جولای PMI می افتد به 46; به طور کلی فعالیت انقباض برای 4 ماه

هند تولید آهسته در ماه جولای به آرامی پس از مرمت به مدت دو ماه به عنوان مستندات شامل coronavirus موارد وزن در تقاضا و خروجی و افزایش شانس واضح تر اقتصادی انقباض یک کسب و کار خصوصی بررسی نشان داد در روز دوشنبه.

خروجی قرارداد در ماه جولای به عنوان منطقه ای مستند پسوند در سراسر کشور برگزار شد به شدت تقاضا گفت: ماهانه IHS Markit هند تولید شاخص مدیران خرید (PMI) بررسی در روز دوشنبه.

شاخص مدیران خرید بخش تولید بود در 46 در ماه جولای از 47.2 در ماه ژوئن. در PMI زبان یک نمره بالاتر از 50 به معنی انبساط و زیر که نشان دهنده انقباض. شاخص مدیران خرید بخش کاهش یافت و به کف تاریخی از 27.4 در مارس اما تا به حال شده است به طور پیوسته بالا رفتن از.

“نتایج این تحقیق نشان داد که دوباره شتاب ریزش در کلید شاخصهای خروجی و سفارشات جدید تضعیف روند تثبیت کننده دیده می شود بیش از دو ماه گذشته. شواهد نشان داده است که شرکت ها در تلاش بودند برای به دست آوردن کار با برخی از مشتریان خود را باقی مانده در مستند نشان می دهد که ما نمی خواهد انتخاب کنید تا در فعالیت تا زمانی که عفونت نرخ quelled و محدودیت های بیشتر می تواند برداشته شود گفت:” الیوت Kerr, اقتصاددان در IHS Markit.

کر گفت که بیشتر خوشه در موارد بیشتری به ارمغان بیاورد مستندات که از خط خارج شدن یک بهبود در این بخش است.

کسب و کار سقوط و صادرات کند که هند قفل شده بود پایان مارس برای جلوگیری از coronavirus و در سراسر جهان اقتصاد فرو ریخت. شاخص مدیران خرید بخش بررسی نشان داد تولید کنندگان شغل را کاهش دهد و در عین حال دوباره البته در شبیه سرعت از ماه ژوئن است.

سفارشات جدید کاهش یافت و برای چهارمین ماه در حال اجرا است. همچنین با کمبود نیروی کار و مواد اولیه زنجیره تامین می تواند تاسیس شود گفت: صنعت بدن. مشابه این روند برای خروجی سرعت کاهش شتاب از ماه ژوئن باقی ماند اما کندتر از در اوج بحران کنونی است.

هنگامی که توضیح سقوط فروش panellists اغلب ذکر شده طولانی مدت تعطیلی در مشتریان خود را کسب و کار بررسی گفت.

وضعیت بدتر شده توسط غوطه وری تقاضا از بازارهای بین المللی است. هند بزرگترین بازارهای خارج از کشور برای حمل و نقل کالا مانند ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا را مختل کرده است. با این حال همه گیر.

شرکت کنندگان در نظرسنجی اظهار نظر که مشتریان بین المللی بودند مردد به جای سفارشات در حالی که در این مدت از همه گیر همچنان نامشخص است. که گفت: آخرین کاهش در صادرات شد و نرمترین به مدت چهار ماه.

شاخص مدیران خرید بخش نظرسنجی با این حال نشان داد که تولید کنندگان باقی مانده خوش بینانه نسبت به یک سال چشم انداز کسب و کار در ماه جولای با روحیه تقویت شده برای ماه دوم به پنج ماه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>