Juicy J انتقاد شدید خود ثبت شرکت در آهنگ جدید و سپس پشت پایین

به روز رسانی: Juicy J اجتماعی-رسانه, بیهوده گویی ظاهرا کمک به حل و فصل مسائل خود را با Columbia Records, اگر چه ما توصیه می خواهم او را به یک عادت آن است. مقاله اصلی است که در زیر خود را صدای جیر جیر.

رپ Juicy J ظاهرا درگیر در مناقشه با, برچسب, کلمبیا سوابق و آشفته بود به اندازه کافی در اوایل روز شنبه به آتش یک سری از رسانه های اجتماعی پست های کارگردانی در برچسب و حتی یک آهنگ جدید به نام “F— Columbia Records.”

در حالی که ماهیت این اختلاف مشخص نیست در آن زمان از این مقاله این نشریه با توجه به آبدار پست ها به نظر می رسد که برچسب نمی خواهید به انتشار آلبوم جدید خود حداقل نه در راه و یا در زمان او بخواهد.

در حالی که “F— Columbia Records” نیست خیلی از آهنگ — فقط یک زن و شوهر از آیات رجزخوانی در برچسب بیش از یک تکرار “F— خانواده هس” — توصیفی شامل خطوط “اگر من منتظر کلمبیا پس از آن من می خواهم اینجا را شکست/ من به فروش آلبوم ها به فروش می رسد تورهای اما من هرگز به فروش می رسد روح من/ N—a انجام تمام این f—in’ grindin’, hustling’ 24/7/ به زودی به عنوان من sh– شروع bubblin’ تا آنها می خواهند همه اعتبار.” همراه با یک سری از پست ها که منجر به آهنگ آبدار ارسال شده مختصری کلیپ تصویری از خود رقص در اطراف یک اتاق کوه در می رم پرنده در حالی که آن را بازی می کند.

تکرار برای برچسب و آبدار بلافاصله پاسخ به انواع‘s درخواست برای نظر.

این سخنرانی دراز وشدیداللحن آغاز شد و با یک صدای جیر جیر از خوش بیان “F— @Columbia Records من میخوام نشت من کل آلبوم در ارتباط باشید” و سپس او کاهش یافته است و این آهنگ در ساوندکلاود و یوتیوب چند ساعت بعد.

این آهنگ را نوشته بود و همراه با 1990s-عصر عکس شاهزاده با کلمه “برده” نوشته شده در چهره اش; آبدار است که به وضوح تلاش برای جلب موازی بین وضعیت خود را با کلمبیا و شاهزاده را با برادران وارنر پرونده در طول 1990s. شاهزاده معروف feuded با این برچسب که او امضا شد برای اولین بار در 19 سال کار خود را در ابتدا بیش از این واقعیت است که این شرکت کاهش یافته است به انتشار پرکار هنرمند آلبوم را به عنوان اغلب به عنوان او می خواست و در نهایت بیش از کل اصلی-برچسب قراردادی مدل; او علنا برای چند ماه با کلمه “برده” نوشته شده بر روی چهره خود را به عنوان نمادی از اعتراض. شاهزاده جدا شده از وارنر در سال 1996 و از آن نقطه به بعد متعلق به همه ضبط شده خود و با مجوز آنها را به انواع لیبل. چند سال قبل از پرنس مرگ او امضا یک قرارداد جدید با وارنر که او اعطا مالکیت بیش از بسیاری از ضبط های اولیه با برچسب.

Juicy J, دانلود آهنگ ایران با نتیجه پرنس سخنرانی برای هنرمند از دهه افتخار در سال 2000 Soul Train Awards که در آن او می گوید: “زمانی که شما در حال امضا یک قرارداد شما را به یک اقلیت سهم بردن.”

عضو موسس و سه شش مافیا — که برنده جایزه اسکار در سال 2006 برای آهنگ خود را “بسیار سخت است که در اینجا برای یک دلال محبت” از فیلم “Hustle & Flow” — Juicy J متمرکز شده یک حرفه انفرادی خود را در طول دهه گذشته در ابتدا teaming تا با Wiz Khalifa را Taylor Gang برچسب و سپس امضای قرارداد با کلمبیا در سال 2012 برای اولین بار از طریق یک معامله با دکتر لوقا Kemosabe مشخصات ناشر. (در طول سال سه و شش مافیا منتشر شد چندین آلبوم از طریق کلمبیا و یا پدر و مادر خود شرکت Sony Music.) او منتشر کرده است فقط دو آلبوم انفرادی با برچسب جدید ترین بودن 2017 را “Rubba گروه کسب و کار” و یک آلبوم مشترک با خلیفه و دیگران به نام “بیداری بی ادب.” با این حال او منتشر کرده است کتاب های متعدد و به نظر می رسد به عنوان یک هنرمند برجسته در ده ها تن از آهنگ ها — ویدیویی معروف کتی پری آمار 2013 آهنگ “اسب سیاه” است که در آن آبدار خود را درگیر در کپی رایت دعاوی اطراف آهنگ اگر چه خود rap نیست یکی از اتهام تخلفات.

“من به Columbia Records 20+ سال زندگی من است,” او نوشت: در یکی از روز شنبه توييتها “و آنها با من مثل backwash.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>