بازیگر هالیوود کرک داگلاس طی 103.

داگلاس’ پسر بازیگر مایکل داگلاس تایید این خبر در Instagram.

“در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103. به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی,” او نوشت.

“اما به من و برادران من جوئل و پیتر او به سادگی پدر به کاترین, فوق العاده, پدر, به نوه او و بزرگ نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده است.

تبلیغات

“کرک را در زندگی به خوبی زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به این سیاره است.

Kirk Douglas.

کرک داگلاس.اعتبار:CHRIS PIZZELLO

“من اجازه دهید در پایان با کلمات من به او گفتم در آخرین تولد و که همیشه باقی می ماند درست است. بابا – من شما را خیلی دوست دارم و من خیلی افتخار می کنم به پسر خود.”

صفحه نمایش آیکون – که به خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده از سال 1941 تا 1944 قبل از حرکت به پرمخاطب در رادیو و تئاتر – تا به حال حرفه ای پوشا شش دهه در سینما و تلویزیون از جمله کلاسیک مانند اسپارتاکوس, Ace در سوراخ, شهوت برای زندگی و راه از شکوه و عظمت.

در اسکار او نامزد سه بهترین بازیگر جوایز برای سال 1949 را قهرمان, 1952 را بد و زیبا و 1956 را Lust For Life, که در آن او با بازی وینسنت ون گوگ. اما او تنها در زمان خانه خود را, اولین جایزه در سال 1996 جایزه یک عمر دستاورد ارج نهادن به “50 سال به عنوان یک خلاق و اخلاقی نیروی حرکت در تصویر صنعت”.

آخرین نقش در فیلم در سال 2004 را توهمکه در آن او با بازی معروف هالیوود تولید نزدیک شدن به مرگ است.

در سال 1982 او تا به حال یک نقش دوگانه در استرالیا کلاسیک مردی از رودخانه برفی, که در آن او با بازی برادران دوقلو بودند که پدر و عموی بازیگر Sigrid Thornton شخصیت جسیکا هریسون.

متولد Issur Danielovitch از مهاجران یهودی از آنچه که در حال حاضر بلاروس در نیویورک در سال 1916 داگلاس از نظر قانونی تغییر به نام مرحله قبل از ورود به نیروی دریایی است. او جان سالم به در سقوط یک هلیکوپتر در ماه فوریه سال 1991 و یک سکته مغزی شدید در ژانویه سال 1996 زندگی برای تبدیل شدن به گذشته باقی مانده ستاره هالیوود در عصر طلایی.

در ادای احترام ستاره های هالیوود ستایش داگلاس بشردوستانه تلاش و نقش خود را در کمک به پایان دادن به لیست سیاه هالیوود در برابر مظنون به کمونیست ها با تضمین فیلمنامه Dalton Trumbo کردم بر روی صفحه نمایش اعتبار برای نوشتن 1960 Spartacus.

“کرک داگلاس همیشه یک آیکون در پانتئون از هالیوود است. او خود را در خط برای شکستن لیست سیاه” کارگردان Rob Reiner در توییتر نوشت.

“او و همسرش بسیار داد به جامعه – آنها ساخته شده پناهگاه برای بی خانمان مردان و زنان و کودکان… او بشردوستانه زندگی خوب زندگی می کردند (بیشتر در qt). و او شگفت انگیز بود, بازیگر” اضافه شده بازیگر Donal Khanderia.

بیشتر به آمده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de