Kansas City Chiefs ضرب و شتم San Francisco 49ers به پایان 50 سال سوپر باول خشکسالی

صادر شده در:

The Kansas City Chiefs به پایان رسید در نیم قرن سوپر باول خشکسالی چشمگیر 31-20 باز گشت برنده بیش از سان فرانسیسکو 49ers روز یکشنبه برای نوشتن یک پایان خیره کننده به لیگ ملی فوتبال را 100 فصل است.

تبلیغات

با اشراف انتهایی 20-10 در سه ماهه چهارم کارفرمایی پاتریک Mahomes مهندسی سه touchdown درایوهای فقط در پنج دقیقه, ضربه تراویس Kelce و دامین ویلیامز با touchdown عبور شود.

ویلیامز پس از آن شتافت 38 متری برای عقد نمره جرقه وحشی جشن برای طولانی مدت رنج می برند ستاد طرفداران که تا به حال دیده نشده تیم خود افراشتن لومباردی جایزه پس از پیروزی خود را بیش از مینه سوتا وایکینگ ها در سوپر باول IV.

سان فرانسیسکو نگاه کرده بود به خوبی در راه خود را به یک سوپر باول در 25 سال برگزاری 10 نقطه استفاده و با گذشت زمان در حال اجرا کردن اما چند منجر همیشه امن از Mahomes و مواد منفجره ستاد جرم.

در بخشی از پلی آف ستاد مبارزه از 24-0 را به ضرب و شتم Houston Texans و سپس پاک یک 10-0 Tennessee Titans استفاده در مسابقات قهرمانی آسیا.

24-در سال Mahomes می شود دوم-جوانترین کارفرمایی برای پیروزی در سوپر باول افزودن به اعتبار خود را به عنوان NFL بعدی سوپراستار.

ستاد مربی اندی رید که بیشتر حرفه ای به طور منظم فصل برنده (207) بیش از هر مربی بدون سوپر باول در نهایت گریزان قهرمانی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر