جاستین بیبر Downsizes ورزشگاه تاریخ تور پس از نرم فروش بلیط

در حالی که دنیای موسیقی توجه متمرکز بود در جنوب غربی لغو به دلیل نگرانی بیش از coronavirus روز جمعه هشت تاریخ جاستین بیبر 45-تاریخ ورزشگاه تور در حمایت از آلبوم جدید خود “تغییر” بودند بی سر و صدا کوچک را به عرصه حضور.

وجود دارد هیچ اعلام رسمی از بیبر حساب های رسانه های اجتماعی اگر چه هشت عرصه های ارسال شده اعلامیه در توییتر گفتن طرفداران که نشان می دهد حرکت کرده خود را به محل برگزاری از نزدیکی ورزشگاه به دلیل “شرایط پیش بینی نشده.” تغییرات شده اند منعکس شده در تاریخ تور بخش از جاستین بیبر در وب سایت.

یک منبع نزدیک به تور آن را به عنوان توصیف “یک تصمیم سخت” بر اساس نرمتر بازار در شهرستانها را انتخاب کنید که در آن بلیط فروش رفت فقط روز قبل از coronavirus رسید.

بلند پروازانه تور اعلام شد در آستانه کریسمس و زیر بیبر آلبوم نزدیک به پنج سال و اولین تور در نزدیک به سه. آهسته فروش بلیط بعید است که برای بهبود آن منعقد شد و تقویت شده در پایان یک هفته است که دیده می شود دو جشنواره های موسیقی لغو شد به دلیل نگرانی بیش از coronavirus. و در حالی که ادراک به عنوان یک نتیجه از فروش ضعیف بود نگرانی در نهایت تصمیم گیری کسب و کار ساخته شده بود به جای پر کردن عرصه در همان شهرستان و در بار مالی از یک ورزشگاه.

بیبر آخرین آلبوم “تغییرات” در حالی که باز کردن در شماره 1, تا به حال نه تجاری و یا بحرانی موفقیت قبلی خود تلاش 2015 را “هدف” هر چند بازدید با Ed Sheeran (“I don’t Care”) و Luis Fonsi (“Despacito feat. Daddy Yankee) و همچنین به عنوان یک 10-بخش مستند سری را حفظ کرده است و نزدیک به ثابت حضور برای خواننده و مثبت در آن است.

تحت تاثیر تاریخ و سالن های جدید به شرح زیر است:

ژوئن 5 Glendale, AZ Gila River آرنا

ژوئن 27, هوستون, تویوتا مرکز (که قبلا جولای 2)

ژوئن 28, Dallas, American Airlines (مرکز که قبلا ژوئن 27)

جولای 11, Nashville, بریجستون آرنا

Aug. 8 Columbus, OH Schottenstein مرکز

Aug. 14 Indianapolis, موشک وام مسکن Fieldhouse

Aug. 21 Washington, DC کنگره یکی از عرصه

Aug. 30 دیترویت Little Caesars عرصه (که قبلا Aug. 29)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>