فقط او را صدا هری’: شاهزاده اصرار بر غیر رسمی به عنوان او شروع به آخرین وظایف سلطنتی


ادینبورگ: بریتانیا پرنس هری شروع آخرین دور از او در انجمن سلطنتی وظایف رسمی توجه داشته باشید در روز چهارشنبه و آن را روشن مخاطبان گوش دادن به سخنرانی خود در پایدار سفر در ادینبورگ به سادگی باید به او تماس بگیرید و هری.

ملکه الیزابت نوه و آمریکا, همسرم, Meghan دوک و دوشس ساسکس اعلام کرده اند که آنها را از وظایف خود به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در ماه آینده به صرف زمان بیشتری را در شمال امریکا است.

Prince Harry arrives in Edinburgh for one of his last events as a senior royal.

شاهزاده هری می رسد در ادینبورگ برای یکی از آخرین رویدادها به عنوان یک ارشد سلطنتی.اعتبار:گتی ایماژ

اگر چه هری دیگر نمی خواهد شناخته شده به عنوان او رویال حضرت او را هنوز هم می تواند یک شاهزاده.

اما قبل از سخنرانی خود در روز چهارشنبه به وقت محلی میزبان رویداد عایشه Hazarika گفت: نمایندگان: “او روشن ساخته است که ما همه فقط به او هری.”

تبلیغات

هری و Meghan شده اند در کانادا با پسر خود مورچه برای چند هفته اما هری آمد به بریتانیا در روز سه شنبه, با توجه به رسانه های محلی.

روز جمعه وی را به بازدید از استودیو در Abbey Road در شمال لندن که در آن بیتلز ثبت 11 از 13 آلبوم برای دیدار با خواننده Jon Bon Jovi و رقابت ها, گروه کر که در حال ضبط یک خیریه.

سفر خود به بریتانیا می آید پس از اخبار هفته گذشته که با او و مگان نمی خواهد با استفاده از کلمه “رویال” در برندسازی هفته بعد از مذاکرات بین زن و شوهر و خانواده سلطنتی در مورد چگونه آنها را در حال حاضر خود را به جهان در آینده است.

هری صحبت کرده غم و اندوه خود را در حال مجبور به رها کردن وظایف سلطنتی و گفت هیچ گزینه ای دیگر اگر او و مگان, یک بازیگر آمریکایی است که به دنبال آینده مستقل و به دور از خفقان رسانه ای نفوذ.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>