‘قتل حوا’ سر نویسنده توضیح می دهد که تکان دهنده Season 3 Premiere مرگ (بازی)

SPOILER ALERT: آیا خواندن f شما هنوز به تماشای فصل 3 والاتر از “قتل حوا.”

Oh my God آنها کشته شدند کنی! شما حرومزاده!

بحث در مورد تکان دهنده و غم انگیز راه برای شروع فصل 3 از “قتل حوا.” Kenny Stowton (Sean Delaney) سابق MI6 تکنولوژی صدای تیز و تند — و پسر به جاسوسی رئیس کارولین Martens (فیونا شاو) — کشته شد و در پایان نشان می دهد در فصل بازکن. اما توسط چه کسی ما هنوز نمی دانند (اگر چه ما می توانید شروع به حدس و گمان).

پس از فاجعه پایان فصل 2 که در سمت چپ حوا Polastri (Sandra Oh) در نزدیکی مرگ در دست Villanelle (Jodie Comer) و جدا از کارولین نشان می دهد شخصیت های پراکنده. حوا بود که اساسا پنهان کار در آشپزخانه در یک رستوران کره ای, Villanelle نوعی فریب unsuspecting زن به ازدواج با او و کارولین در اصل تنزل مقام با رئیس جدید.

به عنوان کنی او دیگر کار خود را با مادر در MI6 و به جای آن در زمان کار به عنوان یک خبرنگار در اخبار عملیات. اما او نمی تواند ترک به اندازه کافی به تنهایی هنوز بی سر و صدا انجام تحقیقات خود به دوازده مرموز سازمان کشیدن بسیاری از رشته ها در نشان می دهد.

Kenny شد و به تنهایی در دفتر در تعطیلات آخر هفته هنگامی که او کشف شده مربوط به فایل — و پس از آن شنیده سر و صدا در آسانسور. وقتی حوا (Sandra Oh) کاهش یافته است برای دیدن کنی که همواره یکی از متحدان سرسخت او بود وجود ندارد — و سپس بدن خود را کاهش یافته است به سقف. ظاهرا کسی نمی قدردانی خود را ادامه داد snooping.

Lazy loaded image

ساندرا اوه “قتل حوا” لورا ردفورد/BBCA

“این چنین دشوار تماس می گوید:” فصل 3 سر نویسنده سوزان Heathcote تصمیم به کشتن کنی. “شان یک بازیگر کنی یک شخصیت فوق العاده و محبوب. او یک رابطه عاطفی با حوا. اما آن را واقعا به خاطر تمام این دلایل است که مرگ را به معنای بسیار است.”

Heathcote می گوید او می دانست که این نشان می دهد نیاز به یک شوک به سیستم به منظور ارائه انگیزه برای آوردن شخصیت های پشت هم.

“آن را تا به حال به چیزی است که به معنای زیادی,” او می گوید. “این نمی تواند فقط حرفه ای — آن را هرگز به اندازه کافی. آن را تا به حال به چیزی بزرگتر از آن است. آن را تا به حال به مانند یک بمب که در آستانه زندگی برای بیدار کردن او از این cocooned شده شده وجود که او خودش را در. آنها همیشه دشوار است کسانی که تصمیم گیری, اما آن را نشان می دهد وجود دارد به عنوان یک عنصر از خطر است. شما واقعا احساس می کنید مانند هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. که متاسفانه این بدان معنا است که برخی از شخصیت های محبوب ناچار می میرند. و پس از آن یک شمشیر دو لبه است.”

به Delaney اعتباری, Heathcote می گوید این بازیگر به توافق رسیدند. “شان هنگامی که ما به او گفت که او برای اولین بار بگو: آن را درخشان داستان-عاقلانه’,” او می گوید. “اما همه ما در غم از دست دادن او را چرا که او را مانند مرد بزرگ.”

مرگ می آید به عنوان Heathcote که در زمان بیش به عنوان سر نویسنده پس خالق قمر والر-پل و فصل 2 را زمرد Fennell می گوید: او می خواست برای رفتن عمیق تر با شخصیت.

“بسیار اتفاق افتاده به آنها در دو فصل گذشته و آن را در یک دوره کوتاه از زمان آن را واقعا بود در فصل سوم من احساس شما واقعا به دست آورده به شخصیت های عاطفی در راه عمیق تر,” او می گوید. “و همچنین به خصوص با در نظر گرفتن سهام از کسی که در او است. بدیهی است که کنی مرگ خواهد شد که تاثیر بسیار زیادی بر روی کارولین و باعث می شود زندگی شخصی و حرفه ای به هم بافتن در راه ما نمی بینید قبل از اینکه به عنوان به خوبی. این واقعا در مورد آن برای من چگونه شخصی و حرفه ای با هم ادغام شدند در این فصل است. که همیشه مورد بوده است به یک درجه, اما این است که شخصی چون کنی. و هیچ دور شدن از آن است.”

Lazy loaded image

هریت والتر و Jodie Comer, “کشتن حوا” لورا ردفورد/BBCAmerica/Sid ملایم

در هفته های آینده مخاطبان را برآورده کارولین دختر Geraldine, بازی های برگزار شده توسط Gemma Whelan و کسب اطلاعات بیشتر در مورد پویا بین Villanelle و مربی داشا (خانم هریت والتر). و پس از آن وجود دارد کنستانتین (Kim Bodnia) که یک بار دیگر به نظر می رسد بازی از همه طرف.

همانطور که برای Delaney, “کشتن حوا” بود و این بازیگر اول نقش عمده ای اگر چه او به طور خلاصه به نظر می رسد در “میدسمر قتل است.” او بعد دیده می شود در “زهر 2” و همچنین فیلم “Seacole.”

“قتل حوا” پخش یکشنبه ها در ساعت 9 بعد از ظهر پخش می در AMC و بی بی سی امریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر