آرامش خود را حفظ و صرفه جویی در: سوپر بودجه اصرار اعضای به وحشت


Wipeouts در جهان sharemarkets به عنوان coronavirus نگرانی از داشتن یک تاثیر بزرگ در سوپر بودجه اما کارشناسان صنعت می گویند اعضای صندوق باید مقاومت در برابر وسوسه به سوئیچ به محافظه کارانه تر گزینه های سرمایه گذاری است که ریسک آنها را ترک بدتر در دراز مدت است.

فوق العاده ترین بودجه را در حدود نیمی از سرمایه گذاری خود را پس انداز بازنشستگی در معرض استرالیا و خارج از کشور سهام که هر دو گرفته و شتم در طول هفته گذشته.

Kirby Rappell, executive director of SuperRatings, says during previous epidemics, super funds have proved relatively resilient to short-term market movements

کربی Rappell مدیر اجرایی SuperRatings می گوید که در گذشته شیوع فوق العاده, بودجه ثابت کرده اند که نسبتا انعطاف پذیر برای کوتاه مدت بازار حرکاتاعتبار:Arsineh Houspian

در ما معیار شاخص S&P 500 افت 4.4 درصد در روز پنج شنبه شب (به وقت استرالیا) – بزرگترین واحد در روز کاهش پیدا کند از سال 2011 است.

وال استریت سقوط کرد دوباره در شب جمعه – همراه با شیب افت در بازارهای اروپایی و آسیایی به قفل در بدترین هفته پس از بحران مالی جهانی.

تبلیغات

استرالیا سهام را به دنبال داشته که منجر به از خارج از کشور با شاخص S&P/ASX 200 شاخص انداختن بیش از 3.2 درصد در جمعه, گرفتن در ترکیب آن ضرر و زیان پس از coronavirus ترس گریبانگیر بازار در اواسط ماه فوریه به بیش از 10 درصد است.

صندوق محقق SuperRatings برآورد ارزش معمولی “متعادل” سوپر صندوق – که در آن بسیاری از مردم نگه داشتن پس انداز بازنشستگی خود را – تا کنون را حدود 3.5 درصد است. که با این نسخهها کار به از دست دادن $3500 برای هر $100,000 برگزار شد در سوپر یا 35.000 دلار در $1 میلیون نمونه کارها.

اما تاثیر فوق العاده در صندوق مانده است کمتر از کلی سقوط در جهان و محلی sharemarkets تا حدودی به دلیل این است که فوق العاده وجوه همچنین سرمایه گذاری در دارایی تاثیر پذیری به اشتراک گذاری-قیمت حرکات مانند زیرساخت و سهام خصوصی.

صنعت ناظران خواسته اند که فوق العاده اعضای صندوق به دوره اقامت طولانی مدت خود را فوق العاده بازنشستگی پس انداز و استراتژی.

کربی Rappell مدیر اجرایی SuperRatings گفت: قبلی بهداشت جهانی می ترساند تمایل به تنها کوتاه مدت تاثیر فوق العاده مانده حساب.

آقای Rappell گفت فوق العاده وجوه ثابت کرده بسیار انعطاف پذیر در طول مشابه دیگر شیوع مانند شیوع ابولا در سال 2018 و سارس سرایت در سال 2003.

آقای Rappell گفت که به طور معمول بودجه پایین در حدود 2.1 درصد پس از سه ماه در آن شیوع بیماری های قبلی اما بهبود سرعت.

سیدنی مبتنی بر مدیر صندوق سرمایه گذاران متقابل گفت: نوسان بازار سرمایه گذاری که در آن ترس و عدم اطمینان منجر به فروش بی رویه شد “چیز جدیدی”.

سهام همه شرکت های “خوب بد و زشت” – فروخته شد به شدت پایین به عنوان سرمایه گذاران خود را کاهش دهد به طور کلی قرار گرفتن در معرض سهام مدیر صندوق گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

اما coronavirus باید نگه داشته شود در چشم انداز آن گفت.

“در حالی که coronavirus است که بسیار جدی گرفته شده توسط مقامات دولتی تا کنون این ویروس منجر شده است به حدود 3000 مرگ” آن را گفت.

“شایان ذکر است یک سال 2017 سازمان بهداشت جهانی بررسی نسبت بین 300,000 و 650,000 مرگ و میر در هر سال از سالانه آنفلوانزا ویروس” سرمایه گذاران متقابل گفت.

سوپر کارشناسان می گویند بدترین چیزی که اعضای صندوق می تواند در یک سهم در بازار بحران است به وحشت و سوئیچ فوق العاده خود را به محافظه کارانه تر, پایین تر, بازگشت گزینه های سرمایه گذاری.

رز Kerlin گروه اجرایی در AustralianSuper – ملت بزرگترین سوپر صندوق با بیش از 2.1 میلیون عضو – گفت: فوق العاده بود یک سرمایه گذاری بلند مدت و اکثر مردم نیاز به سرمایه گذاری به طور کامل برای چند دهه.

“اگر شما خود را ببینید فوق العاده تعادل در نوسان است می توان آن را وسوسه انگیز را سریع تغییر دهید, اما این مهم است به ماندن متمرکز در دراز مدت و به یک استراتژی است که حق را برای خود اهداف شخصی وضعیت و نیاز دارد,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در پول

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>