کرالا سانتی متر به مخالفت با مرکز تماس به صورت منفی Covid-19 تست برای NRIs

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گرفته exceptiom به مرکز تصمیم به توقف غیر مقیم سرخپوستان (توانیر) از ورود به هند از coronavirus آلوده به کشور بدون یک گواهی که آنها آلوده شده است یک اشتباه است. صحبت در مجمع امروز Vijayan گفت: او در حال حاضر نوشته شده به نخست وزیر و امور خارجی وزارت و را رسیدن به اتحادیه وزارت بهداشت به عنوان به خوبی.

“مدیر کل هواپیمایی کشوری صادر کرده است یک دایره به اثر که NRIs از کشورهایی مانند ایتالیا نمی تواند به هند بدون تست منفی برای Covid-19. چند سرخپوستان از جمله Keralites هستند گیر در ایتالیا و آنچه که ما از وجود دارد این است که دولت ایتالیا حاضر به انجام آزمون در کسانی که علائم عفونت. آن است که uncivilised می گویند که هند نمی خواهد اجازه می دهد تا شهروندان خود را از کشور دیگری وارد کنید که آیا یا نه آنها در حال آلوده” Vijayan گفت: مجمع.

همچنین بخوانید: به اشتراک گذاری داده ها از coronavirus به صورت روزانه ایجاد وحشت: IMA

او اضافه کرد که در یک جلسه بین رئیس دبیر کرالا و دولت مرکزی در این باره در روز سه شنبه نشان می دهد که مرکز تصمیم میگیرد در یک سطح بالا. این مرکز همچنین به اطلاع دولت که در دو روز و یک تیم پزشکی ارسال خواهد شد به ایتالیا برای تست کسانی که می خواهند برای آمدن به هند و کسانی که تست مثبت ممکن است مجبور به ماندن در آنجا در قرنطینه.

همچنین بخوانید: نیلی می گوید سقوط در رزرو میان Coronavirus به تاثیر درآمد سه ماهه

“مجمع می تواند در یک قطعنامه در این زمینه در صورت نیاز فردا خود” Vijayan گفت.

گزارش هستند که 17 نفر از ایتالیا که فرود آمد در کوچی شنبه شب منتقل شده است و به جداسازی بخش در نزدیکی دانشکده پزشکی.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس: 60-70 درصد از آلمانی ها به احتمال زیاد آلوده می گوید: مرکل

دولت در روز سه شنبه شب گفت: برخی از 1,495 مردم تحت نظارت از جمله 1,236 در خانه قرنطینه و 259 در بیمارستان. ویژه جلسه هیئت دولت برگزار شد در روز سه شنبه به منظور بررسی جدید کروناویروس بیماری (Covid-19) عفونت در کرالا تصمیم به قرار دادن دولت کرده است. کلاس های مدرسه تا هشتم استاندارد توصیه شده است بسته باقی می ماند تا 31 مارس است. دولت در حال بررسی خسارات اقتصادی ناشی از عفونت در دولت گفت: Vijayan.

همچنین بخوانید: خطرات و برخی از پاداش به عنوان هند کسب و کار می کند در زمان coronavirus

برای امتحانات کلاس های 8 تا 12 برگزار خواهد شد و طبق برنامه اما کسانی که تا کلاس 7 انجام نمی شود. برای کسانی که در زیر مشاهده عفونت و ترتیبات ساخته شده اند برای انجام امتحانات برای آنها در اتاق های جداگانه. شهریه کلاس ها و کلاس های ویژه ای نیز باید اجتناب شود در حال حاضر. مدارس Anganwadis و آموزش نیز باید بسته باقی می ماند تا 31 مارس است. مواد غذایی برای Anganwadi دانش آموزان باید در خدمت در خانه. در کلاس های حرفه ای کالج ها و موسسات دیگر را نیز معلق شده است. دولت نیز خواسته CBSE به حالت تعلیق در کلاس در ماه مارس است.

تمام توابع عمومی که در آن مردم به احتمال زیاد به جمع در اعداد بزرگ باید اجتناب شود. ازدواج و جشنواره ها انجام می شود باید با حداقل حضور عمومی. مراسم برگزار می شود در معابد مانند Sabarimala با محدود کردن حضور و غیاب به barest حداقل. عمومی funtions سازمان یافته توسط دولت شده اند نیز به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>