کیم فوکس زنده Jussie Smollett, جنجال

کیم فوکس, وکیل دولت در شیکاگو جان سالم به در جنجال بر سر او دست زدن به Jussie Smollett مورد شکست سه رقبا در تلاش برای انتخاب مجدد.

کرم پای, اولین انتخاب چهار سال پیش بر روی پلت فرم از عدالت کیفری اصلاحات. اما سال گذشته او گرفتار شد در Smollett مورد که در آن دفتر او کاهش یافته کاذب-اظهارات اتهامات علیه “امپراتوری” بازیگر بدون هیچ دلیل روشنی.

فوکس به خود جلب کرد رقبا برای نامزدی حزب دموکرات هر یک از آنها انتقاد او از دست زدن به صورت. بهترین بودجه حریف شد لایحه کانوی سابق دستیار وکیل دولت که پدر میلیاردر ویلیام کانوی جونیور ریخت $10.5 میلیون به پسرش مبارزات انتخاباتی.

با بیش از 80 درصد از حوزه گزارش فاکس تا به حال 48 درصد از آرا را به کانوی 33%. رسانه های محلی گزارش داد حدود 9:30 p. m. که کانوی تا به حال نام فوکس به تن.

Smollett سابق ستاره Fox show “امپراتوری” گزارش به پلیس شیکاگو در Jan. 29, 2019 که به او حمله شده است و توسط دو مرد که فریاد زد نژادی و ضد همجنس تهمت در او قرار داده و یک طناب به دور گردن خود. پلیس شیکاگو در نهایت مشخص شد که Smollett تا به حال هماهنگ جعل و پرداخت دو نفر از دوستان به حمله به او را.

Smollett در ابتدا تحت تعقیب در 16 فقره پرونده یک گزارش نادرست. اما فوکس را به طور ناگهانی کاهش یافته است, همه اتهامات در ازای جریمه از $10,000 اوراق قرضه. فوکس رو نقد برای برقراری ارتباط با یک Smollett خانواده نماینده زود در این مورد و پس از آن برای شکست به طور کامل recuse دفتر او پس از این ارتباطات به نور آمد. Smollett شد و در نهایت متهم دوباره در ماه گذشته توسط یک به طور مستقل منصوب دادستان.

در ابتدا از او دوباره انتخابات فوکس اذعان کرد یک قدم اشتباه و گفت دفتر او شکست خورده بود به طور کامل اطلاع رسانی “چگونه و چرا ما انجام آنچه ما انجام می دهیم.” اما در مصاحبه اخیر خود با شیکاگو ریدر Foxx به نام جنجال “bullsh–” و اشاره به این مورد به عنوان “سطح پایین جرم با یک بازیگر که کشیده یک شوخی است.”

او استدلال کرد که آن زمان به حرکت می کند و گفت: بحث بوده است weaponized توسط مخالفان اصلاحات است.

“برای راحتی خاطر ما معتقدیم در عدالت کیفری اصلاحات” او گفت:. “اما زمانی که از آن بازدید ما آن را دوست ندارم. آن را راحت است.”

کانوی استفاده صوتی از مصاحبه های اخیر حمله آگهی. “اگر کیم فوکس را درک نمی کند که او چه اشتباه چه خواهد شد او را از انجام دوباره آن را ؟” آگهی پرسید.

برنده نامزدی حزب دموکرات خواهد بود که به شدت مورد علاقه علیه نامزد جمهوری خواه در انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

شیکاگو تریبون تایید دانا بیشتر یک وکیل و دادستان سابق که زد برای همین در سال 2016. باب Fioretti سابق شیکاگو alderman نیز زد برای این کار است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>