویدادهای ملی.

اخبار از مرگ او بود ملاقات با امواج غم و اندوه از ساحل به ساحل. دوستان و همسایه ها جمع شده بودند با گل و شمع به یک افروزی در خارج سویا را لا آپارتمان. نقل قول سویا حال تایپ شده در بیوگرافی او Instagram حساب از ویلیام شکسپیر “A Midsummer night’s Dream” در حال حاضر آویزان او: “و اگر او بود اما کمی او شدید است.”

روزنامه تایلر نقب زدن نوشته شده یک تصویر از سویا و واژه “دل” در رسانه های اجتماعی. رسانه های دیجیتال استراتژیست Wynter Mitchell گذراند یاد اولین بار او را ملاقات سویا. “جویس تا به حال خود را در پشت” میچل نوشت. “او در حال رفتن به مرحله برای شما… او را به کسانی که در رفت و بدون. او روح بزرگ و یک روح. این شهر تراشه های دور در آن شما نیاز به یک جامعه است. او بخشی از جامعه من یکی که پذیرای شخصیت واقعی و وحشی در قلب است.”

سویا است جان سالم به در برد توسط یک مادر و دو خواهر و محبوب صنعت دوستان است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im