آب WRLD خانواده منتشر شده برای اولین بار پس از مرگ, آهنگ, ‘صالح’ (سازمان دیده بان ویدئو)

آب WRLD خانواده منتشر شد “صالح” برای اولین بار پس از مرگ تنها از رپر که در اثر یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد سال گذشته است. با توجه به بیانیه ای از خانواده این آهنگ ثبت شده در رپر صفحه اصلی استودیو در لس آنجلس.

“آب شد یک هنرمند پرکار که اختصاصی زندگی خود را برای ساخت موسیقی است. انتخاب چگونه برای به اشتراک گذاشتن خود را در آینده موسیقی جهان بود هیچ شاهکار آسان است. تجلیل آب عشق احساس برای طرفداران خود را در حالی که درخشان نور را در خود استعداد و روح خود هستند و مهم ترین بخش از این فرایند برای ما” خانواده در بیانیه ای گفت. .

به طور معمول برای رپر شعر بکشد هیچ مشت در مورد استفاده از مواد مخدر و یا افسردگی مسائل. “پنج یا شش قرص در دست راست من, آره/ کدئین دود بیش در nightstand/ Takin’ دارو برای رفع همه آسیب/ اضطراب من به اندازه یک سیاره/ سوراخ در جمجمه من در طول زمان/ قلب من را بیش از یخ است.”

این بیانیه همچنین با اشاره به زنده رایگان 999 صندوق یک سازمان خیریه که با هدف کمک به جوانان برای مبارزه با سلامت روان خود را. این صندوق تاسیس شده توسط رپر, مادر, کارملا والاس در اوایل این هفته.

زنده رایگان 999 را به تمرکز بر روی عادی مکالمه در اطراف اعتیاد و اضطراب و افسردگی در جوامع محروم. این سازمان را حمایت از برنامه های که مهربانانه آدرس این موضوعات و کمک به افراد جوان پیدا کردن راه مثبت به روند آنها مانند Higgins را با موسیقی خود را.

Higgins درگذشت در دسامبر 2019 در سن 21 پس از درد و رنج تشنج در نیمه راه فرودگاه در شیکاگو است. در یک بیانیه والاس تایید کرد که او آگاه از نبرد او با اعتیاد و سلامت روان و انتخاب کرده است برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با جهان به منظور کمک به کسانی که ممکن است در یک وضعیت مشابه است.

“افراد جوان در سراسر جهان شد واقعا لمس Jarad موسیقی چون او به مسائل و موقعیت خود را در موسیقی است که طنین انداز با آنها عمیقا” گفت: والاس. “من تصمیم پس از مرگ او بود که من می خواهم به اشتراک گذاشتن مبارزات خود را با جهان با هدف کمک به دیگران. آن است که من تمایل به کمک به کسانی که در حال صدمه زدن با ارائه دسترسی به آموزش پیشگیری و درمان مواد مخدر و انواع دیگر اعتیاد به مواد مخدر. امید من این است که زنده رایگان 999 کمک خواهد کرد که مردم فقط به عنوان Jarad موسیقی است و ادامه خواهد داد به لمس زندگی برای سال آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>