کرالا سقوط هواپیما: CISF خود و خانواده خود را واکنش سریع نجات بسیاری از زندگی

به عنوان به زودی به عنوان هوایی هند اکسپرس پرواز سقوط فرود آمد در کالیکوت در روز جمعه بیش از 40 مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) پرسنل و واکنش سریع تیم (QRT) به این سایت و با موفقیت تخلیه مسافران گفت: MA Ganapathy ویژه مدیر کل CISF اضافه کرد که CISF را واکنش سریع نجات بسیاری از زندگی.

خانواده عضو CISF پرسنل نیز کمک در عملیات امداد و نجات در محل Ganapathy گفت.

“این حادثه رخ داده است حدود 7:40 pm. هواپیما overshot باند و سقوط کردن رومیزی تقسیم به دو. بیش از 40 CISF پرسنل پاسخ سریع تیم (QRT) و رئیس فرودگاه افسر امنیتی رسیده در دقیقه و شروع به تخلیه با فرودگاه اقتدار هند” گفت: Ganapathy.

“ASI Ajit حزب مسئول محیط گشت که در حال حاضر در محیط منطقه متوجه حادثه و بلافاصله به اطلاع اتاق کنترل و دیگران,” او اضافه شده است.

در دریافت پیام بیش از 40 CISF پرسنل ساکن در مجاور باراک, QRT حزب همراه با رئیس امنیت فرودگاه افسر که سران فرودگاه برای CISF رسیده نقطه در عرض چند دقیقه و شروع به تخلیه مسافران همراه با AAI آتش تیم.

“در همین حال اعضای خانواده از CISF پرسنل نیز رسیده نقطه و CISF پرسنل با موفقیت تخلیه 99 درصد از مسافران از پرواز و کمک به تغییر کسانی که زخمی ها به نزدیکترین بیمارستان” گفت: Ganapathy.

حداقل 18 نفر از جمله دو خلبان جان خود را از دست داده اند در این حادثه. اما چهار-کابین خدمه امن هستند گفت: هوایی هند اکسپرس, در بیانیه ای. مجروح هستند و بستری در بیمارستان در شرنور و کالیکوت در کرالا مقامات دولتی.

پرواز حامل 190 مسافر از جمله 10 نوزادان هنگامی که آن را skidded در حالی که فرود در Karipur فرودگاه در کالیکوت در شب جمعه است.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>