خصوصی تولید برق JSW انرژی گزارش حاشیه ای افزایش در سود قبل از مالیات در Rs 212.65 کرور در پشت عالی استثنایی درآمد. درآمد و تولید برق برای شرکت در زمان ضربه با توجه به کاهش قدرت تقاضا است.

برای اکتبر تا دسامبر 2019 دوره سود قبل از مالیات و معوق مالیاتی برای این شرکت به بالاتر از یک درصد در Rs 212.65 کرور. شرکت PBT کمک کرده بود توسط استثنایی به دست آوردن تومان 61.46 کرور. سود خالص این شرکت در تثبیت سطح در Rs 404.31 کرور بیش از دو برابر این رقم از Rs 147.08 کرور گزارش شده در مدت مشابه سال پیش. مزایای جاری و معوق مالیاتی کمک این شرکت سود خالص اعداد.

درآمد برای JSW انرژی در سه ماهه تحت بررسی نیز با کاهش 19 درصد در سال در سال به تومان 2,016 فتح کرور از Rs 2,492 کرور در همان دوره یک سال به عقب. “شیب در درجه اول با توجه به کاهش کوتاه مدت فروش و کاهش هزینه سوخت” شرکت گفت.

Prashant جین مشترک مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی برای JSW انرژی گفت:” این یک فقیر چهارم از نظر قدرت تقاضا است. با این حال در ماه های ژانویه تا 22 قدرت تقاضا شد تا 1.7 درصد است.” شبکه نسل JSW انرژی در دسامبر 2019 چهارم پایین تر بود در 4,580 میلیون واحد در برابر 5,116 میلیون واحد از یک سال پیش. این شرکت در کوتاه مدت فروش نیز پایین تر در 541 میلیون واحد در برابر 1,112 میلیون واحد از یک سال پیش.

در ماه اکتبر این شرکت گفته است که در منحصر به فرد مذاکرات برای خرید GMR انرژی تابعه GMR Kamalanga برای مقدار نامعلومی. مدیریت گفت: آن را به امضای یک توافق برای معامله در چند هفته آینده. به صورت مداوم آن کسب Ind-Barath انرژی این شرکت انتظار دارد که برای بستن قرارداد تا پایان ماه ژوئن سال 2020 سه ماهه.

این شرکت اضافه شده است در این فرآیند به دست آوردن قطعه زمین در دو اجاره در آشکار و فروش مدل برای گسترش ظرفیت انرژی خورشیدی. مدیریت انتظار دارد که اخیر کاهش مالیات برای شرکت های تولید توان کمک خواهد کرد JSW انرژی به سرعت در مسیر خود تجدید پذیر انرژی ظرفیت ها برنامه. در علاوه بر این به انرژی های تجدید پذیر جین اضافه شده این شرکت را نگاه کنید در فرصت های تجاری معدن زغال سنگ فضایی زمانی که آنها می آیند تا برای مناقصه.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im