جولای صادرات در نزدیک به سطح سال گذشته; اقتصاد در مسیر احیای: Goyal

نشان دادن نشانه هایی از بهبود قابل توجهی از صادرات کشور در ماه ژوئیه رسیده اند تقریبا سطح مربوط به ماه سال گذشته تجارت و صنایع وزیر Piyush Goyal گفت: در روز سه شنبه.

او گفت: شاخصهای مختلفی هستند که منعکس کننده فعالیت های اقتصادی در حال احیای در کشور است.

“صادرات ما تقریبا رسیده ژوئیه سال گذشته سطح نزدیک به 90 درصد از صادرات ما از جولای سال 2019 داشتن آمده است. و در واقع اگر ما به حذف نفت مربوط به صادرات, که در آن ما تا حد زیادی یک مقدار کوچک به فروشگاه… ما 95 درصد به علاوه در احیای صادرات ما,” او گفت:.

وزیر کشور افزود “امروز در یک خلق و خوی” نه تنها به بازگرداندن فعالیت های اقتصادی بلکه متکی به بهبود کیفیت و رقابتی قیمت گذاری محصولات.

رسما صادرات شماره ماه جولای خواهد بود منتشر شده توسط وزارت بازرگانی در اواسط ماه اوت است.

صادرات هند کاهش یافت و برای چهارمین ماه متوالی در ماه ژوئن به عنوان محموله های کلیدی بخش مانند نفت و منسوجات کاهش یافته است اما این کشور به تجارت تبدیل مازاد برای اولین بار در 18 سال به عنوان واردات کاهش تندتر 47.59 درصد است.

صادرات به لحاظ ارزش کاهش یافته 12.41 درصد به $21.91 میلیارد دلار در ماه ژوئن در ضعف تقاضای جهانی به دلیل Covid-19.

پس از سقوط یک رکورد 60.28 درصد در ماه آوریل میزان انقباض این کشور در مجموع کالا و محموله های آهسته به 36.7 درصد در آوریل و 12.441 درصد در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>