قاضی رد دولت بریتانیا را در فرودگاه هیترو طرح توسعه

صادر شده در: Modified:

بریتانیا به طرح گسترش فرودگاه هیترو شده است را رد کرد و با یک تجدید نظر قاضی دادگاه در زمینه تغییر آب و هوا به این معنی است که دولت را مجبور به بازگشت به تخته رسم و اصلاح سیاست.

تبلیغات

قاضی گفت: دولت تا به حال نه به دنبال کسب اجازه برای درخواست تجدید نظر این حکم در دیوان عالی کشور به این معنی است که آن را در حال حاضر می تواند یا دوباره کاری و سیاست را انتخاب کنید و یا به قراضه پروژه.

این طرح برای ساخت یک سوم باند در فرودگاه هیترو تایید شده توسط دولت در سال 2018 اما شده است وجود دارد تغییر دولت پس از آن و در زمان نخست وزیر بوریس جانسون در طول تاریخ شده است مخالف گسترش فرودگاه.

دوشنبه حاکم شد یک پیروزی برای فعالان محیط زیست و مقامات محلی که در مخالفت با گسترش در اروپا و بریتانیا شلوغ ترین فرودگاه.

قاضی گفت که سیاست های دولت را غیر قانونی آن را به عنوان شکست خورده را به حساب تغییر آب و هوا تعهدات آن ساخته شده که آن را امضا کرده تا به توافق پاریس.

“دولت در زمانی که آن را منتشر ANPS (فرودگاه ملی بیانیه سیاست) گرفته نشده بود به حساب خود شرکت سیاست تعهدات در تغییر آب و هوا تحت توافق پاریس. که به نظر ما از نظر قانونی کشنده به ANPS در شکل فعلی آن را” قضاوت گفت.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>