‘یهودا و مسیح’ تریلر ویژگی های دانیل Kaluuya و Lakeith Stanfield (دیده بان)

برادران وارنر منتشر شد تریلر رسمی برای “یهودا و مسیح” یک فیلمی درباره ترور رهبر حزب پلنگ سیاه فرد همپتون.

کارگردان Shaka پادشاه, ستاره فیلم نامزد جایزه اسکار بازیگر دانیل Kaluuya به عنوان همپتون رئیس ایلینوی فصل از حزب پلنگ سیاه و Lakeith Stanfield به عنوان ویلیام اونیل یک خبرچین اف بی آی که به خیانت منجر به همتون مرگ است.

تریلر بر مجاورت بین دو مرد با برش بین همپتون پیشرو و قدرتمند در شعارهای پلنگ سیاه جلسات و اونیل تماشای او عصبی دردناکی آگاه باشید از آنچه که او باید انجام دهد. پیش نمایش نیز فراهم می کند یک بیت از متن به خیانت نشان میدهد که چگونه اونیل را دستگیری به سرقت خودرو و جعل هویت یک افسر فدرال او را ترک کند و با این تصمیم از رفتن به زندان و یا کمک به اف بی آی را به پایین همپتون با نفوذ حزب.

فراتر از Kaluuya و Stanfield بازیگران شامل Jesse Plemons, Dominque Fishback, Ashton Sanders, Algee Smith, Lil Rel Howery, Jermaine Fowler, Martin Sheen, Jr., Robert Longstreet, Darrell بریت-Gibson, دومینیک ترون, Caleb Eberhardt و عماری Cheatom. “یهودا و مسیح” است که تولید شده توسط King, Ryan Coogler و Charles D. King با فیلمنامه توسط شاه و خواهد برسون و داستان اعتبار به پادشاه برسون و لوکاس برادران.

این فیلم در اصل برای انتشار تنظیم شده در Aug. 21 اما کشیده شد از برادران وارنر برنامه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. هیچ تاریخ متصل است به تریلر آن توجه داشته باشید که این فیلم فقط نشان داده شود در تئاتر.

سازمان دیده بان تریلر زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>