جولای GST مجموعه بلغزد 14% به تومان 87,422 cr به عنوان Covid-19 بازدید اقتصاد

این Covid ناشی از کاهش فعالیت های اقتصادی برای چند ماه گذشته ادامه به تاثیر آن در دولت مالیات بر مجموعه درآمد تحت کالا و خدمات مالیات (GST) سقوط بسیار پایین تر از سطح روانی تومان 1 تریلیون دلار به تومان 87,422 کرور روپیه در ماه جولای.

جولای مجموعه است که 84 درصد از سال گذشته تعداد است اما یک بهبود از ماه های آوریل و مه که Covid-19 ناشی از مستندات و شديد و اختلال در فعالیت های اقتصادی و در نتیجه GST مجموعه nosediving به همه هم سطح پایین.

GST مجموعه برای ماه آوریل تومان 32,294 کرور بود که تنها 28 درصد از درآمد جمع آوری شده در طول همان ماه در سال گذشته و GST مجموعه برای ماه مه تومان 62,009 کرور بود که 62 درصد از درآمد جمع آوری شده در طول همان ماه در سال گذشته است.

تنها در ماه ژوئن GST مجموعه بازیافت به لمس تومان 90,917 کرور.

“درآمد در ماه گذشته (ژوئن) بالاتر از ماه جاری است. اما این مهم است که توجه داشته باشید که در طول ماه گذشته تعداد زیادی از مالیات نیز پرداخت مالیات مربوط به ماه فوریه و مارس و آوریل سال 2020 در حساب کمک های ارائه شده با توجه به Covid-19. آن را نیز ممکن است به ذکر است که مالیات دهندگان با گردش مالی کمتر از Rs 5 کرور در ادامه به لذت بردن از آرامش در پر بازده تا سپتامبر سال 2020” وزارت امور مالی در بیانیه ای گفت.

همچنین بخوانید: فعالیت های اقتصادی احیای; GST مجموعه نشانه خوبی: CBDT رئیس Mody

از مجموع GST مجموعه ای از Rs 87,422 کرور برای ماه جولای CGST شد Rs 16,147 کرور روپیه SGST شد Rs 21,418 کرور رسمی بیانیه ای گفت:.

IGST مجموعه بود در Rs 42,592 کرور (از جمله تومان 20,324 کرور جمع آوری شده در واردات کالا) و فرایند جمع آوری شد Rs 7,265 کرور (از جمله تومان 807crore جمع آوری شده در واردات کالا).

دولت حل و فصل Rs 23,320 کرور به CGST و Rs 18,838 کرور به SGST از IGST به عنوان حل و فصل به طور منظم.

کل درآمد به دست آمده توسط دولت مرکزی و دولت های ایالتی پس از حل و فصل به طور منظم در ماه ژوئیه سال 2020 تومان است 39,467 کرور برای CGST و Rs 40,256 کرور برای SGST.

در طول ماه ژوئیه ، درآمد حاصل از واردات کالا شد 84 درصد و درآمد حاصل از داخلی معامله (از جمله واردات خدمات) به ترتيب 96 درصد از درآمدهای حاصل از این منابع در طول ماه مشابه سال گذشته است.

این درآمد در طول سال مالی نهفته شده است با توجه به Covid-19 اولا با توجه به تاثیر اقتصادی همه گیر و ثانیا با توجه به تسهیلات داده شده توسط دولت در پر کردن اظهارنامه و پرداخت مالیات با توجه به همه گیر. اما آمار و ارقام از چهار ماه گذشته نشان می دهد بهبود در GST درآمد.

در میان کشورهای مجموعه ژوئیه کاهش یافته است بیشتر در Uttarakhand, Delhi Haryana, Jharkhand, Tamil Nadu, Maharashtra, Jammu and Kashmir, و, West Bengal. تنها در ایالت راجستان, Nagaland, Madhya Pradesh و آندرا پرادش نشان داده اند که رشد GST درآمد و یا حفظ همان سطح به سال گذشته در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *