‘جنگل گریه’ با Abhay Deol و امیلی شاه به دریافت چند قلمرو اکران (اختصاصی)

بالیوود, هالیوود تولید را راگبی فیلم “جنگل گریه” یک اکران در آمریکا و کانادا و انگلیس و آلمان و فرانسه و استرالیا و نیوزیلند و سنگاپور و آفریقای جنوبی در ماه آینده. فیلم از صفحه نمایش برای خریداران در بازار فیلم برلین در این ماه.

کارگردانی شده توسط ساغر Ballary (“Bheja Fry”), داستان ویژگی های Abhay Deol (“قهرمان” “خط مناسب و معقول”), امیلی شاه (“ثروت مخالف مرگ”), Atul Kumar (“مانتو”), Stewart رایت (“Doc Martin,” “دکتر”) و Julian Lewis Jones (“Invictus,” “لیگ عدالت”). این عکس نیز از ویژگی های cameos توسط برخی از نام های برتر در ورزش از جمله داور Nigel اونز ولز و انگلیس شیرها پرواز نیم فیل بنت و کالین Charvis سابق کاپیتان ولز.

“جنگل گریه” شرح سفر از 12 کودکان محروم, بازی ورزشی پا که رفت به پیروزی معتبر U14 جام جهانی راگبی در انگلستان است. این تیم آمد از Kalinga موسسه علوم اجتماعی در اوریسا هند که بیش از 30000 کودکان از قبایل محروم و یتیم پس زمینه و تلاش برای ریشه کن کردن فقر از طریق آموزش و پرورش و ورزش.

جهان والاتر از “جنگل گریه” را در تاریخ 10 مارس در Ffwrnes تئاتر لنلی در ولز است و توسط دولت ولز. Societe General و جهانی ورزشی برند Adidas پیوستن به این پروژه به عنوان شرکای تجاری.

محبوب ترین ها در انواع

بالیوود, هالیوود تولید توسط ریاست تهیه کننده Prashant شاه که اعتبارات شامل “نام من خان است” و “بروس لی پروژه است.” این شرکت یکی دیگر از شش فیلم در آن تخته سنگ برای این سال است.

شاه گفت: ‘جنگل گریه’ واقعا الهام بخش فیلم است که به ترویج آموزش و پرورش, ورزش و کمک می کند تا ریشه کن کردن فقر و ایجاد وطن پرستی برای هر ملت و ما بسیار هیجان زده به انتشار آن برای مخاطبان جهانی از cinemagoers در ماه مارس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>