JSW زیرساخت بخشی از 14 میلیارد دلار JSW شده امضا قرارداد امتیازی با منگالور پورت اعتماد (NMPT) به منظور توسعه و راه اندازی اولین ترمینال کانتینر پروژه برای 30 سال است.

بمبئی-بر اساس شرکت سرمایه گذاری نزدیک به 300 تومان کرور روپیه برای توسعه ترمینال کانتینری که باید ظرفیت 400,000 TEUs.

به عنوان بخشی از پیشنهاد سرمایه گذاری, لیست نشده JSW زیرساخت انجام خواهد شد مکانیزاسیون از اسکله هیچ-14 برای دست زدن به ظروف و دیگر محموله در طراحی, ساخت, سرمایه گذاری, کار و انتقال (DBFOT) بر اساس.

ظرف ترمینال یک اسکله به طول 350 متر و جای عروق تا 9000 TEUs. آن خواهد شد که یک نسخه پشتیبان ذخیره سازی مساحت 15.5 هکتار برای ذخیره سازی کانتینر.

“این امتیاز با توافق NMPT بخشی از استراتژیک ما مسیر برای رسیدن به 200 MTPA محموله ظرفیت بیش از چند سال آینده. ترمینال کانتینر در NMPT ما را قادر به گسترش ما ردپای در ظرف بخش و تنوع ما محموله مخلوط. ما انتظار داریم که به کمیسیون ترمینال در اواسط سال آینده. آن را یک نقش کلیدی در توسعه اقتصادی NMPT و کل منطقه گسترش تا حد میسور حسن و بنگلور” آرون Maheshwari مشترک مدیر عامل و مدیر اجرایی در JSW زیرساخت به نقل شد.

NMPT همه آب تالاب نوع پورت واقع در Panambur, Mangalore در کارناتاکا واقع شدهاست و یکی از بنادر مهم و نقش کلیدی برای توسعه اقتصادی کارناتاکا واقع شدهاست.

در طول سال NMPT رشد کرده است برای رسیدگی به بیش از 42 میلیون تن حمل و نقل ترافیک در 2018-19. ظرف ترافیک در NMPT در حال رشد بوده است در CAGR از 15 درصد از سال 2013 نسبت به ترافیک کانتینر رشد 7.52 درصد است.

در روز سه شنبه و مراقبت و اعتبار مجددا کوتاه مدت امتیاز داده شده به این بانک تسهیلات JSW زیرساخت های محدود (JSWIL) به عنوان آن را همچنان به استخراج قدرت از JSW گروه توانایی اجرای پروژه های بزرگ در بخش های متنوع. رشد مداوم در حمل و نقل توان و درآمد نمایش گذاشته شده توسط این شرکت در تثبیت اساس بیش از چهار سال گذشته همراه با بهبود سودآوری محموله دید برای بنادر تحت تابعه– JSW قلعه jaigarh قلعه پورت محدود (JSWJPL) و JSW Dharamtar بندر خصوصی محدود (JSWDPPL) همچنین لنت پشتیبانی به اعتبار آژانس به مینماییم.

این امتیاز است اما محدود قابل توجهی در هزینه های سرمایه از برنامه های JSWIL است که پیش بینی می شود اعدام بیش از 4-5 سال آینده و انتظار می رود که منجر به وخامت قابل توجهی در ساختار سرمایه رفتن به جلو به عنوان یک نتیجه از بدهی های اضافی به availed برای اجرای همان گفت: این سازمان. بعلاوه این شرکت همچنین انجام انبساط موجود در بنادر در درجه اول به تهیه کردن به افزایش جراحی الزامات JSW جراحی محدود و دو سبز-پروژه های رشته که هنوز به طور کامل عملیاتی. این رتبه بندی نیز محدود وزش بدهی پوشش معیارهای حساب انتظار می رود افزایش در اهرم درآمد غلظت خطر در درجه اول به دلیل وابستگی بالا در گروه شرکت های باربری توان (به طور عمده JSW جراحی محدود) و عدم قطعیت با توجه به حمل و نقل محموله توسط جنوب غرب پورت محدود (SWPL).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im