قاتل پدر تا به حال سابقه خشونت خانگی

پلیس کوئینزلند دریافت کرده بود گزارش خشونت خانگی قبل از روآن باکستر کشته شدن همسر خود جدا هانا کلارک و سه فرزند او در یک آتش سوزی خودرو در بریزبن خیابان های حومه.

کارآگاهان نیز ساخته شده پرشوری درخواست تجدید نظر به اطلاعات به عنوان آنها همچنان به بررسی آنچه اتفاق افتاده است در کلاغ خیابان کمپ هیل – یک جرم است که شوکه کشور است.

کارآگاه بازرس مارک تامپسون گفت: پلیس آگاهی از تاریخچه ای از خشونت خانگی است.

“من می توانم بگویم که داخلی [و] خشونت خانوادگی کاغذ بازی و نرم افزار” اعطا شد بازرس تامپسون گفت.

تبلیغات

“ما به طور فعال مشغول به کار با بریزبن خشونت خانگی مرکز در حمایت از هانا در سراسر خانواده او موضوع است.

“ما همچنین با اشاره روآن باکستر به خدمات پشتیبانی نیز هست.”

باکستر شده بود به اتهام نقض خشونت منظور در ماه گذشته و با توجه به چهره دوباره دادگاه در ماه آوریل با توجه به اخبار Corp.

وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش از باکستر در نظر گرفتن یکی از این کودکان بین ایالتی در ماه دسامبر بازرس تامپسون گفت: پلیس آگاهی از حرکت کودکان در طول ماه های اخیر و نمی شد به بررسی هر گونه اند.

او گفت: “پویایی” از خانواده بودند حیاتی برای بررسی است.

اما این مهم برای مردم ادعا و نظرات خود در رسانه های اجتماعی مورد رابطه برای تماس با پلیس برای کمک به ایجاد یک تصویر کامل برای پزشکی قانونی.

“Coronial مسائل مانند این توانایی درایو اصلاحات در میان مسائل مانند داخلی و خشونت در خانواده,” او گفت: رسانه ها در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“اگر مردم وجود دارد خارج وجود دارد ساخت این نظرات … پس لطفا جلو آمده و اثبات آن ادعا.

“من حتی رفتن تا آنجا که به آن تماس بگیرید پرشوری تماس است.”

خانم کلارک 31 و سه فرزند – عالیه, 6, Laianah 4 و Trey, 3 – شد و در مدرسه اجرا قبل از 8.30 صبح جمعه بود و فقط او را ترک خانه پدر و مادر در Durimbil خیابان کمپ هیل.

ارشد پلیس بر این باورند باکستر, 42, تا به حال یک ظرف را با یک accelerant, بنا به گزارش یک گالن پر از بنزین از محلی ایستگاه های خدمات و ریخته ماشین در حالی که او هنوز هم در داخل با خانواده اش.

به عنوان ماشین سوخته و خوب سامریان از جمله همسایگان و در نزدیکی تجار زد به کمک باکستر در زمان زندگی خود را.

بازرس تامپسون گفت: باکستر مرگ بود و نه “مشکوک” اما علت مرگ خواهد بود را تایید کرد و در نتیجه پس از مرگ.

پلیس همگرا در باکستر در کریندل خانه در روز پنج شنبه و جستجو برای هر گونه دیگر احزاب است.

کمپ هیل فاجعه تا به حال مشخص شده برخی از مردم بودند “درد و رنج در سکوت” او گفت:.

“من تا به حال [یک] نظر ساخته شده به من یک داخلی و خشونت خانوادگی خدمات پشتیبانی در 24 ساعت گذشته که آنها را ببینید یک افزایش درخواست برای خدمات پس از حوادث مانند دیروز” بازرس تامپسون گفت.

“من درک می کنم هزاران پیچیدگی که در اطراف و چرا مردم نمی توانند به جلو می آیند یا نمی آیند به جلو, اما ما همچنان به تشویق که به اتفاق می افتد.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید نیاز به کمک و پشتیبانی در دسترس است در تاسیسات در 13 11 14, oberoi mall در 1300 224 636 یا 1800 احترام.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>