جاستین بیبر ‘کوپید’ فیلم می افزاید: ‘بزرگترین شومن’ مدیر مایکل Gracey به عنوان تهیه کننده

“بزرگترین شومن” کارگردان Michael Gracey در حال پیوستن به تیم تولید از جاستین بیبر فیلم انیمیشن “کوپید”.

پاپ ستاره را صدا عنوانی خدا روم و اجرایی تولید Mythos استودیو فیلم به کارگردانی پیت Candeland.

لیست سیاه نویسنده مایک Vukadinovich (Hulu را “فراری”) نیز استخدام شده برای نوشتن اسکریپت.

“کوپید” نخستین فیلم از استودیو Mythoverse های سینمایی جهان از داستان ها و شخصیت های کلاسیک الهام گرفته اساطیر یونانی و رومی.

Gracey که به کارگردانی “بزرگترین شومن” و اجرایی تولید “Rocketman,” خود را گسترده تجربه کار در تقاطع موسیقی و فیلم به یکی از ویژگی های اصلی اقتباس از بازی معروف از 2000 سال داستان عشق. Gracey توسط کا و Partizan.

“کوپید” بود که قبلا توسعه یافته توسط نویسنده Carlos Kotkin از یک داستان اقتباسی توسط افسانه رئیس David Maisel که شرکت تاسیس لس آنجلس مبتنی بر تولید شرکت از دو سال پیش با سابقه اجرایی Scooter Braun.

Vukadinovich این اعتبارات شامل لیست سیاه فیلمنامه “سه بدبختی از Geppetto” که فروخته شده به فاکس با 21 دور تولید و “مواد تشکیل دهنده مخفی از موشک کولا.” Vukadinovich در حال حاضر نظارت بر تولید در Michel Gondry Showtime سریال “شوخی.” Vukadinovich توسط Verve صنعت سرگرمی و McKuin فرانکل.

“من نمی تواند بیشتر هیجان زده به استقبال مایکل و مایک به “کوپید’ خانواده” Candeland گفت. “آنها را به بالاترین سطح از تخیل و قدرت مغز و اعدام به همه چیز انجام می دهند و آنها همواره شخصی منبع الهام بخش برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>