Keegan Allen تخته ‘Walker, Texas Ranger’ راه اندازی مجدد در CW (اختصاصی)

“Pretty Little Liars” آلوم Keegan Allen اتحاد پیوست بازیگران “واکر” CW آینده راه اندازی مجدد “Walker, Texas Ranger” انواع آموخته است به طور انحصاری است.

او می پیوندد قبلا اعلام شده ستاره Jared Padalecki و Lindsey Morgan. Padalecki ستاره به عنوان کوردل واکر مرد زن مرده و پدر دو با خود کد اخلاقی که به خانه برگشت به Austin پس از مخفی برای مدت دو سال تنها به کشف وجود دارد کار سخت تر می شود در خانه انجام می شود. او را از تلاش برای ارتباط مجدد با فرزندان خود حرکت درگیری با خانواده خود و پیدا کردن غیر منتظره مشترک با شریک جدید خود را (مورگان) — یکی از اولین زنان در تگزاس رنجرز’ تاریخچه — در حالی که در حال رشد به طور فزاینده ای مشکوک در مورد شرایط اطراف خود مرگ است.

آلن بازی خواهد کرد لیام واکر. به عنوان هوشمند, کمی از خود راضی اما با قطب نمای اخلاقی, Liam است واکر جوان گی و محافظه کار برادر که به تازگی ارتقا به دستیار دا. لیام و واکر نزدیک هستند اما لیام به برادر خود هیچ کمبود رابطه جنسی خشن را دوست دارم. لیام همیشه در آنجا ماند به خانه اغلب به خطر انداختن زندگی شخصی خود به نفع خانواده اش وظایف. در واکر غیبت او پا تا به واکر کودکان و نوجوانان زیر بال خود را. لیام ارتباط نزدیک با واکر پسر و دختر باعث می شود واکر کمی حسود است.

آلن به تصویر کشیده توبی Cavanaugh در “Pretty Little Liars” در واحد زمان در طول نمایش را اجرا کنید. فیلم خود را شامل اعتبار “پالو آلتو” “Bukowski,” “صدا و خشم” “کشتن حیوانات” “بازیگران ناشناس” “در مشکوک نبرد” و “شاه کبرا.”

او repped توسط APA استعداد خلاق و Jackoway Tyerman.

آنا Fricke متصل شده است برای نوشتن و تولید اجرایی “واکر.” Padalecki نیز اجرایی تولید همراه با دن لین و لیندزی Liberatore از Rideback. CBS Television Studios تولید خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>