Judith Light مذاکرات بازی ریچارد Jewell را در “Manhunt: بازی مرگبار’

جودیت نور مجسم طیف وسیعی از شخصیت های از صدفی Pfefferman در “Transparent” به مرلین Miglin در “American Crime Story” به آنجلا باوئر در “چه کسی رئیس است؟” اخیرا او با بازی Bobi Jewell در “Manhunt: بازی مرگبار یک 10 قسمتی است که با تمرکز بر ریچارد Jewell داستان. بله سال گذشته “ریچارد Jewell” به کارگردانی کلینت ایستوود همچنین گفت: اما طیف سری غواصی عمیق تر به پیگیری واقعی بمب افکن.

“شوهر من به من نوشت و گفت: “من به رسمیت نمی شناسد شما'” نور گفت: در حالی که خنده.

بازیگر نمی پوشیدن هر گونه آرایش بازی Bobi. او با اتکا بر اقدام او احساسات و کلاه گیس ساز است.

“من همان چیزی که با” فرار از تیمارستان ها: نلی بلای داستان “بدون آرایش” او گفت و اشاره کرد که از بهترین بازیگران همان روش. “مریل استریپ, Allison Janney و گلن کلوز همه آنها آن را انجام بیش از حد.”

او همچنین تصمیم به صحبت می کنند به Bobi در زندگی واقعی و نه او صحبت Miglin برای “American Crime Story.”

“من احساس می کنم برای او در بسیاری از راه. من او تماس بگیرید چون من فکر نمی کنم این کار را انجام دهیم. این مردم هستند که دچار یک معامله بزرگ است. من فکر نمی کنم آن را به کمک آنها بخشی از تحقیقات” او گفت:.

به جای او خوانده جامع Vanity Fair قطعه در ریچارد Jewell داستان و به یاد می آورد از شنیدن این اخبار زمانی که آن را برای اولین بار شکست.

“من به یاد داشته باشید احساس است که داستان در مورد کسی که تخطئه زمانی که آنها قهرمان,” او گفت:. “ما نیاز به سرزنش کسی که به سرعت و این بود که بسیار مورد ‘ما باید به این مردم پشت به پارک المپیک و ما باید به آنها بگویید که ما در بر داشت بمب افکن.’ آنها می خواستند مطمئن شوید عمومی دانست و آن را امن برای رفتن به پارک,” او گفت:.

با نمایش عکسبرداری از ماه مه تا اکتبر نور و کامرون Britton که بازی ریچارد رشد بسیار نزدیک است.

“زمانی که من این جدول بخوانید من در رفت و با پوشیدن یک کلاه گیس و این اولین بار بود کامرون و من تا به حال با هم کار می کرد اما وجود چنین اتصال و او درمان من مثل مادر” او گفت:.

بعد تا نور دیده خواهد شد در Lin-مانوئل میراندا “تیک تیک بوم” در کنار اندرو گارفیلد.

“من نمی بینم این نمایش در برادوی, اما من با لین سال پیش و تامی Kail کارگردانی من در سال پیش,” او گفت:. “بازیگران فقط قابل توجه و شما را درک خواهد کرد این نسخه. آن را می شود بسیار ویژه و هیجان انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>