JSW Steel برنامه های مونت-مانند ساختار پیشنهادی BPSL کسب

Sajjan لیورپول-کنترل JSW Steel خانههای گلی خالی مونت-مانند ساختار برای کسب پیشنهادی بوشان قدرت و جراحی برای جلوگیری از داشتن بدهی در آن کتاب است.

منبع گفت که در حالی که یک گروه شرکت که یک اکثریت برگزاری در یک special purpose vehicle (SPV) برای کسب JSW Steel را یک اقلیت برگزاری است. در مورد مونت Ispat و انرژی, Aion است که اکثریت شریک در حالی که JSW Steel دارای یک اقلیت برگزاری است.

هنگامی که تماس یک JSW سخنگوی کاهش یافته است به نظر در این موضوع.

این مونت کسب اتفاق افتاده در ماه اوت سال 2018 بخش بود و هنوز هم در بالا است. بخش و اقتصاد شاهد کاهش از سپتامبر تا اکتبر سال گذشته است. اگر چه قیمت فولاد تا به حال نیز با کاهش به پایین از Rs 32,250 (کلاف نورد گرم) قیمت شده اند در بازگشت از ماه نوامبر در بازگشت از بهبود تقاضا از بخش ساخت و ساز و زیرساخت های فشار توسط دولت است.

تحلیلگران صنعت گفت که به منظور جلوگیری از داشتن بدهی در JSW Steel کتاب های آن را به نگه داشتن کمتر از 50 درصد در SPV. آن است که روشن نیست که آیا آن را ممکن است به SPV ساختار در محل
زمان خرید پس از قطعنامه متقاضی بود JSW Steel, و یا اینکه آیا این امر می تواند اثر را در تاریخ بعد.

خالص بدهی JSW در پایان سه ماهه دسامبر در Rs 49,552 کرور. روز پنجشنبه آژانس رتبه ICRA کاهش داد JSW Steel را در دراز مدت امتیاز به “AA” از “AA”. اما این شرکت در کوتاه مدت امتیاز شده است تأکید کرد.

ICRA اتحاد میان انتظار می رود افزایش در JSW Steel را اهرم در نزدیکی-به-میان مدت با توجه به پیشنهاد کسب BPSL. در حالی که پس از رسیدن به رتبه بندی ICRA نظر مالی تلفیقی مشخصات خطر از JSW Steel از جمله این که از خرید خودرو برای BSPL رتبه آژانس گفت.

کسب پیشنهادی است که تا حد زیادی بدهی تامین می شود که همراه با فقدان تازه سهام افزایش JSW جراحی است که انتظار می رود تاثیر منفی شرکت را تثبیت ریسک مالی, مشخصات ICRA اشاره کرد. “JSW Steel همراه با دیگر همکاران (کنسرسیوم) مشترک و چند اساس نیز عمل به عنوان گزینه قرار داده و ارائه دهندگان خدمات برای NCDs از 3,000 تومان کرور روپیه به بخش صندوق کسب BPSL” آن اضافه شده است.

ICRA نیز اشاره کرد JSW جراحی بزرگ در حال انجام مخارج سرمایه گذاری (capex) برنامه سمت بالادست و پایین دست ظرفیت بسط است که نگه داشتن آن جریان های نقدی آزاد تحت بررسی کنید و نگه دارید کلی بدهی سطح بالا در آینده نزدیک و میان مدت.

شرکت ملی قانون دادگاه استیناف (NCLAT) تصویب قطعنامه طرح JSW Steel برای به دست آوردن BPSL در 17 فوریه سال 2020 است. اما شرکت سابق رئیس و مدیر عامل سانجی Singal به چالش کشیده است JSW قطعنامه طرح در دیوان عالی کشور است که توافق برای شنیدن این موضوع. با وجود اقامت در پرداخت و JSW را 30 روز جدول زمانی به پایان می رسد در مارس 16.

بانک ها امیدوارند که بازیابی از بوشان قدرت که مدیون مالی طلبکاران در اطراف 47,000 تومان کرور روپیه خواهد بود تکمیل شده در مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>