قاضی به طور موقت بلوک بگو همه کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن زاده


یک ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده نمی تواند منتشر شود تا زمانی که یک قاضی تصمیم می گیرد محاسن ادعا توسط برادر رئيس جمهور است که انتشار آن را نقض یک پیمان میان اعضای خانواده یک قاضی گفته است.

ایالت نیویورک دیوان عالی کشور قاضی هال B. Greenwald در نیویورک, نیویورک صادر سفارش نیاز به خواهرزاده, مریم تهمت و ناشر به توضیح دهد که چرا آنها باید مسدود نیست از انتشار این کتاب بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد. جلسه راه اندازی شد در ماه ژوئیه 10.

A tell-all book by President Donald Trump's niece cannot be published immediately, a judge ruled.

یک ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده نمی تواند منتشر شود بلافاصله یک قاضی حکم داد.اعتبار:AP

کتاب برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه جولای نوشته شده توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از فرد Trump Jr رئیس جمهور برادر بزرگتر که در سال 1981 درگذشت. آنلاین شرح آن می گوید: این نشان می دهد “یک کابوس از صدمات مخرب روابط و غم انگیز ترکیبی از غفلت و سوء استفاده”.

قاضی روز سه شنبه گفت: هیچ بخشی از این کتاب می تواند به توزیع قبل از او تصمیم می گیرد اعتبار رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند. رابرت تهمت استدلال می کند مریم تهمت باید مطابق با یک قرارداد کتبی میان اعضای خانواده است که مانند یک کتاب نمی تواند منتشر شود و بدون کسب اجازه از سایر اعضای خانواده است.

تبلیغات
Mary Trump's forthcoming book.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن آینده کتاب.اعتبار:Simon & Schuster

مریم تهمت وکیل تئودور J. Boutrous Jr, و, ناشر, Simon & Schuster, وعده فوری تجدید نظر شود.

“محاکمه در دادگاه موقت سفارش محدود است و تنها به طور موقت اما هنوز قبل از خویشتن داری در هسته سیاسی در سخنرانی که به صراحت نقض متمم اول قانون اساسی” Boutrous گفت.

“این کتاب که در آدرس امور عمومی نگرانی و اهمیت در مورد نشستن رئیس جمهور در سال انتخابات نباید سرکوب حتی برای یک روز” Boutrous در بیانیه ای گفت.

آدم Rothberg یک Simon & Schuster, سخنگوی, گفت: ناشر نا امید شد اما به نظر می رسد به جلو “برای غالب در این مورد بر اساس خوبی تاسیس با توجه به سوابق قبل از خویشتن داری”.

چارلز سخت تر از یک وکیل برای رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: موکل وی “بسیار خوشحال”.

او در بیانیه ای گفت که این اقدامات توسط مریم تهمت و ناشر بود “واقعا قابل سرزنش”.

“ما مشتاقانه منتظر به شدت litigating این مورد و به دنبال حداکثر داروهای موجود در قانون برای عظیم خسارت,” او گفت:. “کوتاه از اقدامات اصلاحی به بلافاصله خود را متوقف فاحش رفتار ما دنبال این مورد به پایان است.”

در دادگاه مقالات رابرت تهمت نگهداری مریم تهمت بود بخشی از حل و فصل نزدیک به دو دهه پیش که شامل یک بند محرمانه به صراحت گفت که آنها نمی خواهد “انتشار هر حساب در مورد دادخواهی و یا رابطه خود” مگر اینکه همه آنها توافق کردند که مدارک دادگاه گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>