کن Shimura, ژاپنی, کمدین می میرد از Coronavirus سن 70

کن Shimura, یک کمدین بود که ثابت در تلویزیون برای دهه درگذشت یکشنبه شب از coronavirus ژاپنی رسانه ها گزارش روز دوشنبه. او 70 و بلافاصله قبل از بیماری او تعیین شده بود برای اولین بار او را نقش بازیگران در یک فیلم سینمایی.

Shimura وارد توکیو بیمارستان در 20 مارس با تب و ذات الریه و آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس 23. او اولین بار است که برجسته ژاپنی سرگرمی جهان رقم به مرگ از ویروس.

متولد Yasunori Shimura در توکیو در سال 1950 Shimura پیوست Drifters, یک, کمدی, باند, در سال 1974. The Drifters در حال حاضر پادشاهان ژاپنی تلویزیونی خود به شدت دارای امتیاز تنوع نمایش “Hachijidayo Zeninshugo!” (“آن را در 8 ساعت بیایید با هم همه!), اما Shimura تزریق یک انرژی جوانی و گستاخی که نگه داشته و محبوبیت خود را افزایش.

لاستیک رو طنز که با الهام از جری لوئیس, Shimura بود به سختی ظریف – یکی از شخصیت های میانسال منحرف عینک قو را سر در بند برای خنده – اما او هموار جان سالم به در لغو Drifters’ نشان می دهد در سال 1985 و این گروه پس از آن شکستن.

قبل از او آمد با این ویروس Shimura بازیگران شده بود در اولین ویژگی نقش بازیگران در Yoji یامادا کمدی “خدا از سینما.” او همچنین به طور منظم در دو شبکه را نشان می دهد.

به استثنای این موارد در الماس شاهزاده کشتی کروز ژاپن 1,884 تایید نمونه از کروناویروس که 1,408 فعال باقی می ماند. آن را ثبت کرده است 52 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

اما با عفونت های محلی در حال حاضر افزایش این وضعیت دیده می شود به بدتر شدن. “شینزو آبه” که یک هفته پیش به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک تا 2021 صادر شده وخیم هشدار بیش از آخر هفته.

“اگر یک زنجیره غیر قابل کنترل عفونت رخ می دهد نرخ عفونت می تواند منفجر شود در جایی” آبه گفت و هشدار داد که تعداد موارد می تواند گسترش بیش از 30 بار فقط در دو هفته. “ژاپن به سختی نگه داشتن. اگر ما استراحت ما هوشیاری و حتی کمی از آن تعجب آور نخواهد بود برای دیدن عفونت گسترش به طور ناگهانی در هر لحظه. این یک مبارزه طولانی است.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>