Kenny Rogers یاد او روزنامه نگار از 15 سال (ستون مهمان)

کیت Hagan از سخ موسیقی جانباز موسیقی روزنامه نگار که مشغول به کار با Kenny Rogers برای 15 سال (دو تصویر بالا). زیر Hagan سهام برخی از خاطرات راجرز که گذشت جمعه در سن 81.

آنها می گویند شما باید هرگز دیدار با قهرمانان خود را, اما ظاهرا “آنها” هرگز ملاقات Kenny Rogers. من تا به حال ثروت بزرگ و لذت بردن از کار با این خواننده افسانه ای خود را به عنوان روزنامه نگار از سال 2005.

او به فروش بیشتر آلبوم ها و بیشتر رادیو بازدید بیش از هر کس در واقع می تواند حساب کند. او اولین هنرمند را به موسیقی کشور به استادیوم. او تا به حال موفقیت در فیلم های تلویزیونی و حتی روی صحنه با موسیقی کریسمس; او کتاب های منتشر شده از او عکاسی و زندگینامه در میان بسیاری از دیگر دستاوردهای حرفه ای — اما حتی با تمام موفقیت خود را, او واقعا یکی از بهترین انسان شما همیشه می تواند امید را می دانم.

از طریق سال (آنچه من وجود دارد؟), من شاهد تعداد بی شماری از افراد مشهور که مواجه می شوند او را در تلویزیون دوست پسر سبزه خوابگاه جایزه نشان می دهد و رویدادهای دیگر — و توقف در آهنگ های خود را در هیبت و تحسین است.

هنگامی که استفان کلبرت وارد پشت صحنه اتاق که در آن کنی منتظر بود قبل از مصاحبه در مورد 2012 زندگینامه “شانس و یا چیزی شبیه به آن” او در راه می رفت بدون گفتن یک کلمه و به سادگی شروع به آواز خواندن یک آلبوم از قطع کنی 1960 band, چاپ اول (من آرزو می کنم من می توانم به یاد داشته باشید که آهنگ).

“آقای راجرز آن است که این افتخار را به ملاقات شما” کلبرت اظهار داشت: قبل از راه اندازی به خاطرات چگونه اغلب خانواده خود را به گوش کسانی که آلبوم اولیه در حالی که او در حال رشد است. کنی نه تنها بخشنده و flattered که کلبر می دانستم که کار خود را به خوبی به پایان رسید آواز آهنگ خود را با او.

ریشه های رهبری قدم های موسیقی, دایره المعارف Questlove شد فوق العاده هیجان زده هنگامی که Kenny موافقت خود را به انجام عمده ضربه روانگردان-عصر ترانه “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود)” که لذت زندگی دوم هنگامی که آن را در برجسته بود یک رویا دنباله ای از برادران کوئن’ 1998 فیلم “The Big Lebowski.” کنی gamely پیوست و حتی به عنوان او گفت با خنده: “من نمی سونگ که آیه شریفه در مدت طولانی من حتی نمی یاد داشته باشید کلمات!”

او تا به حال بسیاری از افراد مشهور دوستان به خصوص Dolly Parton — من هرگز فراموش نخواهم کرد که صدای دو تا از آنها را با هم خندیدن و لیونل ریچی که او برای اولین بار ملاقات در سال 1979 که آهنگ “بانو” شد یک ضربه عمده کنی برای سال بعد. آنها پیوست برای یک نسخه جدید از این آهنگ در Richie 2012 آلبوم “هوور” و هنگامی که کنی ایفا headlining مجموعه در Bonnaroo جشنواره که در سال لیونل پیوست و او را برای یک ظاهر. پشت صحنه یک چرخش خبرنگار از من پرسید که آیا او می تواند مصاحبه دو نفر از آنها با هم. من به او گفتم همه او تا به حال انجام بود نشستن وجود دارد با دو نفر از آنها خنده آن و داستان می نوشتن خود را.

راجرز: “من از او پرسیدم به من ارسال یک آهنگ و او گفت که او واقعا انجام این کار است. بنابراین من به او گفتم آن را به فروش 5 میلیون نسخه و خوب است که ذهن خود را تغییر.”
ریچی: [می خندد], “من گفت:, من می خواهم به حق ، زمانی که من نشان می دهد تا آن را به طوری عجیب و غریب چون من تا به حال هرگز تن به تن آهنگ قبل از.”
راجرز: “او به من می آید و می گوید او سعی به انجام این آهنگ با Commodores. او شروع به بازی ‘بانو’ و من به او گفتم من نمی توانستم باور آنها تبدیل شده است که آهنگ پایین!”
ریچی: “من واقعا بازی شدند و چند یادداشت و او فقط به نظر می رسد و می گوید من آن را به پایان برساند و دیدار با او در استودیو در یک هفته.”
راجرز: “بنابراین ما در استودیو و من انجام اولین آیه و من به دنبال…”
ریچی: “من می دانستم که او قرار بود به این را تا!”
راجرز: “من گفت:,” از کجا آیه دوم?’ سپس کسی به من می گوید: لیونل در حمام نوشتن آن چرا که او با این نسخهها کار تحت فشار است.'” [خنده]
ریچی: “آیا شما شنیدن آنچه که او گفت ؟ آیا شما شنیدن آنچه او گفت به جهان ؟ خوب این درست است!” (جزئیات کامل مصاحبه در اینجا.)

همان سال Kenny انجام شده در انگلستان عظیم Glastonbury Festival در آن “افسانه” شیار. پشت صحنه او رو به من کرد و گفت: “چگونه آن را به دنبال دارد ؟ آیا شما فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک جمعیت است؟”

وجود دارد یک دریا بشریت تا آنجا که چشم می تواند انتظار او را به مرحله.

او مشتاق عکاس و وارد برخی از تصاویر خود را به یک سال 1987 کتاب به نام “دوستان و معدن: مجموعه 80 عکس” که ویژه عکس های خود را از مایکل جکسون الیزابت تیلور, Ray Charles مایلز دیویس و بسیاری دیگر از جمله جمهوری رونالد ریگان. او یک بار به یاد می آورد به من در روز او را به کاخ سفید به عکس ریگان. او به عنوان تنظیم شد تا او تبدیل به عوامل سرویس مخفی در اتاق و گفت: “در حال حاضر این است که در آن من می خواهم به ساقه رئیس جمهور.”

این عوامل به سرعت یادآوری کنی به مراقب باشید با انتخاب خود را از کلمات.

اما به عنوان محبوب او شد و او بود که همیشه یک کشور هنرمند اول: آن را واقعا به معنای جهان به او هنگامی که Country Music Hall of Fame در نهایت القاء او را به عنوان بسیاری از جوایز او دریافت شده از CMAs, ACMs و CMT. او گفت: بسیاری از بار “موسیقی کشور به شما می گوید که در آن شما هنگامی که شما شروع به شما طول می کشد در سفر و برگ شما را با احساسات در پایان.”

در سال 2011 یک ستاره نکردم کنسرت ویژه ای منتشر شد به نام “کنی راجرز: 50 سال” (A&E “بیوگرافی” مستند به او است اکران ماه آینده). در طول یک مصاحبه کوتاه را فشار دهید مواد به همراه آن گفت: “زمانی که این طرح پیشنهادی به من به عنوان یک زن 50 سال, جشن, چیزی که در مورد صدا نهایی و من نمی خواهم که پس از من پیشنهاد ما آن را ‘برای اولین بار 50 سال,'” او به یاد می آورد.

“من به شما بگویم این” او به این نتیجه رسیدند. “”اول از 50 سال نشان می دهد تلویزیون است میخوام عالی. اما بعد از 50 سال نشان می دهد تلویزیون است میخوام یک عوضی.”

این یک افتخار آقا…

کیت Hagan
سخ موسیقی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>