در زمان coronavirus نشان میدهد مشکل برای اروپایی ها


میلان: زمانی که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تکیه به نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته یک گونه ببوس نه یک بار بلکه در دو نوبت جداگانه در اخیر فرانسه قوانین اتحادیه اروپا در ناپل آن را خیلی بیشتر از فقط یک تبریک.

French President Emmanuel Macron puts his arm around Italian Prime Minister Giuseppe Conte as he shakes his hand and kisses him on both cheeks in Naples on February 27.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی قرار می دهد بازوی خود را در اطراف نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته به عنوان او می لرزد دست خود را و بوسه او را در هر دو گونه در ناپل در فوریه 27.اعتبار:AP

این یک سیگنال به شهروندان به ترس همسایگان خود به عنوان coronavirus گسترش و ایتالیا تاسیس شده است به عنوان در اروپا کانون.

که ممکن است همه تغییر زیر فرانسه وزیر بهداشت Olivier Veran مشاوره در روز شنبه به کاهش در “لا bise” – سفارشی در فرانسه و دیگر نقاط اروپا از دادن سلام با بوسه بر روی گونه ها همراه با تکان دادن دست. فرانسه که تا به حال 100 نفر و مرگ دو نفر تا کنون ساخته شده مشابه توصیه در طول اپیدمی آنفولانزای خوکی از یک دهه پیش.

دوستانه بوسه در زمان coronavirus تبدیل به یک معضل تازه به خصوص در effusive جنوب اروپا شاید با قدرت تغییر شکل آداب و رسوم. اما حتی بیشتر-محفوظ شمالی در حال دست و پنجه نرم کردن با اینکه به چشم پوشیدن مقدس دست دادن.

تبلیغات

ایتالیا به ویژه کمیسر coronavirus آنجلو Borrelli پیشنهاد کرده است که ایتالیایی ها’ نمایشی در طبیعت می تواند کمک به ویروس ” گسترش با بیش از 1100 نفر تست مثبت و 29 و میر تقریبا همه در این کشور ،

Coronavirus is challenging people in all kinds of new ways, especially when it comes to kissing.

Coronavirus چالش برانگیز است مردم در تمام انواع از راه های جدید به خصوص وقتی که می آید به بوسیدن.اعتبار:بلومبرگ

اما وجود داشته اند بدون حکم رسمی در اجتماعی سفارشی از بوسیدن که جامعه شناسان می گویند ریشه در ایتالیا مدیترانه فرهنگ به عنوان به خوبی به عنوان آن قوی خانوادگی و ساختار اجتماعی است.

“ما جمعی زندگی اجتماعی است که بسیار florid بسیار گسترده. ما تعداد زیادی از تماس با ما تکان دست ما با هر بوسه های دیگر ما در آغوش یکدیگر” Borelli گفت. “شاید بهتر است در این دوره به لرزش دست و نه بیش از حد تماس و سعی کنید کمی کمتر گسترده است که متفاوت از چگونه من هستم.”

در آلمان که در آن کودکان در حال تدریس به لرزش دست با بزرگسالان و استحکام گرفتن دیده می شود که مرتبط به شخصیت قدرت کارشناسان بهداشت و پزشکان در حال تلاش برای متقاعد کردن مردم به ترک سنتی آداب معاشرت است.

در Virchow بیمارستان در برلین پزشکان نه تنها متوقف دست دادن با بیماران خود را – حتی غیر مسری آنهایی که – اما به طور جدی به تشویق آنها را به دنبال خود به عنوان مثال موارد در آلمان افزایش به 66.

کارشناسان بهداشت و درمان شده اند و هشدار داد که تکان دادن دست یک نخست راه را برای گسترش این بیماری است.

در شمال ایتالیا ویروس است که مصرف عمیق اجتماعی تلفات محدود معمول فرصت برای دیدار با.

با مدارس ، موزه ها و اکثر ادارات دولتی باقی مانده بسته حداقل تا دوشنبه بسیاری از مردم به اقامت در منزل و اجتناب از تماس های اجتماعی.

ایتالیا مالی سرمایه میلان است به عنوان خالی و در اوج تعطیلات تابستان دوره با بسیاری از شرکت دادن حرفه ای گزینه ای برای کار از خانه و برخی از رستوران ها و مغازه های محله بسته به دلیل عدم کسب و کار. آنهایی که باقی می ماند باز هستند خیلی خالی است.

در طول هفته مد میلان, بوسیدن گونه کاهش یافته بود که این هفته در رفت و به نفع دیگر گواهينامه مانند کمی دو بوسه به نوک انگشتان که یکی مد لباس, دوبله, “جدید کروناویروس بوسه.”

Eleonora Strozzi مدیر بازاریابی در کسب و کار WOVO فروشگاه متخصص در لباس زیر زنانه سکسی و شهوانی لوازم جانبی است که با هدف به چالش کشیدن تابوهای اجتماعی گفت که این ویروس آموزش ایتالیایی مرزهای.

“ایتالیایی ها خنک می شود با یکدیگر تبادل بوسه و لرزش دست. در حال حاضر آنها در حال یادگیری اگر شما باشه و یا اگر شما شک و تردید در آنها می توانید برخی از راه دور” Strozzi گفت. “ایتالیایی ها را بدانید چیزی در مورد رضایت از این تجربه است.”

مارکو Pozzi یک کارگردان فیلم, ملاقات یک تماس با کسب و کار در مرکزی میلان نوار قهوه در روز جمعه جونگ در مورد خطرات ناشی از تماس های اجتماعی و زیر همان اقدامات احتیاطی او زیر هر فصل آنفولانزا از جمله مکرر دست شستن. او بحرانی به جای آنچه که او را دیدم به عنوان “alarmism” اطراف ویروس.

A deserted Arco della Pace in Milan on Thursday.

ترک Arco della Pace در میلان روز پنج شنبه.اعتبار:بلومبرگ

یکی دیگر از نشست های مربوط به Pozzi به تازگی در یک شهر دفتر تا به حال به نقل مکان به یک نوار در 5.30 pm زمانی که اقدامات اضطراری بسته شد اما این بار در نوبه خود بسته نیم ساعت بعد به دلیل همان محدودیت.

“ما به پایان رسید تا در پایان این جلسه در پیاده رو, صحبت کردن برای یک ساعت در سرد است. آن دیوانه” Pozzi گفت:, و اضافه کرد که “واقعی میلان نمی ترسم.”

Giampaolo Nuvolati یک جامعه شناس شهری در دانشگاه میلان-Bicocca گفت: ایتالیایی ها’ عادت بوسیدن بیان اعتماد است که بعید است به متزلزل توسط ویروس. اما او گفت: چیزی اساسی تر دیگری ممکن است تغییر کند.

“پس از این گذشته ما را درک خواهد کرد که ما نمی توانیم مقابله با مشکلات به تنهایی است که ما نیاز به دیگران فراتر از خانواده و گروه دوستان” Nuvolati گفت. “وجود جامعه وجود دارد موسسات. شاید آن را ایجاد یک همبستگی گسترده تر و نه فقط محدود به دوستان و خانواده.”

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>