کرالا در آماده باش بیش از coronavirus نگه می دارد و مدارس و کالج ها بسته

در یک ویژه جلسه هیئت دولت برگزار شد در روز سه شنبه به منظور بررسی عفونت کروناویروس در ایالت کرالا دولت تصمیم گرفته است به بالا هشدار و دستور داده است تا تمام کلاس های مدرسه تا هشتم استاندارد بسته باقی می ماند تا 31 مارس است. دولت در حال بررسی خسارات اقتصادی ناشی از عفونت در دولت گفت: دولت وزیر Pinarayi Vijayan.

کویت و عربستان سعودی خواسته اند Keralites رفتن به این کشورها برای پیوستن به وظیفه برای تاج گواهی بیان کرد که آنها را نه آلوده شده است به منظور اجازه دهید در. دولت به دنبال ایجاد مرکز مداخله در این موضوع و مرکز موافقت کرده است تا اقدامات لازم.

برای امتحانات کلاس های 8 تا 12 برگزار خواهد شد و طبق برنامه اما کسانی که تا کلاس 7 انجام نمی شود. برای کسانی که در زیر مشاهده برای عفونت ترتیبات ساخته شده اند برای انجام امتحانات در اتاق های جداگانه. دولت خواهان بسته شدن موقت از شهریه کلاس ها و کلاس های ویژه ای کرده اند و خواسته مدارس Anganwadis و آموزش به حالت تعلیق در کلاس تا 31 مارس است. مواد غذایی برای Anganwadi دانش آموزان به خدمت در خانه های خود. در کلاس های حرفه ای کالج ها و نهادهای دیگر از جمله کسانی که در اجرا توسط CBSE نیز معلق شده است در ماه.

تمام توابع عمومی که در آن مردم جمع در اعداد بزرگ باید اجتناب شود. دولت گفت: ازدواج و جشنواره ها انجام می شود باید با حداقل حضور عمومی. مراسم برگزار می شود در معابد مانند Sabarimala و دیگر نهادهای مذهبی با محدود کردن تعداد شرکت کنندگان. عمومی funtions سازمان یافته توسط دولت شده است به تعویق افتاد.

“دولت مداخله با هوشیاری. به منظور جلوگیری از عفونت از گسترش معمولی اقدامات کافی نیست. دولت و مردم باید با هم کار کنند برای کنترل وضعیت” Vijayan امروز به خبرنگاران گفت. “ما در حال ارزیابی این ضرر اقتصادی دولت با توجه به این. کابینه مورد بحث است این ïssue امروز.

COVID 19 گسترش یافته است به 102 کشور تا کنون. در کرالا شش نفر به تازگی آلوده شده است با در نظر گرفتن مجموع تعداد به 15. سه نفر از این درمان شده است به طور کامل. از 12 هنوز هم تحت درمان چهار نفر از ایتالیا و بقیه کسانی که در تماس با آنها. در حال حاضر 1,116 بیماران تحت مشاهده است. از این 967 قرنطینه می شوند در خانه و 149 در بیمارستان. در مجموع 807 نمونه فرستاده شده اند برای تست که 717 تشخیص داده شده اند به عنوان منفی است. نتایج برای بقیه هنوز به آمده است.

دولت با اقدامات به تقویت نظارت در فرودگاه و افزایش تعداد کارکنان. همانطور که بیشتر مردم خواهد شد کار از خانه های خود تلاش می شود که ساخته شده به منظور بهبود کیفیت و رسیدن به پهنای باند اینترنت. منطقه جمع شده اند اختصاص داده شده برای اطمینان از مواد غذایی است که در حال تحویل به خانواده های تحت نظارت.

برنامه برای تولید بیشتر sanitisers. در حالی که شواهد کمی وجود دارد نشان می دهد ماسک صورت موثر در جلوگیری از عفونت آنها با این وجود کاملا مردمی و دولت خواهد شد و اقدامات خود را برای افزایش در دسترس بودن. خارجی ها نیاز به گزارش مقامات هر روز و مسافر از داده های جمع آوری شده از شرکت های هواپیمایی در سفر به تاریخ از کسانی که پرواز را به دولت است. کسانی که مشغول به کار در خارج از کشور ممکن است قادر به بازگشت به شغل خود را به دلیل سفر محدودیت. دولت را تشدید کرده موضوع را به مرکز به اطمینان حاصل شود شغل خود را امن هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>