جاستین ترودو همسر سوفی تست مثبت برای COVID-19


تورنتو: نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, یک هفته پس از ظاهر شدن در یک پانل در لندن با سابق نخست وزیر استرالیا جولیا گیلارد.

سوفی Gregoire ترودو شد کمی بد این هفته و پزشکان آزمایش او برای این ویروس پس از او یک تب پایین است که پس از تصویب رسید. او و همسرش به طور داوطلبانه جدا شده خود را در روز پنج شنبه.

هفته گذشته Gregoire ترودو با حضور در یک رویداد خیریه در بریتانیا و بخشی از یک پنل با گیلارد و خواننده Leona Lewis. او همچنین مطرح شده به صورت یک عکس در یک گروه کوچک که شامل لوئیس همیلتون در فرمول یک راننده و بازیگر Idris Elba.

Sophie Gregoire Trudeau, left, was on a panel with Julia Gillard and Leona Lewis in London last week.

سوفی Gregoire ترودو سمت چپ بود در یک پنل با جولیا گیلارد و Leona Lewis در لندن هفته گذشته است.اعتبار:گتی ایماژ

این رویداد در تاریخ 4 مارس برگزار شد, سازمان توسعه, موسسه خیریه, ما, یک سازمان است که برای آن ترودو به عنوان یک سفیر. او در صحنه معرفی شد توسط لوئیس که به استقبال او با در آغوش گرفتن. تصویری از این رویداد نیز خود را نشان می دهد بوسیدن گیلارد.

تبلیغات

ترودو دفتر گفت: نخست وزیر کانادا بود “در سلامت خوب و بدون علائم است. به عنوان یک اقدام احتیاطی و به دنبال مشاوره از پزشکان او را در انزوا برای یک دوره برنامه ریزی شده از 14 روز” در این بیانیه اضافه شده است.

ترودو گفت: دفتر مشاوره دکتر را به نخست وزیر این است که برای ادامه فعالیت های روزانه در حالی که خود اختصاصی داده می شود که او برگزاری نمایشگاه هیچ علائم خود را.

“همچنین به توصیه پزشکان وی نمی شود آزمایش در این مرحله پس از او هیچ نشانه ای ندارند. به همین دلیل پزشکان می گویند هیچ خطر وجود دارد برای کسانی که شده اند در تماس با او اخیرا” در بیانیه ای گفت:.

دفتر گفت که وظایف رزومه کاری خود را در روز جمعه کانادا زمان.

ترودو همسر با صدور بیانیه ای ضمن تشکر از کسانی که به آن رسیده است.

Canadian PM Justin Trudeau and his wife Sophie.

کانادا PM جاستین ترودو و همسرش سوفی.اعتبار:AP

“اگر چه من تجربه ناراحت کننده علائم ویروس من خواهد بود من به زودی,” او گفت:. “بودن در قرنطینه در خانه است و هیچ چیز در مقایسه با دیگر خانواده های کانادایی که ممکن است رفتن را از طریق این و برای کسانی که رو بیشتر نگرانی های جدی در سلامتی.”

هر چند خود quarantining, ترودو در حال گذراندن روز در جلسات تماس های تلفنی و جلسات مجازی از جمله صحبت با دیگر رهبران جهان و پیوستن به کابینه ویژه کمیته بحث و گفتگو در coronavirus. ترودو صحبت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر بوریس جانسون.

Canadian Prime Minister Justin Trudeau celebrates with his wife, Sophie Gregoire Trudeau last year.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو جشن با همسرش سوفی Gregoire ترودو سال گذشته است.اعتبار:The Canadian Press/AP

اما ترودو را لغو یک جلسه در شخص با کانادا استانی premiers.

مخالفت رهبر NDP Jagmeet سینگ نیز در کار بود پس از احساس ناخوشی. سینگ گفت که او تا به حال شده است در تماس با یک پزشک و آنها باور نمی کنم او به این ویروس بود اما توصیه به محدود کردن تماس با مردم تا زمانی که او احساس می کند بهتر است.

انتاریو و کانادا و پرجمعیت ترین استان این است که بسته شدن مدارس تا آوریل 5.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت درخواست همه مردم از بازگشت از سفر خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز. اندازه گیری خواهد بود و اجباری برای تمام کارمندان دولت.

او همچنین درخواست برگزارکنندگان به انصراف از تمام داخلی حوادث جذب جمعیت بیش از 250 نفر و دیگر گردهمایی های زیادی هستند که در نظر گرفته شده ضروری است. آلبرتا و بریتیش کلمبیا نیز اصرار تمام حوادث با بیش از 250 نفر لغو شود.

بریتیش کلمبیا, سلامت, افسر,,,,, Dr بانی هنری گفت: این استان است “به شدت مشاوره” از مردم برای سفر به خارج از کانادا از جمله به ما و گفت: هر کسی که بخواهد برای این کار باید از خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت.

“این بدان معناست که هیچ سفر به دیزنی لند سفر به پاریس یا برلین یا بویز” بریتیش کلمبیا وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت. “هر کسی که بخواهد به سفر به خارج از کانادا باید دور ماندن از کار و یا مدرسه و یا 14 روز پس از بازگشت خود را. که مسئولیت چیزی است که ما نسبت به شهروندان ما.”

هنری گفت: تاکنون گسترده جامعه انتقال این ویروس در کانادا بر خلاف آمریکا.

“ما شده ایم به تماشای آنچه اتفاق می افتد در واشنگتن شده اند و در تماس با همکاران ما در واشنگتن است. آنچه که آشکار شد برای من بیش از 24 ساعت گذشته تا چه حد از جامعه گسترش در بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از جوامع مختلف در آمریکا و” هنری گفت.

کانادا دارای بیش از 140 تایید موارد با یک مرگ – سالمندان خانه سالمندان ساکن در بریتیش کلمبیا. ایالات متحده تا به حال 40 مرگ و میر بیش از سه چهارم آنها در واشنگتن است. از بعد از ظهر پنجشنبه, آمریکا, زمان, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده در مورد 1260 ما بیماری است.

آلبرتا برتر جیسون کنی همچنین از مردم خواست تا از خود جدا اگر آنها در حال بازگشت از خارج از کشور.

“ما در حال حاضر توصیه که هر کسی بیش از سن 65 برای جلوگیری از سفر خارج از استان اگر آنها می تواند به جلوگیری از آن” کنی گفت.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>