“سراشیبی” احساس می کند مانند آن را باید یک کمدی. به نظر می رسد مانند یک برای شروع. این ستاره جولیا لوئیس-دریفوسترین ستایش بازیگر کمدی در تلویزیون آمریکا و Will Ferrell, the “شنبه شب زنده” goofball که کاریکاتور از مردان و مردانگی حک شده اند از بی نظیر محل در آمریکا طنز است.

“سراشیبی” بار خوانده شده مانند یک کمدی, بیش از حد. پوچ رویداد — نزدیک شدن اما در نهایت بی ضرر بهمن در یک bougie اتریش اسکی توچال — begets پوچ نتیجه — که اجرا می شود از خانواده خود را در مواجهه با خطر و تحریک یک بحران وجودی در ازدواج خود را.

اما “من آن را به عنوان یک درام اصولا” تهیه کننده و ستاره جولیا لوئیس-دریفوس “در فرش قرمز این فیلم نیویورک برتر شنبه شب. “پس از آن وجود دارد کمدی امداد. من پیش بینی این فیلم به عنوان یک فرصت برای قرار میگیرند هر دو جهان را, راه, زندگی می کند, رک و پوست کنده.”

اقتباس از سوئد فیلم “نیروی Majeure” “سراشیبی” نیست یکی از بزرگ punchline برای ازدواج حتی اگر دو تیتان از کمدی آمریکایی در پوستر. بلکه این فیلم — و مرکزی درگیری بین همسر بیلی (Louis-Dreyfus) و پیت (فرل) که باید به مقابله اساسی بحران متقابل تعهد در شرایط نزدیک به مرگ — گستراند مانند آهسته سوختن Hitchcockian هیجان انگیز.

“شخصیت من در تلاش برای آشتی دادن این بحران” لوئیس-دریفوس گفت: تنوع در فرش قرمز خارج از SVA تئاتر “به خصوص از آنجا که شوهر او است که انکار این رویداد حتی اتفاق افتاده است. این واقعیت است که او را دیدم آنچه که او را دیدم که وحشتناک تر به او اساسا سپس واقعی بهمن خود را. وجود این ریشه از خود پویایی خانواده به عنوان یک نتیجه است.”

مانند هر هیچکاک فیلم “سراشیبی” قرار نیست شخصیت کسی که با ما به معنای همدردی در dignifying شرایط — هر چند مانند بسیاری از آمریکایی سازگاری اجتماعی اروپا طنز “سراشیبی” آیا قرض دادن پیت و Billie بیشتر شفقت. به جای آن به ما می پرسد برای تشخیص ناامنی و ترس و امداد در خودمان منعکس در پیت غریزه به ترک خانواده و بیلی را بازجویی از قانون اساسی از ازدواج خود را.

“این درخواست چگونه به خوبی می دانید که شریک زندگی خود را?,” گفت: فرل که نشان می دهد استعداد خود را برای درام در “سراشیبی.” “چگونه شما واکنش نشان می دهند در مواجهه با یک تهدید قریب الوقوع? خواهد شما را از حق تصمیم گیری یا تصمیم گیری است ؟ آیا شما خود را رها کنید ، چگونه مردم در مقابله با شرم؟”

او ادامه داد: “این یک فیلم در مورد حقیقت و صداقت و کاوش کسی که احتمالا پیچیده ترین شخصیت من و بعد فورا رفت واز به بازی — شخصیت واقعی — توسط یک چالش هیجان انگیز است. من معمولا بازی بالا-مفهوم over-the-top-کمدی اما از پیت واقعی مبتنی کسی که در مواجهه با تلاش برای حفاری خود را از این سوراخ است.”

که “سراشیبی” میپیچد وجودی تعلیق در آغوش دو استاد کمدین بود و در این راه “یک چالش واقعی از تن” با توجه به همکاری مدیر Nat Faxon.

“اما خواهد شد و قادر به ظرافت دم کمدی با یک حس شدید از درام و خطر” Faxon توضیح داد. “کسی که اجرا می شود از خود و خانواده و منازعه تلفن خود را به راحتی می تواند کسی که شما را دوست ندارم. چه طوری بود مورد خواهد این است که او به ارمغان می آورد یک likability به شخصیت در یک راه است که شما احساس ندامت. شما احساس درونی خود سوال. هنوز جولیا صاحب این عرصه است. او قادر به رفتن را از طریق طیف وسیعی از احساسات گاهی اوقات در محدوده یک صفحه 11 از خشم به غم و اندوه به حال به طور کامل unhinged.”

با توجه به لوئیس-دریفوس که علائم و نشانه های اولین پست”Veep” با نقش “سراشیبی” و او اولین تاخت و تاز کردن به تولید فیلم “این بسیار مهم است که ما متعادل شخصیت ها تجربه در این واقعه آسیب زا باشد.”

نه تنها Billie واکنش به پیت نامردی لازم است تمرکز لوئیس-دریفوس ” سازگاری — یک عنصر کلیدی از دست رفته از سوئد منبع مواد — اما بیلی و پیت کثیف پاسخ به این رویداد است که به طور جدی منفجر زندگی خود را نگه دارد, مراقب باشید تعادل — بسیار مهم می گوید: Louis-Dreyfus, زمانی که toeing خطرناک خط بین نوع به خصوص برای دو کمدین.

“من می خواستم مطمئن شوید که مادر را در این قطعه به حال خود نقص است که او تا به حال به خود را در همان زمان” او گفت:. “این مهم است که وجود ندارد یک پسر خوب و یک پسر بد. که اساسا ریشه درام, کمدی.”

Zach Woods, Jim Rash, Nat Faxon, Zoe Chao, Julia Louis-Dreyfus, Will Ferrell, Giulio Berruti, Ammon Ford and Julian Grey'Downhill' film premiere, Arrivals, New York, USA - 12 Feb 2020

اعتبار: Jeremy Smith/imageSPACE/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im