کلی McCreary در مگی را تحریک ‘grey’s Anatomy’ Hook-Up (بازی)

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای این قسمت از “grey’s Anatomy” فصل 16 با عنوان “عشق از زندگی من است.”

پنج شنبه شب قسمت از “grey’s Anatomy” تا به حال دکتر مگی پیرس نادر در فرم خود به خود درگیر شدن در یک تحریک hook-up در یک کنفرانس پزشکی با یکی از ساکنان سابق از او بوستون روز.

و کلی McCreary که بازی لذتبخش بیش تحلیلی wunderkind جراح برای شش فصل نمی تواند بیشتر هیجان زده. این با توجه به فصل مگی در حال حاضر که شامل تعطیلات خود را-با جکسون اوری (جسی ویلیامز) یک عمل جراحی رفته وحشتناکی اشتباه (با یک عضو خانواده کمتر) و متعاقب آن تنزل.

“آنچه که من را هیجان زده در مورد مگی در حال اجرا را به این همکار سابق او است که با داشتن شده را در این فصل آن را یک فرصت بزرگ برای او به مانند تلاش و تجربه خودش را در راه های مختلف” McCreary گفت: تنوع.

McCreary پیوست بازیگران تلویزیون طولانی ترین در حال اجرا درام پزشکی در سال 2014 و خواستار تجربه بازی مگی (که همچنین مردیت گری و برادر) بی نظیر است.

“زمانی که من مگی پیرس, من واقعا احساس کردم ضربه برنده تمام پولها. قبل از آن من در آزمون برای بسیاری از, مانند, “خنده دار بهترین دوست” و یا شما می دانید حمایت از بخش هایی که می توانید لحظات بزرگ در اینجا وجود دارد و پس از آن ناپدید می شوند” گفت: McCreary. “من هم احساس کردم که tonally و سبک نشان می دهد واقعا من را قادر به نه تنها به آوردن مهارت های خود را به خرس اما در کل من انسانیت به خرس به این شخصیت است.”

او اضافه می کند که نقش در یک زمان می آید در تلویزیون است که در نهایت اجازه می دهد فضای بیشتری برای زنان سیاه پوست را در غنی تر و متنوع تر نقش.

“من امیدوارم که هر هفته مگی تقویت این واقعیت است که [زنان] تعلق دارند و در هر فضایی که ما می خواهیم به در. ما متعلق به مردم با وجود تلاش برای نگه داشتن مردم و یا احساس نالایق بودن وجود دارد,” او گفت:.

اما مگی داستان این فصل — و کسانی که از پزشکان دیگر در خاکستری Memorial Sloan — قطع خواهد شد ، ABC اعلام کرد در روز جمعه که نشان می دهد 16 فصل خواهد شد کوتاه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با فصل آخر پخش در 9 آوریل 21st خود را قسمت (به طور معمول “grey’s Anatomy” پخش 24 یا 25 قسمت در هر فصل).

McCreary خودش گفت که او بوده است به لحاظ اجتماعی فاصله و غواصی به سایر نقاط خود خلاق خود را. او به تازگی کشف او به خصوص ماهر در پخت و پز.

به او چگونه فکر می کند مگی خواهد بود و مراتب در حال حاضر ؟

“راستش من فکر می کنم مگی خواهد بود زندگی بهترین زندگی در حال حاضر. او رشد تحت فشار است. او را دوست دارد یک چالش است. آن را قطعا یک پازل به شکل تخصیص منابع پیدا کردن درمان و درمان گفت:” McCreary با یک لمس lightheartedness. “من فکر می کنم او خواهد بود کاملا در عنصر خود را در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>