هیات داوران در Weinstein تجاوز به عنف در دادگاه نشان می دهد آن است که تقسیم جدی ترین اتهام

صادر شده در: اصلاح شده:

هیئت داوران در خوار فیلم مغول Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه اشاره جمعه آن را تلاش برای رسیدن به یک توافق جدی ترین اتهام درنده تجاوز جنسی.

تبلیغات

در روز چهارم از مذاکرات 12 منصفه خواسته قاضی James Burke که آیا آنها می تواند در یک یا هر دو بالا می شمارد اما اتفاق دیگر.

Weinstein, 67, چهره زندگی در زندان اگر داوران از هفت مرد و پنج زن محکوم کردن او از درنده تجاوز جنسی در نیویورک است.

هيات داوران با توجه به شمارش پنج برابر کاهش یافته است تولید کننده فیلم: دو نفر از درنده تجاوز جنسی از, تجاوز به عنف و یکی از درگیر شدن در یک جنایتکار جنسی عمل می کنند.

داوران باید به اتفاق آرا حکم بر روی هر تعداد اگر چه اگر آنها را پیدا کنید او را به اتهام جدی ترین اتهامات آنها نمی نیاز به در نظر گرفتن کمتر هستند.

روز جمعه منصفه ارائه یک پرسش کتبی به Burke پرسیدن که آیا آنها می تواند در درنده تجاوز جنسی اتهامات اما رسیدن به تصمیم گیری در تجاوز و جنایی عمل جنسی.

برک گفت: آنها به زمان بیشتری پس از سرب دادستان جوآن Illuzzi-Orbon گفت: دولت بود و نه حاضر به قبول بخشی از حکم در این لحظه.

“لطفا, رزومه, خود, مذاکرات,” او گفت: “به طور مستقیم و بدون پاسخ دادن به سوال خود را.

دفاع گفت مشکلی بود آن را با یک حکم جزئی.

شهادت ‘Sopranos’ بازیگر کلیدی به جدی ترین اتهامات

اتهامات مربوط به سابق بازیگر جسیکا مان سابق و دستیار تولید میمی Haleyi.

Mann, 34 می گوید: Weinstein raped او در مارس 2013 در حالی که Haleyi مدعی او به زور انجام می شود دهان او را در ژوئیه 2006.

به محکوم در درنده تجاوز جنسی آنها باید باور یک یا هر دو از زنان به همراه “The Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra که می گوید: Weinstein raped او تقریبا 30 سال پیش.

Sciorra بدخشان خیلی قدیمی است برای محاکمه به عنوان یک فرد جرم است اما او گنجانده شده در کیفرخواست برای تقویت دادستان ادعا می کنند که Weinstein یک چاشنی درنده جنسی.

بیش از 80 زنان متهم به “داستان عامهپسند” تولید کننده سوء رفتار جنسی پس از اتهامات علیه او مشتعل #MeToo جنبش در اکتبر 2017.

Weinstein مدعی است که تمام روابط جنسی شده اند با رضایت طرفین.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>