جولیا رابرتز به فروش می رساند مالیبو خانه به میلیاردر کنار درب

اگر چه ملک بود هرگز موجود در بازار, جولیا رابرتز و دیرین شوهر دنی Moder فروخته اند و یکی از آنها “یدکی” مالیبو خانه در آرام $8 میلیون معامله به نمایندگی از یک افزایش متوسط بیش از $7.45 میلیون آنها برای پرداخت 1.2 هکتار املاک و چهار سال پیش در ژانویه 2016. این خانه محصور در خشکی واقع در مالیبو را بیان-نقطه مورد علاقه Dume نهفته است به طور مستقیم در سراسر خیابان را از زن و شوهر را بسیار بزرگتر دیرین اصلی اقامت.

سوابق نشان می دهد خاموش-بازار خریدار دره سیلیکون مبتنی بر صندوق سرمایه دار خیلی مهم توماس Laffont, که او نیز اتفاق می افتد خود را به خانه بلافاصله در کنار درب. Laffont برداشت که مکان جذاب و تا سال گذشته پرداخت 13 میلیون دلار برای پایین پرتاب شده در مرتع پرورش احشام که زمانی متعلق به اعتدال ورزشگاه بنیانگذار دنی Errico. خود را به نقطه Dume منابع در حال حاضر شامل یک سنگین 2.4 هکتار با شکوه زمین اشتراکی در یکی از محله معتبر ترین خیابان.

در حالی که بعید به نظر می رسد که رابرتز و Moder تا کنون در واقع صرف یک شب در فقط-فروش مالیبو خانه محقر کلبه شامل چهار دنج اتاق خواب و سه حمام است. به عنوان در خور یک بازی گاه به گاه ساحل, خانههای ییلاقی, هیچ سنتی درب جلو; بلکه مهمانان باید وارد کنید از طریق یک درب کشویی که باز می شود به طور مستقیم به رسمی منطقه ناهار خوری. آفتابی آشپزخانه شامل متوسط درجه فولاد ضد زنگ لوازم و یک اتاق نشیمن بزرگ است whitewashed دیوار و سقف طاقی شکل.

اما املاک و واقعی ارزش های نهفته در آن زمین. آلاینده نان شیرین و پهن, تخت, زیادی است که به طور کامل landscaped با wideset چمن و بلند هجز برای حفظ حریم خصوصی. زرق و برق دار, اسپری bougainvillea فراوان وجود دارد و در حال منزوی lounging مناطق به صورت خصوصی outdoorsy سرگرمی مانند مطالعه فکر زندگی و یا بهره گیری عاشقانه با فصل تابستان ،

Laffont, تکنولوژی متمرکز سرمایه گذار که تاسیس Coattue مدیریت با بیشتر معروف برادر فیلیپ Laffont, ساخته شده یک نام برای خود را با بزرگ و سودآور در اوایل شرط در شرکت های فن آوری مانند Uber Lyft و اسنپ چت. او و همسر الیزابت همچنان به اقامت در درجه اول در swanky دره سیلیکون شهر Atherton, کالیفرنیا., جایی که آنها خود را با $13.8 میلیون عمارت.

همانطور که برای رابرتز دیرین املاک و مستغلات نهنگ همچنان به حفظ محل اقامت اولیه یک blufftop نقطه Dume و مستغلات است که او متعلق به پس از سال 2003. او همچنین دارای اعمال به چند هکتار تعطیلات والنتاین در رویا سواحل Hanalei هاوایی.

برخی از رابرتز’ دیگر لوکس منازل مسکونی شامل سه آپارتمان در ظریف پیش از جنگ ساختمان در منهتن در Gramercy Park منطقه و عظیم در مرتع پرورش احشام در این نیمه از راه دور شهر تائوس در نیومکزیکو. و در اوایل سال جاری او پرداخت می شود $8.3 میلیون دلار برای یک خانه تاریخی در سان فرانسیسکو searingly گران پادگان ارتفاعات محله.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>