کارناتاکا برای نهایی coronavirus مستند استراتژی خروج آوریل 13

در کارناتاکا دولت در حال حاضر مشغول بحث و گفتگو با کارشناسان و متخصصان و سایر ذینفعان برای تصمیم گیری در آن مستند استراتژی خروج و را نهایی مشاهده مارس 13 کلیدی وزیر گفت: در روز پنج شنبه.

“روز پس از فردا ما یک VC (ویدئو کنفرانس) با نخست وزیر” آموزش پزشکی وزیر Sudhakar K است که مسئول تمام امور مربوط به Covid-19 اشاره کرد که در مورد خواسته دولت استراتژی است. نیروی کار از پزشکان متخصص در شنبه ارائه گزارش آن به دولت به توصیه های آن است.

“ما جلسه بسیاری از سهامداران از جامعه در نظر گرفتن دیدگاه های خود را” Sudhakar گفت که کابینه خواهد بود و همچنین بحث.

“سرانجام روز پس از فردا و پس از بحث و گفتگو با نخست وزیر در طول VC دولت را نظر بر این اساس مارس 13 یا بیشتر. همانطور که در حال حاضر ما گرفته اند و نه هر نظر در آن است. ما در حال مطالعه تمام گزارش” Sudhakar گفت PTI.

وزیر مشاهده شده است که Covid-19 نفر بودند به آرامی خونتان در هند اما نه ضرب راه آنها را در برخی از کشورهای دیگر مانند ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده به عنوان دولت اعلام کرده بود 21-روز ملی مستند زود گرفته و دیگر اقدامات سختگیرانه. “بیایید ببینید برای یک هفته و ببینید.”

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: Odisha در مستند تا May 30, مدارس تعطیل تا تاریخ 17 ژوئن

“ما نیاز به مبارزه با این های دسته جمعی و پس از شدت قرنطینه روشها و اجتماعی فاصله,” Sudhakar تاکید کرد.

وزیر B S Yediyurappa بود روز چهارشنبه گفت دولت وی در حمایت از بلند کردن قفل پایین در منطقه باقی مانده است که از Covid-19 بعد از مارس 14 موضوع به تایید از مرکز.

“اگر نخست وزیر نشان می دهد به متحده به تصمیم گیری (در قفل پایین) بر اساس وضعیت خود را در کشورهای مربوطه من موقعیت را به یک تماس (در عقبگرد) در ولسوالی رایگان از Covid-19,” او گفت:.

“این است که به مردم اجازه می دهد برای رفتن در مورد کسب و کار خود و حرکت در منطقه و نه از یک منطقه به دیگری پس از 14 آوریل و پس از گرفتن تایید از نخست وزیر.”

به گفته مقامات دولتی به عنوان بسیاری از 12 ولسوالی همچنان باقی می ماند رایگان از Covid-19.

وظیفه نیروی توصیه می شود ادامه مستند در “نقاط داغ” فراتر از تاریخ 14 آوریل. آن را پیشنهاد کرده است که مدارس و کالج ها بسته می شود تا مه 31 در حالی که غیر مطبوع مغازه ها را می توان باز کرد.

همچنین آن/BT شرکت های دولتی, دفاتر ارائه خدمات ضروری و کارخانه ها می توانید تابع را با 50 درصد کارکنان نیروی کار گفت: در توصیه های خود را برای 15 روز پس از تاریخ 14 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>