Kalison استودیو آموزش همکاران با هنرمندان مستقل سرگرمی برای راه اندازی IAE آکادمی

Kalison استودیو آموزش و پرورش (KSE) امروز اعلام کرد با همکاری شرکت سرگرمی هنرمند مستقل سرگرمی (IAE) و ICL آکادمی وابسته نیویورک مستقل مدرسه مدرسه دوایت برای ایجاد IAE آکادمی آنلاین آموزشی آکادمی برای کار جوانان اجرا. این برنامه که آغاز این سقوط را فراهم می کند پشتیبانی حرفه ای در کنار یک آنلاین تحصیلی برنامه درسی در خدمت دانش آموزان در کلاس هفت از طریق 12.

پس از مدل WME را IMG آکادمی در فلوریدا یک زمین تمرین برای المپیک-سطح و قبل از ورزشکاران حرفه ای IAE دانش آموزان بهره مند از یک انعطاف پذیر مطالعات علمی اجازه می دهد آنها را به دنبال سرگرمی شغل و قطار محلی استودیو در حالی که ثبت نام در مدرسه. IAE نگاهی به آکادمی به عنوان یک خط لوله برای up-and-coming استعداد که استعداد شرکت می تواند کمک به توسعه و شکستن به صنعت.

“هدف ما این است که برای ایجاد یک جامعه که هم راستا در حال ظهور استعداد خود را در طول سال های شکل گیری با صنعت است که در نهایت آنها را استخدام می گوید:” گلن Kalison از بنیانگذاران IAE آکادمی و مدیر عامل شرکت KSE که کار خواهد کرد و مدیریت آکادمی.

ایجاد IAE آکادمی می آید در میان coronavirus بحران است که مجبور مدارس در سطح جهان از جمله کالج ها و دانشگاه ها به رفت و آمد مکرر به کنترل از راه دور-آموزش تکنیک های.

“ما با هم رو به جلو مدل فراهم می کند که دانش آموزان و خانواده ها با انعطاف پذیری مورد نیاز به آموزش و کار در این زمینه در حالی که اعمال نفوذ موجود منابع محلی, تکنولوژی و بهترین در کلاس همکاران پوشش هر دو دانشگاهیان و حرفه ای هدایت” Kallison همچنان ادامه دارد. “در طول این زمان از عدم قطعیت ما در حال دیدن یک لحظه ای سرنوشت ساز برای آموزش آنلاین و IAE آکادمی به ارمغان می آورد نوآورانه, با کیفیت بالا, رویکرد متفاوت مناسب برای هنرمندان در حال ظهور.”

ICL آکادمی ارائه خواهد شد همه مورد نیاز و پایه دوره های آموزشی برای IAE آکادمی از جمله انگلیسی ، ریاضیات ، علوم ، مطالعات اجتماعی و زبان هنر به عنوان به خوبی به عنوان دروس انتخابی مانند کارآفرینی سواد مالی و عملکرد روانشناسی. استادان در حال بررسی برای حداقل پنج سال تجربه در زمینه آموزش و, در اکثر موارد, کارشناسی ارشد.

“برنامه درسی در حال توسعه با الهام بخش و خلاق معلمان به شکل رشته های دانشگاهی با توجه به شور و شوق به منظور ارائه شخصی و برنامه های کاربردی جهان واقعی از آنچه آنها در حال یادگیری می گوید:” کرک Spahn بنیانگذار ICL آکادمی. “ICL آکادمی طول می کشد دانش آموزان از طریق بنیاد به نرم افزار و در نهایت به تسلط به آماده سازی آنها برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را در دانشگاه و در زندگی است.”

IAE تاسیس شد در سال 2019 توسط Shelli Margheritis, JC, گوتیرز و جن Proctor, مدت زمان استعداد عوامل تبدیل مدیرانی که ملاقات در طول دوره تصدی خود را در رقصنده/طراح رقص متمرکز بوتیک آژانس مک دونالد / Selznick همکاران. IAE مدیریت این استعدادها به عنوان بازیگر نیکو Greetham که فقط پیچیده Netflix بکشد از ویژگی های کارگردانی شده توسط رایان مورفی “Prom” با بازی مریل استریپ و نیکول کیدمن و کری در واشنگتن است. Greetham یک سری منظم در Nickelodeon را “قدرت رنجرز نینجا فولاد است.”

Kalison استودیو, آموزش, ایجاد, اجرا و مدیریت برنامه های آموزشی برای رسانه ها و صنعت سرگرمی. گلن Kalison بنیانگذار KSE به ارمغان می آورد دو دهه تجربه و نوآوری در آموزش و پرورش و یک پیشینه ثابت از موفقیت در رسانه ها و صنعت سرگرمی. او بنیانگذار استودیو مدرسه در لس آنجلس.

همه دانش آموزان آینده نگر می توانید در حال حاضر درخواست برای پاییز سال 2020 ورود به IAE آکادمی در IAEacademy.com سایت. دانشجویان مستقل که وابسته به یک محلی مرکز آموزش نیز ممکن است اعمال به طور مستقیم به IAE آکادمی.

استودیو علاقه مند در تبدیل شدن به یک آموزش مجاز سایت می توانید ثبت نام با مراجعه به IAEacademy.com سایت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>