Kenya Barris’ ‘#blackAF’: بررسی تلویزیون

به سمت پایان فصل اول از “#blackAF” یک سری جدید در Netflix, Kenya Barris (به عنوان توسط Kenya Barris) متوجه می شود او رفته اند ممکن است بیش از حد. او در تعطیلات با خانواده اش در فیجی است که او را به انجام بهترین خود را به از بین بردن با پرتاب یک اوقات تلخی بیش از همسر خود و در تلاش برای شروع یک شغل دوم; زمانی که او می یابد او کار برای ترویج کتاب او نوشته شده است او را به نام او را “وحشتناک فرد” و یک “هیولا” و قبلا به او گفت که او “بسکتبال, همسرم, نسخه از جان گریشام.” او به او گفت که او حسادت موفقیت او و به او گفت “تو مانند یک مادر… مانند یک شکست” که خود را دختر مو رنگ خود را. (به نام او که دختر “کمی تهت” و بعد به او گفت که او تنها به کالج چرا که او “ساخته شده یک تماس تلفنی.”) پس از این فصل طولانی رگبار توهین Barris نیاز به برخی از الهام بنابراین او نشسته و به تماشای… “Black-ish,” نشان می دهد او قبلا ایجاد شده برای ABC. آن تصویر از یک زن و شوهر با هم کار برای بالا بردن یک خانواده حتی زمانی که آنها مخالف به ارمغان می آورد چیزی است که ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود در Barris — احساسات واقعی. و آن را احساس می کند یک میلیون مایل دور و نه فقط به دلیل Barris است در فیجی است.

Barris تا کنون در حرفه خود شناخته شده است به بینندگان تلویزیون به عنوان یک نیروی خلاق اما نه یک چهره: او را قرار داده و احساسات و افکار خود را در مورد خانواده و نژاد و زندگی در آمریکا در دوران مصرف آشکار به فوق العاده کاریزماتیک شخص Anthony Anderson, بازی Barris ایستاده در “Black-ish.” در حال حاضر آزاد از هر دو سمباده-پایین لبه شبکه تلویزیون و از بار نیاز به محل مشاهدات خود را به شخص دیگری Barris می رسد در Netflix بکشد داشتن بازیگران خود را با عوارض و unlikability در گل کامل. نتیجه این است که واقعا تکان دهنده و حتی برای بینندگان عمیقا آشنا با آنچه که قبلا به نظر می رسید Barris حساسیت: “#blackAF” بیشتر آشکار معنی روحیه سریال در مورد زندگی خانوادگی در حافظه و یک است که به نظر می رسد رانده شده توسط یک ضربه به سمت آشکار به بدترین شکل ممکن کنار Barris’ کمیک آواتار است که باعث می شود نشان می دهد احساس می کنید در زمان بی رحمانه به سازمان دیده بان.

Barris’ تصویر از خود است به عنوان کسی که پس از رانده drumbeats loathings که او حتی نمی تواند آنها را بشنود دیگر به عنوان چیزی غیر از سر و صدای پس زمینه. (بدیهی است که نه واقعی Barris اما با توجه به این که این اولین بار است که ما در حال ملاقات با او و او با استفاده از نام واقعی او بر ما لازم نیست که مقدار زیادی بیشتر برای به مطلق عدم رستگاری لحظه نیز نسبت به حس این نشان می دهد به عنوان انعکاسی از خالق آن را در راه است که می گویند “لویی” بود.) هیچ چیز جدیدی در مورد طنزهای پدران مشاهده کودکان خود را به عنوان موانع (که اغلب آنها به اندرسون شخصیت در “Black-ish”) اما در اینجا چیزی تند و زننده در کار است. “این است که چرا من هرگز چیزی را با شما بچه ها” Barris می گوید پس از یک جزئی و نا امیدی. “شما فقط یک زندگی, تنفس, مجموعه ای از مشکلات.” کار کمی بهتر است — هر چند او نشان می دهد که همسر خود را, بازی های برگزار شده توسط رشیدا جونز (که سزاوار بهتر) حسادت است این واقعیت است که او دوست دارد آنچه که او می کند این روشن نیست که او به مراقبت زیادی در مورد هر چیزی به غیر از استفاده از این نویسنده اتاق به عنوان یک محل برای شکایت در مورد خانواده اش. زمانی که یک نویسنده (Angela Kinsey) او را به یاد اواسط مونولوگ در مورد چگونه Barris زندگی وحشتناک است که او نیاز به ترک زود هنگام آن روز به حضور در یک تابع در مدرسه پسر او پاسخ کامل در:

“من آن را دریافت کنید شما یک مادر که یک شغل و شما در حال تلاش برای مدیریت هر دو آنها است. که قابل تحسین شما می دانید چه کنم ؟ شما در حال مدیریت این یکی اما من احساس می کنم مثل من همچنین به این واقعیت است که شما احتمالا ساخته شده است توافق با شوهر خود و شما چسبیده به آن. شما نه چسبیده به یکی از این, اما آن را سرد آنچه شما نیاز به انجام است.”

من فکر می کنم آن را به ارزش دیدن Barris’ شخصیت پیش پا افتاده nastiness در آن زمینه به منظور درک فقط چگونه او را انتخاب کرده اند برای نشان دادن خود به عنوان یک افتخار سلطه گر, رئیس, که زندگی اندازه گیری توسط دیگران fealty به او. (او می ایستد شرکت در تصمیم خود و ما هرگز دوباره این حادثه و یا موضوع از آنچه در آن به معنی مجموعه ای از تن برای محل کار دوباره.) اثر کامل سخت است برای انتقال به چاپ داده است که Barris نه بازیگر و نه به تبدیل شدن به یک تمایل به ارائه هر خط در همان تخت و affectless تن به عنوان اگر بی تاب برای او صحنه شرکای پاک می شود از خط خود را از دید. خواننده را به تصور کنید که ترکیب بی پایان پستی از خطوط به عنوان نوشته شده است با شیوه کسی که فقط می خواهد تیراندازی روز به بیش از. در اینجا یک زن و شوهر نمونه: یکی دیگر از Barris نویسندگان یک زن سیاه و سفید که تمایل به صحبت کردن در مورد اتاق را به طور کلی شکسته تون قطع شده است توسط Barris گفتن او “یک تنوع استخدام”; هنگامی که Barris’ خانواده نتواند به تشکر از او را مناسب برای استخدام یک جت خصوصی به پرواز آنها را به فیجی او تف, “OK go, f—k خودم حدس می زنم.”

این آخرین نقطه طرح می شود که در شاشیدن از “#blackAF.” نشان دادن ندارد و روح یا عشق lards خود را با کالاهای لوکس — یک تصمیم عجیب و غریب در یک دوره که در آن مخاطبان آگاهی از مشاهیر’ وضعیت مالی نسبت به بینندگان بوده است نه به عنوان تند و با مزه در یک نسل. در “Black-ish” خانواده ثروتمند و مادی اما در مشخص مقیاس انسانی و شخصیت دلایلی که مسیر: یک نسل از حذف محرومیت آنها می تواند تمایل کمی برای رفتن به دریا. وجود دریا و این نشان می دهد که در آن خانواده sneers در هر کسی که فاقد چیزی که آنها باید. در توضیح دلیل اول کلاس است که به اندازه کافی خوب نیست Barris می گوید دوربین “من از نوع احساس مردم در پشت هواپیما در حال حیوانات در حال حاضر. که مانند یک محموله نگه دارید.” فیجی تعطیلات laughably عجیب و در عین حال — تعرق در میان جهان مکان های زیبا — unimaginatively شات با دوربین نگه داشتن بطری Moet شامپاین طولانی تر از در آبی آب و شن و ماسه سفید Barris سفر به نصف جهان برای پیدا کردن. اگر “Black-ish را” کالا است که در زمان aspirational — هی آنتونی اندرسون کفش کتانی مجموعه است دلخواهی — این نشان می دهد نقش غمناک تر از آن حتی می داند به تصویر می کشد زندگی می کند و عقل خفه کردن با انبوهی از مسائل است.

در جای دیگر جونز’ جویا استخدام یک اسموتی کامیون برای بچه های خود را’ بازی بیس بال و پرسید که چرا او نه تنها به ارمغان بیاورد سنتی postgame دسر پرتقال برش guffaws به دوربین. فریم دستگاه نشان می دهد — استفاده itinerantly — این است که یک دختر (Iman بنسون) است تیراندازی خانواده او به عنوان یک نرم افزار به مدرسه فیلم; نشان می دهد باز می شود با وحی که Barris کاهش یافته است بیش از $50,000 در, دوربین, تجهیزات, اما او هنوز هم به نظر می رسد ریشه و نسبتا واقعی حداقل نسبت به خواهر و برادر کوچکتر که ما در حال نشان داده شده است به معنای واقعی کلمه نمی تواند بر این باورند که خانواده همیشه نیست که سکوت همیشه در صحنه داخلی کمک کند. در نهایت حتی او می شود در عمل گفت: به دوربین: “به ندرت انجام من به پدر و مادرم اعتباری برای هر چیزی. اما فیجی چقدر است ؟ چرا آن را به ما تا به اینجا می آیند؟” انگار تنها چیزی که او را از رفتن به رفت و آمد مکرر در یک گوشه از راه دور از جهان نیست که تا به حال این ایده. (چه بزرگ کالج, نرم افزار, خط, در عصری که در آن میلیون ها نفر باید زندگی خود را تعریف خوبی به سن متوسط خرد کردن بدهی های دانشجویی. مقدار زیادی از شانس کمی Barris!)

کسب تنها چیزی که ما می بینیم نشان می دهد شخصیت — از Barris در پایین — معنی داری در مورد مراقبت و تنها چیزی که در مورد نشان دادن یک نقطه نظر است. با توجه مقادیر بی پایان از پول و آزادی توسط Netflix Barris تصمیم به ایجاد یک نمایش در مورد… چقدر سرد است به مقادیر بی پایان از پول و آزادی و چه خوب اگر fleetingly آنها می تواند منحرف کردن اذهان از یک زندگی است که پر از بدبختی در بخشی از این تلاش بی پایان برای اطلاعات بیشتر. برضد آن به عنوان “#blackAF” کمی برای گفتن در مورد هر موضوع در زمان diffidently آغاز یک قسمت با یک سادگی اظهار داشت: سوال مانند “به چه معنی است برای جدا کردن هنر از هنرمند ؟” این است که در نهایت رها شده به نفع بیشتر برشته از Barris اعضای خانواده خود teed کردن ایلخانی. این امر به ویژه سوزان با توجه به آنچه که واقعا خوب کار Barris را با “Black-ish” در کار را از طریق مسائل کوچک و بزرگ در صحنه آمریکا; آن را به عنوان هر چند فرید واقعا نوشتن در مورد او تنگ دیافراگم کوچکی که به اجازه دهید چیزی در کنار او خشم.

نمایش تصادفی نتيجه گيری — پس از یک فصل را به ارزش از سرزنش کردن خانواده اش به نقطه ای از سوء استفاده زبانی Barris الهام بخش خود را به قبول آنچه که او می بیند به عنوان کاستی های خود را در حالی که به طور موثر تغییر هیچ یک از رفتار خود — می تواند در آن مسائل thrillingly تیره anticomedy. در اینجا بعد از همه یک شخصیت است که نمی تواند خود را به عنوان نوشته شده است شاید توسط یک فرد که خود را می بیند همه به خوبی. (این در حد کمتر تن به تن سطح طعن است و طنز موتور “محدود کردن شور و شوق خود را” دیگری نشان می دهد که خالق نقش یک خرده فحاش نسخه از خود را ندارد.) اما نشان می دهد استدلال بسته است که Barris تماس با خانواده خود احساساتی بازنده به آنها نزدیک به کمال است. خود را به عنوان فیلمساز دختر به ما می گوید: “درست مانند کشورهای مبارزه برای ساختن یک دنیای بهتر, خانواده مبارزه برای بهتر یکدیگر. آن سالم است.”

این نکته بد misunderstands برای یک چیز, چرا جنگ اتفاق می افتد و همچنین آنچه روانی تلفات بی پایان مبارزه با واقع است — اتفاقا به اندازه کافی برای مخاطبان بیش از حد. بیننده که باعث می شود آن را به پایان را دیده است ساعت به ارزش یک فرد دائما سرزنش کردن هر کس در اطراف او برای عدم خود را برای دیدار با استاندارد حتی به عنوان ما می بینیم او را به انجام هیچ چیز برای اثبات او زندگی می کند تا آن را به عنوان یک پدر و یک شوهر و یا به عنوان یک هنرمند. در حالی که Barris-از-شخصیت و Barris-به-فرد متفاوت هستند نشان می دهد همچنین افزایش واقعی سوال در مورد Barris مهارت به عنوان خالق تلویزیون که نمی hemmed در نوع guardrails که وجود دارد برای محافظت از هنرمندان از خود. “Black-ish” اتحاد تاریخی که واقعا خوب نشان می دهد در بخشی به دلیل آن guardrails. “#blackAF” یک شکست مفتضحانه تنها جالب در درجه ای است که آن انفجار و عطف به ماسبق تا حدودی غنایم Barris کار تا کنون. یکی از شگفتی که در آن Barris می توانید از اینجا و کسی که او را مدیریت کند به سرزنش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر